KOJE ZENE SU NAJLEPSE KAD SU U PITANJU ZNACI?

Margott:
vodolija77:
Margott:
lepota kao lepota chesto ume da bude sirova i monotona...mislim da je interesantnije kad je zena harizmatichna,chudna...zene ovnovi su takvi...kad je jednom vidish upamtish je...ne mozesh reci ni da je ruzna, ni da je lepa..konfuzno,demonski...upechatljivo...



Da nisi ti takva? :) :) :)

ma jok...ja sam ruzna...


LAZES? :D
 
*Natasa*:
charon:
Dodjavola, ovde niko veze nema. U lepe znake spadaju vage, device i blizanci.
Lepe zene (ne i muskarci) mogu biti zene ribe i lavovi. Ruzni znaci su jarcevi, bikovi i rakovi :cry: . Ostali su neutralni. Toliko.
Rakovi ruzni?????????????Tebi ocigledni zivot nije mio! :twisted: :wink:
Zao mi je, ali tako je u vecini slucajeva. Nemoj da se ljutish, ja obozavam vas rakove, ali mi je priroda dala oci :roll:
 
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...

a kakve su vage? 8)
 
Anonymous:
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...

a kakve su vage? 8)
ne znam koja je njihova specificnost, sorry :(
 
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...
Eto vidis da nije tacno,ja sam recimo rak u horoskopu i nemam okrugli lice nego "duguljasto".
Isti slucaj je i sa mojim ocem i deckom,oni su takodje rakovi u horoskopu a nemaju tu karakteristiku. :wink:
 
Svasta sam mogla procitati ovde.....Ali, uzdrzacu se i ipak samo odgovoriti na pitanje.
Vage su lepe jer su zanosne, vazdusni znaci, opustne, komunikativne i reklo bi se , pomalo naivne, sto moze biti lepo donekle i predodredjene za uspeh u zivotu.
Vodolije su lepe prema osnovnim karakteristikama: punije usne, krupne oci itd.
Lepota ne mora da zavisi od horoskopa ali neke osnovne karakteristike postoje!
Pozdrav od RACICE! :lol: :)
 
*Natasa*:
charon:
*Natasa*:
Mislim da horoskopski znak u velikoj meri utice na ponasanje osobe ali na fizicki izgled... :roll:
To je SMESNO!
Nisi u pravu, chesto se moze prepoznati znak samo po izgledu, npr. ribe cesto imaju krupne oci i tamne usne, bikovi su debeli, jarcevi koscati, skorpije maljave, rakovi imaju okrugla lica, vodolije imaju cudnu kosu itd...
Eto vidis da nije tacno,ja sam recimo rak u horoskopu i nemam okrugli lice nego "duguljasto".
Isti slucaj je i sa mojim ocem i deckom,oni su takodje rakovi u horoskopu a nemaju tu karakteristiku. :wink:

Kako ti ide sa deckom?Ako ste vec rakovi kako sam razumela?Imas savet?
SVE ZENE SU LEPE!!!
Mada RACICE SU NAJLEPSE!
 

Back
Top