***** domacica

Pa to nista nije komplikovano, lakse je biti Oliver nego srpska kuvarica domacica. :lol:
Oliver smucka nesto za cas, napravi haos u kuhinji, a posle drugi pere sudove. :lol:
 
Dragantaur:
zene,***** dive u krevetu..dzejmi oliver u kuhinji....dal je moguca ta kombinacija?

pazi dragantaure čudna ti je to kombinacija
u stvari sve zavisi kolika su tvoja očekivanja jer se žene uglavnom bave i jednim i drugim onako na amaterskoj osnovi
a poznato je da amateri teško mogu biti vičniji poslu od profesionalaca koji od toga zaradjuju za leba i za još štošta
s druge strane amateri umeju da unesu u sve onaj emotivni sastojak koji je profesionalcima a bogami i profesionalkama nedostupan
pa ti vidi
mislim ipak sve zavisi samo od tebe
lepota je u tvojim očima
i tako neka sam ti rekao ko zna zašto je to dobro
 
A šta uopšte i predstavljaju p.o.r.n.o. dive? Da li ako nekoga tako nazovemo, podrazumevamo da je dobra u krevetu, vatrena žena koja bi učinila sve za svog muškarca... Ili je to jednostavno osoba koja bi i sopstvenog muža odradila...
Svejedno, kapiram da je za kuvanje takodje potreban talenat ali i praksa; pa ne vidim iz kog razloga ne bi mogla biti i jedno i drugo :razz: ... A možda i treće... :-)
 
O kuvanju u krevetu


Od babe, preko majke, do tjerke, i dalje, nasledjuje se autentican srpskii stav da: „put do muskog srca ide preko stomaka“
Ovakav stav je primarano upucen na brain washing malih decaka, koji kasnije pocinju da veruju da je tako.
Ovako vaspitanim zenam svakako je lakse da „hrane“ muzjaka, pre nego da sa njim budu bliski, da ga zabavljaju, kao sto to rade zene na istoku, ili bilo gde drugde.
Kako je i u jednom i u drugom slucaju u pitanju kreativan proces, one su u svojoj balkanskoj sustini jednako lose i u kuhinji i u krevetu. Jame Oliver koji lagano sa osmehom sprema dobru i veselu hranu je neprijatelj ovog roda. On demostrira kako se lako i uz zezanje zavrsava strashni od najstrasnijih kulteva „rucak“

Na srecu ostalih muskih jedinki, civilizacija je izmislila adekvatan efikasan lek protiv ove destruktivne vrste.
Koristi se po potrebi, i zove se Putna Isprava - PASSPORT

ps
istrazivanja pokazuju da je sve manje dobrih domacica u Srbiji

..... sto ne znaci da ima vise dobrih j....
 
i sta sad ti hoces da kazes ovim zivota ti?
jedini zakljucak koji iz ovoga moze da se izvuce jeste da se ti palis na dzejmija

a najnerazumljiviji je deo o pasoshu
kakve veze ima on sa celom tom pricom, ubij me ako sam uvat'la
 
Nalozim se kad gledam bilo kog (zgodnog) muskarca u kuhinji, bas sexy, odmah krecem u frontalni napad... test za dobrog kuvara i jebaca prolaze oni koji ne zaborave ni u tim trenucima da iskljuce ringlu/rernu :lol:
 

Back
Top