Da li veza zavisi od orgazama?

bu2005

Početnik
Poruka
49
Pitanje:

Da li veza sa devojkom koja ne dozivljava orgazme ima perspektivu?!?

Imao sam jednu devojku pre par godina koja je posle 2,3 minuta dozivljavala orgazme a sada imam jednu koja ne moze nikako...koliko god se ja trudio i ona sa mnom! A do nje mi je stalo, za razliku od ove prve s kojom sam raskinuo brzo...

I sada, da li je bolje biti u vezi sa devojkom koja svrsava i do koje vam nije stalo ili sa devojkom koja ne svrsava a do koje vam je stalo (?!?)

Konfuzija~~~
 
ne zuri se..verovatno devojka ima neku psiholosku barijeru...pricaj sa njom...nemoj da se predajes ako ti je stalo do nje..opusti je,neka se oseca sigurno sa tobom...doci ce i njenih pet minuta,a posle si najebo...ima da je karas non stop...cuvaj snagu za to...
 
Veza na pocetku uglavnom ne zavisi od orgazama jer je to period upoznavanja i tako.. I desava se da devojka na pocetku ne moze da dozivi orgazam pogotovu ako nema puno prethodnog iskustva. Budi strpljiv i osluskuj njene zelje i potrebe. Nacin na koji ces dovesti devojku do orgazma varira od devojke do devojke. Ja sam imao jednu koja nije nikako drugacije mogla da svrshi osim u pozi da je ona gore i meni okrenuta ledjima al dok sam to provalio trebalo mi je mesec dana. Inace do tada nikada nije svrshila tako da nije znala kako joj odgovara pa dok sam nabo pozu...
Zatim ima zena kojima treba pakleno mnogo vremena da svrshe al je kod tih zena dobro sto kada svrshe onda uglavnom dozivljavaju visestruke orgazme.
U svakom slucaju zena koja te voli bice sa tobom i bez orgazama ali postoji uvek opasnost da ti to u banalnoj svadji prebaci i onda...To je jeziv udar na muski ego koji trajno poljulja vezu.
 
Nije orgazam toliko bitan koliko se prica
Ima mnogo zena kojima nije potreban orgazam da bi se osjecale zadovoljeno pa o tome i ne trebas razmisljati. Samo ako se vas dvoje volite vasa veza je sigurna

Wrong. Kako je ovo prokleto pogreshan odgovor koji mushkarca zaista moze da odvede na krivi put i uljuljka ga u uverenju da je sve ok i da nema problema .. a neshto ni tebi nije po volji chim nas ovde pitash za mishljenje .. zamisli kako je glupo kad ka-rash nekoga ko ne svrshava .. mozda vas dvoje i ne mozete josh uvek da sagledate posledice, ali bice ih jednog dana .. eto, Efendija je pomenuo jedno, zatim, i ona ce pocheti da se nervira i mozda i da odbija seks ako se takvo stanje produzi, tebi ce biti sve veci smor da ulazish u seks u kojem nema adekvatnog povratnog impulsa isl.

I sada, da li je bolje biti u vezi sa devojkom koja svrsava i do koje vam nije stalo ili sa devojkom koja ne svrsava a do koje vam je stalo

Ni sa jednom nije dobro, trazi trecu, ili guraj sa ovom, pa koliko traje. Da li ste probali da ona u toku seksa sebe mazi po klitu? Da li je dovoljno dugo mazish? Da li se uopshte pali na tebe? Mozda jednostavno niste jedno za drugo vec vam je odnos vishe kao brat-sestra .. ono, volite se, ali nema potrebnog impulsa za seks.
 
Dolazi Mujo kod doktora i pita ga:
MUJO:Bolan doktore imam problema sa Fatom u krevetu.Ja se ubi pokusavajuci da je nateram da uziva,a ona pocne da zeva,cita novine...
DOKTOR:Mujo,to i jeste veliki problem.Probaj da napravis atmosferu,malo sveca,dobro vino, dovedes nekog crnca koji ce vas hladiti sa velikom lepezom,dok ti deljes Fatu.
Ohrabljen Mujo tako i uradi.
Upli svece,otvori dobro vino,dovede crnca sa lepezom,crnac poce da ih hladi sa lepezom,Mujo krenu da delje ali Fata i dalje ne oseca nista.Onako umoran dize se sa Fate i rece crncu:
MUJO:Ajde sad cu ja da uzmem lepezu,a ti delji Fatu.
Kako je crnac poceo,tako je Fata pocela sa dranjem,stenjanjem....Zavrsi crnac posao,Fata umire na krevetu,a Mujo ce crncu:
MUJO:Jel vidis kako se hladi lepezom ***** ti materina glupa
 
