SlipKnot ili Stone Sour ? ? ?

lol, hehehe, zvuci gloopo i neiskusno, ali ja sve do danas nisam znala ko da corey uopste i ima druugu grupu, za stone sour nikad ranije nisam cula do danas, kada sam pricala sam deckom o muzici, on voli oba benda , ali kaze da su Slipknot neuporedivo bolji.
 
Mr.Masacre:
snimanje novog albuma pocinje tek januara sledece godine.. tako da ce verovatno da izadje sredinom ili krajem 2008..
Hvala na informaciji :D Bas me znima da li ce se vratiti na staro Iowa,Come play dying ili ce nastaviti kao na ovom poslednjem albumu.Realno gledano VOL.3 je uzas u odnosu na starije albume,bas se vidi razlika u pevanju a i u muzici.
 
Makijavelli:
a bolji je Slipknot naravno....Stone Sour je isto odlichan,i dobro za Corey-a poshto tu mozhe da pokazhe svoje glasovne mogucnosti....u Slipknot-u je malo ogranichen sa konstantnim urlanjem....
Pa pazi on je po svom jedinstvenom dranju i poznat...covek ima super glas i treba da se dere a ne da peva neke serenadice kao na zadnjem albumu,samo malo vise dranja i agresije i bice oni stari ponovo :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top