Anima, manga iko????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

spiniferous

Početnik
Poruka
5
Uf nisam bio na forumima godinama-
Ne otkad su mi ukinuli vecinu tema jer sam se svadjao sa odredjenim grupama ljudi(kretenima i sl.-It takes one to know an another :???: )
Svejedno sad je novi pochetak-
Elem ako je neko zagrejan za anime il mange da mi preporuchi koj naslov
A da ---quid pro quo---
Ja upravo gledam animu Death Note i negde sam na polovini serije(a da ne prichamo o josh 2 filma i 9 voluma mange)Sve u svemu za sada je ova serija genijalna---
Inache ovakve rechi od mene...jedino u afektima
Kratki uvid u prichu-
Neki tip koji je WOW genije pronalazi svesku smrti koju je "ispustio" jedan od bogova smrti. Ima chitav niz pravila za korishcenje sveske ali sve se svodi da ako upishesh nechije ime u svesku ta osoba umire. Sad taj WOW genije je koristi kako bi ubio sve kriminalce i stvorio savrshen, skoro pa utopijski svet gde bi on bio bog. Ali i ubijanje kriminalaca je ubistvo, stoga ga japanska policija juri dan i noc. Bivajuci nesposobna, policija angazhuje nekog drugog genija(u Japanu ih valjda shtancuju) koji se zove L da ga uvati.
Chitava pricha puna moralnih pitanja, dilema, peripetija...
I da-u potrazi sam za novim materijalom-Pa jel neko gledao seriju Naruto
Ak jes kakva je jer sam ja gledio 2 epizode i smorio se ko zmaj a svi koji znam kazhu da je serija super. Previshe me podseca na Dragon Ball-Nije da fali nesh ovoj seriji ali bio sam njen gledalac u 5 razredu(s razlogom).
Preporuchuj...
 
Pa da---Evangelion mi se oduvek nalazio na spisku sledecih anima koje cu odgledati ali tu je ostao zajedno sa Angel Sanctuary i Bleach... ali nikako da se nateram---Kad god ga ???wikipedujem??? izbaci mi neki roman o sadrzhaju i to me nachisto ubija u pojam-Aj dash kratke crte Plz

Bivajuci lak na prag sam da se prodam _Lionheart_ ali neshto si mi hm...hm jer koristish rech strava -Koliko leta ti imash(chisto uporedjivanji radi, nishta ne vredjem-samo-shto ja znam par ljudi koji to govore i verovatno je problem u meni jer se uglavnom druzhim sa chudacima)---Verovatno cu poslushat savet ali chisto da znam shta da ochekujem

Preporuchujem sledece serije Noein i Serial Experiments Lain
 
Najvise obozavam Asuku(moju ljubav) i EVA-UNIT-02
Guardian_Unit_02_by_ShadowRunner27.jpg
 
a provali foru download-ovo sam the end of evangelion i trajalo je 5 sati, kad sam ga konacno skinuo nemam program cime da ga otvorim,posto imam dvd ajd da ga stavim na disk(nemam dvd rezac)i na disku moze da stane 700MB a taj film zauzima 717MB :D:D:D :lol:
 
---Okeeeeeeej ti _Lionheart_ malo stariji od mene :)) - Ali ja slusham starije vishe/manje. Dacu mu josh jednu shansu chim zavrshim sa Death Note.
---Neko mi bio isprichavao neshto za Gantz(neki klinac umire ali ipak ne u neku ruku, tako neshto?) Zanimljivo zvuchalo, al sam potpuno zaboravio na to-Odgovor na pitanje "ne, nisam ga gledao"
---Neshto ne volim mecha anime
---Uffff Evangelion bash te Marfi zakino-Najbolji program za gledanje skinutih video fajlova je VLC media player, nemam pojma koj koristish
Death_Note_Wallpaper_by_LukeHawk-1.jpg
 
death note je extra gledam ga i ja.....jel ste gledali film?ja sam samo prvi deo.....
ima puno dobrih animea:naruto(nemoj da gledas na srpskom jer nema veze sa zivotom),bleach,one piece,hellsing,inuyasha,samurai x,Princess Mononoke(film),Devil May Cry ..................
 
Tengen Toppa Gurren Lagann je EPSKI mecha anime.....ALI EPSKI!!!!!!!!!
Higurashi No Naku Koro Ni je najbolja horor misterija
Monster je genijalan triler
Sayonara Zetsubou Sensei je komedija do pisanja
Death Note je gotivnost
Paranoia Agent je cista paranoia
Gintama je isto genijalna komedija
Toward the Terra je prekrasan
 
Naruto i Bleach anime su sranja, prepuna filera da se zivot smuci, dok su mange solidne.
Moja prepourka ti je:
Elfen Lied (anima!!! manga gubi shmek u kasnijim chapterima)
Berserk (pochni sa animom pa nastavi mangu jer anima se zavrsava u nigde)
Trinity Blood (mada ima glup kraj jer je pisac umro pa je zavrshio neko drugi)
Darker then Black (ako ignorishesh par idiotskih likova anima je super)
Code Geass (svako ko je gledao Gundam obozavace ovo)
Ergo Proxy (no comment)
Hellsing (Ultimate!!!!!!)
Mnemosyne (no comment)
Full Metal Alchemist (morash da odgledash i film da bi lepo zaokruzio prichu)
Karas (no comment)
Akira (stara animacija ali i dalje super)
Steamboy (no comment)
Claymore (meni se nije svidela al mozda ce tebi )

E sad ako oces da se smejes prepourchujem:
Kanokon (na granici da bude hentai, al je veoma smeshna)
Mahou Sensei Negima (manga, nikako anima)
Zero no Tsukaima
Shakugan no Shana

Eto sad si osiguran za ceo mesec :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top