Bu2005,sine.Nemoj da te lazu,ni da se samozavaravas:orgazam je najbitniji,jer je on vrhunac vaseg fizickog odnosa,emotivne i psiholoske bliskosti.Ta tvoja mala ima neki problem u glavi i treba joj pomoc da ga resi-cika doktora.Ako je volis,budi uz nju.Kada prevazidje taj problem,moci ce da ti da najbolje od sebe.
 
ako je pametna ostavice ga.to je fizioloski i mentalno neophodan deo kontakta.u pravu si hard.
ne, mene zanima, da li je tebi stalo do nje nje, ili samo do njenog orgazma?
pa kada pocne da svrsava kao ona prva, i ova druga ce ti biti bez veze.
ne valja vam kad svrsava kao vatromet za novu godinu, ne valja vam kad je bloknuta.
i pazi sad dilema, da li da ode ili ostane?
pa oslobodi devojku, pomozi joj da se opusti.
mozda ne moze da svrsi jer je ne palis, mozda joj ne odgovara kako tucas.
to sto je jedna svrsavala kao da joj je poslednji put, ne znaci da umes.
sve bih vas okacila da se klatite na Terazijama.
 
bu2005:
Pitanje:

Da li veza sa devojkom koja ne dozivljava orgazme ima perspektivu?!?

Imao sam jednu devojku pre par godina koja je posle 2,3 minuta dozivljavala orgazme a sada imam jednu koja ne moze nikako...koliko god se ja trudio i ona sa mnom! A do nje mi je stalo, za razliku od ove prve s kojom sam raskinuo brzo...

I sada, da li je bolje biti u vezi sa devojkom koja svrsava i do koje vam nije stalo ili sa devojkom koja ne svrsava a do koje vam je stalo (?!?)

Konfuzija~~~
Da, ta veza moze imati perspektivu. Ona te voli i veruje ti, pa ti je otvoreno rekla.

E, sad. Ako ona i pored svih tvojih napora ne uspe da svrsi, veza moze trajati, ali ti ces se osecati krivim i nedovoljno sexualno uspesnim.

Ona odgovornost za svoj orgazam ne sme da prebaci na tebe. Mora pokusati da ga sama dozivi ili da odmah pocnete zajedno da radite na tome, tako sto ces ti rad na njoj staviti u centar paznje, a sebe u drugi plan.

Ukoliko ne bude uspeha, ta veza moze trajati, ali ALI ti si onda na zadatku spasavanja, a ne u vezi i trebalo bi to kod tebe proanalizirati zasto idalje ostajes u takvoj vezi...
 
BL_Devil:
Nije orgazam toliko bitan koliko se prica :)
Ima mnogo zena kojima nije potreban orgazam da bi se osjecale zadovoljeno pa o tome i ne trebas razmisljati. Samo ako se vas dvoje volite vasa veza je sigurna ;)
U shoku sam zbog ovog odgovora. Dosta je vise sirenja lazi o zenama., osim toga muskarci nisu glupi i zatucani pa da im danas mozes poturiti ovakvo nesto.

ZENAMA JE ORGAZAM BITAN KOLIKO I MUSKARCIMA, AKO NE I BITNIJI I POTREBNIJI.
 
BL_Devil:
Nije orgazam toliko bitan koliko se prica :)
Ima mnogo zena kojima nije potreban orgazam da bi se osjecale zadovoljeno pa o tome i ne trebas razmisljati. Samo ako se vas dvoje volite vasa veza je sigurna ;)
OMG
Sizim od ovakvih odgovora. :-D

Nadji mi samo jednu jedinu, a da nije frigidna i psihicki bolesna i ja ti se poklonim pred svima i kazem Hehhe, frigidna je. :-D

Takva zena ne postoji. Zao mi je, ali moras se pomiriti s tim. :wink:

Ne mogu da verujem, pazi to je isto kao kad bih ja rekla muskarac moze biti savrseno srecan sa zenom s kojom ne uziva u sexu :lol:
 

Back
Top