Fizicko

IrrenaNikolova

Početnik
Poruka
1
hey momci da li ste zbog fizickog u skoli oblacili sorc kod kuce pa preko njega pantalone i u skoli samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?
 
IrrenaNikolova:
hey momci da li ste zbog fizickog u skoli oblacili sorc kod kuce pa preko njega pantalone i u skoli samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?


osjecao sam se sretno...jer mi je sorc popunjavao prazninu u hlacama... :D
 
IrrenaNikolova:
hey momci da li ste zbog fizickog u skoli oblacili sorc kod kuce pa preko njega pantalone i u skoli samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?


Euh, chemu?
 
heh...zanimljiva tema!Posto mrzim fizicko retko ga kad i radim,a i ne moramo sorc,mozemo i trenerku!Kad smo trebali sorc jednostavno se skinem i obucem...A to da oblacim ispod nisam lud da se preznojavam! :) lol,,,Joj mrzim fudbal,a on stalno trazi da igram...hehe zato se i svadjamo i nikad ne igram
 
Ne voliš fudbal??? Mrziš fizičko??? Strašno!!! E, pa ja se presvlačim i to po nekoliko puta na dan...kad nemam spojene praktične časove!!! A neki put kad nemam vremena na kraju časa za presvlačenje samo obučem farke...
 
IrrenaNikolova:
hey momci da li ste zbog fizickog u skoli oblacili sorc kod kuce pa preko njega pantalone i u skoli samo skinete pantalone i ono ostanete u sorcu? Kako ste se osecali dok ste nosili sorc ispod pantalona?
Joj morali smo da budemo u sorcu na fizicko pa da je -20 ,lud profesor . I naravno da sam ga nosio stalno ispod farmarica ,zimi to prija :D ali ljeti,ne,ne necu da se prisjecam :twisted:
 
Jesam. A onda nisam oblachio gatjarone ispod sortza... i ribe su stalno volele da mi zavlache ruku u sortz, znas... i ti bi tako zar ne, to te pali, a? Reci, znam ja... :)
Al' nisam tako dugo, jedne godine samo u toku zime, kad su bili bash ladni dani... inache mi bude jako vruce... jbga, ja sam vatren momak :P
 
Pa šta ćeš... Čak i ti kao moj multinik vidim ne možeš da im odoliš.....
Jbote ispod časti mi je da se "svađam" sa ovakvim trolom... :? :confused:
 
Kad_LupimLupim:
Jesam. A onda nisam oblachio gatjarone ispod sortza... i ribe su stalno volele da mi zavlache ruku u sortz, znas... i ti bi tako zar ne, to te pali, a? Reci, znam ja... :)
Al' nisam tako dugo, jedne godine samo u toku zime, kad su bili bash ladni dani... inache mi bude jako vruce... jbga, ja sam vatren momak :P

...shorc ili gace ili sta god...od toga se ne mozes spasti :P
 
Lexa:
Pa šta ćeš... Čak i ti kao moj multinik vidim ne možeš da im odoliš.....
Jbote ispod časti mi je da se "svađam" sa ovakvim trolom... :? :confused:





DisMisal

Učlanjen: 30.06.2007.
Lokacija: Blue Hotel
Poruke: 74 Koliko ste puta videli gluplju temu? mašala

--------------------------------------------------------------------------------



--------------------------------------------------------------------------------

Nisam ni ja... ne volim da se ponavljam.

@tema: sve više verujem da bi muškarcima trebalo odstranjivat kite po rođenju. Mogu pišat i bez nje, a ovako samo pravi probleme. Muški se opterećuju njime, žemske takođe, a od toliko drkanja civilizacija stagnira u mestu. Za oplodnju i onako rastu zahtevi za epruvetom. Emancipacija u ekspanziji: mož me ebat, oću ti pušiti, ali kome treba da se svadimo ko će vodit decu kod zubara. Pali idiote... ujutru.


Ovakvi postovi nisu glupost a ni prosipanje pameti.....
sve je ovo neshvacen grc genijalnosti koji blista sjajem nevidljivom za oko smrtnika.... ;)
.......mozak koji radi non-stop a zakucava se nalik "krsti", svojevremeno :lol: brljavis....
....ovo je stanje svesti pred pucanje, ukoliko isto nije usledilo pre moje spoznaje tvojih multinikova. :wink:




Lexo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Mirko_Vucinic88:
Joj morali smo da budemo u sorcu na fizicko pa da je -20 ,lud profesor . I naravno da sam ga nosio stalno ispod farmarica ,zimi to prija :D ali ljeti,ne,ne necu da se prisjecam :twisted:


izvini sto pitam a koje god je u Podgorici bilo -20?

ili kad je u Podgorici bilo ispod -5?
 

Back
Top