Dovidjenja i hvala na svim... "ribama" !

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Dragi moji forumasi, (i jos draze forumasice) samo hocu da vas sve pozdravim za kraj, posto se necemo vise druziti. Dobro de, u poslednje vreme nisam bas bio ni previse aktivan na LJ&S (mislim na forumu :lol: ), ali kao sto se pokazalo dovoljno sam bio aktivan da popijem BAN. :shock: :?

Sva u svemu ne mogu da dopustim sebi da mi jedna primitivna isfrustrirana osoba odredjuje sta i kako da pisem (nikada nisam trpeo nametnute autoritete :lol: ), i da se na meni istresa kada nije raspolozena. Jako mi je zao sto ovo pisem, jer sam bas gotivio forum, ali yebi ga... Principi mi ne dozvoljavaju da ostanem na ovakvom mestu. Znam da cu vam nedostajati.. :lol: Onima koji me znaju, mislim. ;)

Drago mi je sto sam upozano preko foruma mnogo divnih ljudi, da ih ne nabrajam, znaju oni, i zao mi je sto se nismo vise druzili uzivo ;).

Zelim vam svima mnogo Ljubavi & Sexa, a mojoj dragoj Gazdarici da sto manje dolazi na forum kada su joj “oni” dani i tako to.



Pozdrav svima, voli vas vas Aleksej!


bancopyyr1.jpg


E da, pise pod 2 "Ako pokušavate da pošanjete poruku" :lol:
 
Brate secam se da sam tako i ja odlazio ....ali vratio sam se zbog onog super drustva u kasnim vecernjim satima .....kad ti se ne spava ...dosadno ti je .... ovde ubijes vreme ... otici zbog pizdica i velikih pizdurina ....ti si lud ...pa tim sto ces ostati na forumu ...njima ce biti jos gore ...Ako odes ..srecan put i treniraj taj KUNG-FU ups AIKIDO ...znam da je neki NJUKUSAFAKI SPORT ...k*araj sve sto do sada nisi .... muskarce zaobidji :)) .... Moj ti usput ...sto bi rekao ludak @bundeva
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top