KOJE ZENE SU NAJLEPSE KAD SU U PITANJU ZNACI?

Anonymous:
charon:
Dodjavola, ovde niko veze nema. U lepe znake spadaju vage, device i blizanci.
Lepe zene (ne i muskarci) mogu biti zene ribe i lavovi. Ruzni znaci su jarcevi, bikovi i rakovi :cry: . Ostali su neutralni. Toliko.
MAMA TI RUZNA,RUZNOG TE I STVORILA,NAKAZO JEDNA ODVRATNA!!!
ovaj odgovor deluje veoma nepristojno, cak nabijeno negativnom energijom. zasto je objavljeno?
 
NISLIJKA:
Svasta sam mogla procitati ovde.....Ali, uzdrzacu se i ipak samo odgovoriti na pitanje.
Vage su lepe jer su zanosne, vazdusni znaci, opustne, komunikativne i reklo bi se , pomalo naivne, sto moze biti lepo donekle i predodredjene za uspeh u zivotu.
Vodolije su lepe prema osnovnim karakteristikama: punije usne, krupne oci itd.
Lepota ne mora da zavisi od horoskopa ali neke osnovne karakteristike postoje!
Pozdrav od RACICE! :lol: :)
E draga moja racice izgleda da smo mi ruzni pacici!
 
*Natasa*:
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...
Eto vidis da nije tacno,ja sam recimo rak u horoskopu i nemam okrugli lice nego "duguljasto".
Isti slucaj je i sa mojim ocem i deckom,oni su takodje rakovi u horoskopu a nemaju tu karakteristiku. :wink:
To je u redu, ali ti imash srece (podznak). Vecina rakova koje zanm su okrugli u licu, a pocesto i okrugle gradje
 
Anonymous:
charon:
Dodjavola, ovde niko veze nema. U lepe znake spadaju vage, device i blizanci.
Lepe zene (ne i muskarci) mogu biti zene ribe i lavovi. Ruzni znaci su jarcevi, bikovi i rakovi :cry: . Ostali su neutralni. Toliko.
MAMA TI RUZNA,RUZNOG TE I STVORILA,NAKAZO JEDNA ODVRATNA!!!
Nisam hteo nikog da uvredim. Toliko znam o astrologiji da je ovo uglavnom tacno. Ako si se toliko uvredio(la), izvini. Kazu da istina najvishe boli. :wink:
 
Boginja svadje Erida, zlatnu jabuku s natpisom: "Najljepsoj!" bacila je medju boginje Heru, Atenu i Afroditu kad su se gostile na svadbi ftijskog kralja Peleja i morske boginje Tetide, da se na taj nacin osveti sto je bogovi nisu pozvali na svadbu. Spor Here, Atene i Afrodite oko te jabuke doveo je svojim posljedicama do trojanskog rata...
 
charon:
*Natasa*:
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...
Eto vidis da nije tacno,ja sam recimo rak u horoskopu i nemam okrugli lice nego "duguljasto".
Isti slucaj je i sa mojim ocem i deckom,oni su takodje rakovi u horoskopu a nemaju tu karakteristiku. :wink:

Hm hm...Ja sam rak a nisam ni okrugla niti imam takvo lice a daleko od toga da sam ruzna...I moja drugarica je rak i moj boyfriend je rak i moj ujka je rak i moj deda je rak...I SVI SMO MRSAVI I UOPSTE ALI UOPSTE NEMAMO OKRUGLO LICE!!!!!!!!!!!!
Zakljucak:TI SE NE RAZUMES U ASTROLOGIJU<I ONA NEMA VEZE SA LEPOTOM(SPOLJASNJOM)TO ZAVISI OD PRIRODE

OVU TEMU BI TREBALO: LOCK...
To je u redu, ali ti imash srece (podznak). Vecina rakova koje zanm su okrugli u licu, a pocesto i okrugle gradje
 
Hm hm...Ja sam rak a nisam ni okrugla niti imam takvo lice a daleko od toga da sam ruzna...I moja drugarica je rak i moj boyfriend je rak i moj ujka je rak i moj deda je rak...I SVI SMO MRSAVI I UOPSTE ALI UOPSTE NEMAMO OKRUGLO LICE!!!!!!!!!!!!
Zakljucak:TI SE NE RAZUMES U ASTROLOGIJU<I ONA NEMA VEZE SA LEPOTOM(SPOLJASNJOM)TO ZAVISI OD PRIRODE

OVU TEMU BI TREBALO: LOCK... :!:
 
Aman ljudi, nisam hteo da budem fashista! :(
Samo sam hteo da kazem da neki znakovi imaju tendenciju da budu lepshi od drugih, nisam rekao da je to 100% APSOLUTNO UVEK TAKO. Posto je ovo forum astrologija hteo sam da kazem sta astrolozi kazu o izgledu znakova. Znam da je Liv Tajler rak, kao i tom kruz, a eni lenoks je jarac i svi su lepi, dok je alanis moriset blizanac i gadna je. Izgled takodje dosta zavisi od podznaka i pozicije venere u natalnoj karti. Sem toga, smucilo mi se da citam kako devojcice govore za svoje znakove da su najlepshi, a imaju IQ manji od broja cipela 8) Takodje moram da naglasim da nisam ni blizanac, ni vaga, ni devica, a asc mi je jarac a mesec rak. Chisto da se vidi da sam bio objektivan
 
Davim, ali moram i ovo reci: primetio sam tendenciju da ljudi ovde chesto prichaju o znakovima samo na osnovu svog lichnog(ogranichenog) iskustva. Astrologija je mnogo opshtija nauka, tako da primedbe moj dechko je rak i lep je, te su svi rakovi lepi, nemaju smisla. Po toj logici, Milorad Lukovic Legija je riba, znaci sve ribe su psihoticne ubice :)
 
Su one kojima je ascedent blizanci i to na 5.stepenu tog znaka.Inace ascedent na 5. stepenu bilo koga znaka daje zene koje su izuzetne u tom fizickom ili erotskom smislu.
Najduze noge-strelac
Lepi listovi-vodolije
Prave noge(lepe)-Jarcevi
Vece grudi-rak
Puna usta-Bik
Uski kukovi,sportski tipovi-ovan
Lepe oci-ribe
Lepo lice-vage
seksualne-skorpije
Super drzanje-lav
Ciste,nevine-device
A sve to ako je na 5. stepenu ascedent u odredjenom znaku.
 

Back
Top