Da li ste pozelele da prevarite muza???

Milow:
a kad mi varamo to je katastrofa

:roll:
Moram reci da se apsolutno stoprocentno slazem sa mojim drugarom iz svastare Milowom, vi pomisljate na prevaru svakodnevno, a mi krhki i nevuni muskarci nikad, pa gde je tu pravda. Vi mislite da mi kad vidimo dobro parce mesa, odmah pocinjemo da je skidamo ocima kao vi, i da nam se svakojake bludne misli razvrata po glavi vrzmaju kao vama. E pa kad budete videle nabildovanog frajera, setite se nase vernosti, jer vi ste nama uvek najsexipilnije. :shock: :lol:
 
Nikad mi ne bi palo na pamet da prevarim ni devojku, a kamoli zenu.Tu ne vidim nista zanimljivo, nista lepo, niti sta mudro.Au, pa treba biti kao neki genije da sakrijes prevaru, i onda se osecati superiorno sto si je ucinio pa sakrio.Jadno.Kad pozelis prevaru to znaci da nesto "fali" u vezi ili braku, i mislim da se to sto "fali' ne nadoknadjuje prevarom.Postoje mnogo civilizovaniji nacini da se rese problemi, ali naravno, ne mozemo, niti cemo biti svi isti...
 
Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.
 
DINIC:
Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.
A ti si pismena koliko i moj ujka Dusko sa dva i po razreda osnovne. :wink: :wink:, jednostavno ne znam odakle bih poceo sa ispravljanjem ovog teksta. NEDOVOLJAN(1) D.A.
 
leon:
Nikad mi ne bi palo na pamet da prevarim ni devojku, a kamoli zenu.Tu ne vidim nista zanimljivo, nista lepo, niti sta mudro.Au, pa treba biti kao neki genije da sakrijes prevaru, i onda se osecati superiorno sto si je ucinio pa sakrio.Jadno.Kad pozelis prevaru to znaci da nesto "fali" u vezi ili braku, i mislim da se to sto "fali' ne nadoknadjuje prevarom.Postoje mnogo civilizovaniji nacini da se rese problemi, ali naravno, ne mozemo, niti cemo biti svi isti...

Lepo je znati da ima jos onih koji ovako razmisljaju...
 
Anonymous:
leon:
Nikad mi ne bi palo na pamet da prevarim ni devojku, a kamoli zenu.Tu ne vidim nista zanimljivo, nista lepo, niti sta mudro.Au, pa treba biti kao neki genije da sakrijes prevaru, i onda se osecati superiorno sto si je ucinio pa sakrio.Jadno.Kad pozelis prevaru to znaci da nesto "fali" u vezi ili braku, i mislim da se to sto "fali' ne nadoknadjuje prevarom.Postoje mnogo civilizovaniji nacini da se rese problemi, ali naravno, ne mozemo, niti cemo biti svi isti...

Lepo je znati da ima jos onih koji ovako razmisljaju...
Hvala!!Isto tako, lepo je znati da ima i takvih kao ti, jer zbog takvih je ovaj svet mnogo lepsi!! ps A ima li tajanstveni "gost" ime? :)
 
DINIC:
Zena vara samo kad ima veliki razlog,a muskarac vara bez veliki razlog.
Naj laksa stvar na svetu je varati nekog,ali to neradu ljudi koji znaju da volu i da cenu svoju voljenu osobu.Muskarci se pustaju u prevare lako,a zene ne,ali kad zena krene u prevaru od kucu nema nista i ona se ne zaustavlja lako.[/quote
e grdno se varas a sto bi se razlikovala prevara muskarca od prevare zene?PA MOZE SVAKO DA VARA ALI I DA BUDE SPOSOBAN TO DA SAKRIJE DA OVOG DRUGOG NIKAD NE POVREDI
 

Back
Top