Страх од невидљивог

etleboro

Početnik
Poruka
39
Имамо прилике да често у медијима слушамо стручњаке који говоре о предностима модерних нанотехнологија направљених у сигурносне сврхе.Оно што се у овој причи чини чудним,је управо слика наше свакодневице у којој стопа криминалитета стално расте, а сви они који годинама раде на „сигурносним системима“ чине се бесмисленим над чињеницом да смо у сталној опасности од неког ко се припрема да баци атомску бомбу,изнервиран јер није ухватио „лопова кокошара“.

Сва ова силна „наука“ није ништа друго него слуга једном систему који уместо науком ово назива ЛОГИСТИКОМ,само зато, јер се некоме ушинила интересантном ова врста ријечи.Никоме није интересантно да око 40 % камиона преко границе захваљујући оваквим „научним открићима“ одлази и враћа се празно.Можда из сигурносних разлога?

У Републици Српској у којој је узгој свиња био уносна дјелатност имамо слику како са једне стране извозимо свиње у Хрватску,да би их на другој страни увозили.Зар не би било љепше да свако „поједе своје властито прасе“.

Не можете!

Не можете,јер вам то не дозвољавају они који су студирали 20 година како би вама продали нешто што се зове СЕРТИФИКАТ.Свакоднено у медијима кад је ријеч о криминалу спомиње се само онај породични и све оне врсте криминала који почине обични грађани.У мојим истраживањима открио сам да је у једном италијанском извјештају,који је у овом случају био објављен и на европском нивоу,потврђено да овај тип нанотехнологије „произведен у сигурносне сврхе“ ми већ имамо уграђен у новчаницама од 20 евра.Јасније речено,новчаница од 20 евра у себи има сигурносни чип.

Ово не представља ништа скандалозно упоређењу са већ испробаном технологијом са којом је омогућено женама да доживе оргазам на дистанцу.То значи ако је муж у иностранству,а рецимо оставио је жену код куће у Бања Луци, само са једним телефонским позивом или СМС-ом,можемо да је „задовољимо на даљину“.

Страхопоштовање

Овакве,можда некоме задивљујуће ствари,натјерају обичан свијет да помисли како су ово одлични технолошки напреци,коришћени у хуманитарне сврхе.Користе страхопоштовање људи како би микрочипове представили као нешто добро и незамјенљиво.По вашем мишљењу,ово је цивилизација коју смо жељно очекивали?

Питао бих и господина Шилинга,као Европљанина који као Високи представник често говори о модерним европским токовима,без обзира на све европске референдуме у којима је речено НЕ,Европи банака и барона,може ли нам објаснити шта ради чип марке ХИТАЧИ у новчаници од 20 евра?

Вјерујем да ово питање није у његовој надлежности,јер он је овдје само да би нас смирио да се не бисмо и даље „чупали за косе“...

Ово је та дуго очекивана ВЕЛИКА ЦИВИЛИЗАЦИЈА.Она која је под изговором због тероризма узела право да располаже свим личним подацима.Америчка полиција има право да вам контролише ваш е-mail,личне податке,када сте путовали,гдје идете,како спавате и шта једете.За све то је крив Бин Ладен и рат против тероризма.Ово је вријеме у којем ускоро прелазимо на електронску монету,новци виђе неће постојати.Оваква пропаганда како стари тип новца „није здрав“ нам доноси вирусе,чудне болести настала је у сврху да се смањи циркулација новца како би се што лакше прешло на електронску монету.

Ако немате кредитну картицу нисте нико и ништа,гледају вас као највеће друштвено зло.Међутим,ја сам заиста поносан,јер је немам.Преко ових електронских система они улазе у ваш живот,невидљиво вас условљавају и намећу вам осјећај немоћи у којој се свака намјерна грешка оправдава са „крив је компјутер“.У стварности иза овог система се крије прави ђаво.

КРИМИНАЛ

Ово је криминал господо амбасадори,представници,политичари!Управо ово представља највећи криминал над човјечанством,јер ћете да на собавежете да овај чип једнога дана усадимо у наше тијело.Вјероватно ради „сигурности“.

Све лијепе приче које слушамо како овакав вид технологије може омогућити тешким болесницима да живе и да се крећу готово нормално кроз живот,је оно што нам даје слику да и неко ко нема висок степен интелигенције моћи че да купи и прошири свој ментални хард диск.Иза ове хуманости прикрива се невидљива диктатура вођена од стране мултинационалних компанија.Документ који објављујемо живи је доказ како унутар тих такозваних европских комисија,које кажу како се студијски баве свим овим будућим пројектима,уставри сједе представници великих фабрика које већ производе чипове за идентификацију.Ово значи да нису ни питали народ да ли је то у реду или не.Није их нико ни требао питати,јер све то чине „за добробит друштва“. Било би добро да сви ти представници Комисија добро објасне овај документ свим људима,али прије свега да објасне шта је то Европска унија,Централна банка Европе и објасне шта значи она магична ријеч ЕКОНОМСКА ПОЛИТИКА.Било би добро да узму слободан дан од свог мукотрпног и обавезујућег посла,изађу пред ТВ камере и документ по документ објасне све ово.Ипак,чини се да су заузети за такво нешто.Презаузети су вечерама и силним трудом да наше идеје објасне нама самима тако да их ни ми не мошемо разумети.



Е.Нација
 
Код нас ће се ускоро мењати личне карте, имаћемо избор... са РФИД или без... ја ћу наравно узети без, али проблем су пасоши!
нема укидања виза за нас док нам се у пасоше не уграде чипови, значи нема `оћеш-нећеш... мораш, ако хоћеш пасош... Шта сада?
 
nista... pasos retko nosis sa sobom, uglavnom ga drzis kod kuce, a to je poznata adresa, tako da nema svrhe da te prate... sa druge strane, ako hoce da te prate kad izlazis iz drzave ne treba im pasos.. nabice ti odasiljac u djon od cipele, pod auto, u kofer... ima milion varijanti
ja cu uzeti licnu sa RFID cipom, iz prostog razloga sto, ako vec mogu, da se ne zezam sto godina sa cajkanima u slucaju da me legitimisu.. dok ja docekam ono "Avala 30" i da oni mene provere, npr tokom racije u diskoteci, kaficu, ili tako nesto... smorim se i ko zna gde sve zakasnim.. ovako je brze i jednostavnije.. a svako ko misli da ta licna karta moze da zraci, ili da ga locira, neka je uvije u aluminijumsku foliju.. ako ne verujete, uvijte mobilni u istu, pa cete videti da mu signal izumre istog momenta.. proverio sam ;)
 
KoscheiBesmertnii:
Код нас ће се ускоро мењати личне карте, имаћемо избор... са РФИД или без... ја ћу наравно узети без, али проблем су пасоши!
нема укидања виза за нас док нам се у пасоше не уграде чипови, значи нема `оћеш-нећеш... мораш, ако хоћеш пасош... Шта сада?
Tebi kosce ne treba pasos....samo veterinarska potvrda ;)
 

Back
Top