Unistena privatnost!

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Znaci ovo moram da ispricam, mozda ste i vi videli tako nesto...

Sinoc, u kafeu u gradu, drugar mi pokazuje video klip sa mobilnog telefona - decko je snimao devojku za vreme oralnog seksa. On stoji, ona kleci i mamla ga i to se dooobro zanela, tako da je on snimao i nju i sebe. Klip traje sigurno vishe od 1 minut!
Ja gledam, pitam ga odakle su ovi? Kaze - ma lokalni ovde, klinci... Posle par minuta mune me laktom i kaze - evo je ta! Gledam devojku i ne mogu da verujem da p.orno diva defiluje kaficem...
Uzas! Ko god bude video klip, pozelece da bude na mestu snimatelja!
Mislim da je to opako narusavanje privatnosti, ali i potvrda pogresnog pristupa seksu...
Sta vi mislite o tome?
p.s. mala je odlicna u tome sto radi :oops:
 
odvratno,tako ufff...
potreba jednog majmuna da se hvali ortacima i samim tim ocrni jednu devojku....
mozda je ona vec na losem glasu,ali opet to nije razlog....
ponekad pomislim,da su momci malo diskretniji kad je tako nesto u pitanju i da se odmah posle sex-a sa nekom curom ne bace na razglas mozda bi i te jadne devojke bile mnogo slobodnije po pitanju sex-a na jednu noc ili tako nesto...
toliko me je iznervira ovakva prica da ja sad ne znam ni sta pisem!
 
pazi pogresno ili ne
ti si se zamislio kako bi bilo da si na njegovom mestu.
a to koliko je mizerno i pogresno govori i sama cinjenica da ste od jedne tako prirodne pojave koja se zove seks, napravili feshtu.
to samo govori koliko ne znate da uzivate i koliko iskonski mrzite i zelite da ponizite ili sta sve vec, zene.jer u cemu je taj pacenik uzivao? u trenutku dok mu je pushila ili se palio na ideju da ce svima to pokazivati? iskrivljeno brate iskrivljeno.
sad ce opet da mi se naklati neki ne ljubitelj generalizacije.
ali moram na generalne pojave da odgovaram generalno. da bi me razumeli.
 
Struja:
pazi pogresno ili ne
ti si se zamislio kako bi bilo da si na njegovom mestu.
a to koliko je mizerno i pogresno govori i sama cinjenica da ste od jedne tako prirodne pojave koja se zove seks, napravili feshtu.
to samo govori koliko ne znate da uzivate i koliko iskonski mrzite i zelite da ponizite ili sta sve vec, zene.jer u cemu je taj pacenik uzivao? u trenutku dok mu je pushila ili se palio na ideju da ce svima to pokazivati? iskrivljeno brate iskrivljeno.
sad ce opet da mi se naklati neki ne ljubitelj generalizacije.
ali moram na generalne pojave da odgovaram generalno. da bi me razumeli.
uzivala je i ona...i palila se na ideju da ce to svi gledati...
 
Zex:
Znaci ovo moram da ispricam, mozda ste i vi videli tako nesto...

Sinoc, u kafeu u gradu, drugar mi pokazuje video klip sa mobilnog telefona - decko je snimao devojku za vreme oralnog seksa. On stoji, ona kleci i mamla ga i to se dooobro zanela, tako da je on snimao i nju i sebe. Klip traje sigurno vishe od 1 minut!
Ja gledam, pitam ga odakle su ovi? Kaze - ma lokalni ovde, klinci... Posle par minuta mune me laktom i kaze - evo je ta! Gledam devojku i ne mogu da verujem da p.orno diva defiluje kaficem...
Uzas! Ko god bude video klip, pozelece da bude na mestu snimatelja!
Mislim da je to opako narusavanje privatnosti, ali i potvrda pogresnog pristupa seksu...
Sta vi mislite o tome?
p.s. mala je odlicna u tome sto radi :oops:
Imo sam takvu situacije, poznajem devojku iz vidjenja,koliko sam ja primetio njoj to ne smeta. A ako njoj ne smeta zasto bi meni? ko da ona nevoli da to posle gleda.
 
kojote:
Čujte, Zexoviću, ima li kod vas u tom kafeu (ozbiljno računam na njegovu multilateralnu snabdevenost, kad je već gradski) nekakvog đavola protivu kapavca? :-| Nešto me svrbucka, otkad se vratih iz Zrenjanina, ima već tri dana :)

Ne radzume, io grande stupido...
Wtf Zrendzanin :confused: tamo kapavice ima radu ?
 
kojote:
Čujte, Zexoviću, ima li kod vas u tom kafeu (ozbiljno računam na njegovu multilateralnu snabdevenost, kad je već gradski) nekakvog đavola protivu kapavca? :-| Nešto me svrbucka, otkad se vratih iz Zrenjanina, ima već tri dana :)
Jel' to kapavac iz 'dosadan si k'o triper?'
Ima lek za to. Komplet testerica OTO-a. :)
Ko ti je kriv kad si promiskuitetan. :)
 
Jedna Poljakinja, radila je u jednom nocnom klubu, kada je umrla nasli su joj sve polne bolesti... i sifilis i sidu i nz sta jos...
Procenjuje se da je imala oko 8 musterija dnevno, u ZR je boravila od 10 do 20 dana, a u Bg mnogo duze...
Umrla je...u velikim bolovima i tuzno.
 
gossca:
Jedna Poljakinja, radila je u jednom nocnom klubu, kada je umrla nasli su joj sve polne bolesti... i sifilis i sidu i nz sta jos...
Procenjuje se da je imala oko 8 musterija dnevno, u ZR je boravila od 10 do 20 dana, a u Bg mnogo duze...
Umrla je...u velikim bolovima i tuzno.
Ovo nisi trebala da kazes, smucio mi se zivot!
 
Postavlja se pitanje koliko muskaraca je s njom koristilo kondom, a koliko nije? Imala je i ranice u ustima, sto znaci da postoji mogucnost da je zarazila ljude i putem orala.

Sta to znaci? Znaci da su mozda i neki ozenjeni spavali s njom, a mozda i neki koji su u dugim vezama, znaci da se polne bolesti sire i da je cifra koju znamo o broju zarazenih mnogo veca.

Kondom.I ne samo to. Jednostavno budite probirljivi.
 

Back
Top