KOJE ZENE SU NAJLEPSE KAD SU U PITANJU ZNACI?

Mala garava,pravi ti je naziv.
Asc. ti je na 5. stepenu bika,potpuno si stabilna osoba.Pogubna za muski svet koji mozes da vrtis kako hoces,ali ti trazis nekoga kojim ces biti potpuno fascinirana.
Lepa si,verovatno imas i krupne oci i taj pogled na koji padaju.Za skolu nemoj da brines,pametnica si ti,ali znas da budes i lenja pa se malo potrudi da budes azurnija.
Moguce je da ces raditi u nekoj ustanovi zatvorenog tipa(policija,vojska),uglavnom nesto vezano za neko oruzje,neposredno ili posredno.
Toliko od mene,pozdrav.
 
carica:
Mala garava,pravi ti je naziv.
Asc. ti je na 5. stepenu bika,potpuno si stabilna osoba.Pogubna za muski svet koji mozes da vrtis kako hoces,ali ti trazis nekoga kojim ces biti potpuno fascinirana.
Lepa si,verovatno imas i krupne oci i taj pogled na koji padaju.Za skolu nemoj da brines,pametnica si ti,ali znas da budes i lenja pa se malo potrudi da budes azurnija.
Moguce je da ces raditi u nekoj ustanovi zatvorenog tipa(policija,vojska),uglavnom nesto vezano za neko oruzje,neposredno ili posredno.
Toliko od mene,pozdrav.
ma nemam reci prava si carica :wink: BRAVO :)
 
jel ste vi procitali sve poruke sa foruma ako jeste jedino sto bi mogli da primetite je to da su zene jarcevi bikovi i blizanci da su najveci narcisi!!!
prvo lepotu nemozete kometaristati pricacemo do sutra i nijedan astrorog vam nece reci koja je zena najlepsa.Prvo lepa zena treba da ima mozak i harizmu a nije bitno sta je u horoskopu.zaboravili ste ono glavno ukusi su razliciti i lepota se nemoze definisati tako da o tome moze da se prica samo u prazno!!!! :!: :!: :!:
 
Definitivno su najženstvenije žene su Ribe i Vage. Najseksipilnije su Škorpije, mada njima može da se desi da imaju nekako mušku ili vulgarnu lepotu (bez uvrede, znam dosta prelepih škorpija). Lavice najviše vode računa o sebi, tako da su uvek lepe, bez obzira na stvarnu građu i crte lica. Jarčevi u starosti imaju mladalačku lepotu, tj. nekako nikad ne ostare onako da se raspadnu i ofucaju.
Mada, SVAKA žena je lepa na svoj način, bez obzira na znak! :wink:
 
one nemaju dusu:
Blizanka:
Mislim da su ipak blizanke najljepse....bar u dusi :lol: [/b]

NJih samo nagoni,zivotinjski instikti vode a uz to su bezlicne i nemaju identitet(Tj.skrivaju se iza svoje "visestranosti",a u stvari ni same ne znaju sta u stvari zele od sebe i od drugih)!
Teski pogubi :roll:

Tachno!!! Imala sam drugaricu,koja se samo pretvarala da mi je drugarica(6 godina)...
A i ruzna je,dvolichna... (INACHE BLIZANAC U COROSKOPU!!!)
 

Back
Top