Da li vas profesori postuju i vica verse (i obrnuto)?

ma kakvi ZG, cirkus....proshle god se tookli profa i uchenik i nikom nishta....svako nastavio svojim pootem. sonja ima obichaj kad joj ne znash gramatiku ili kad neshto odvalish da te poshteno izvredja.....tipa imash saobracajnu preko puta,shta sam ja bogu zgreshila da mi shalje ovakve djake....josh mnoge druge koje nije ni malo prijatno chuti kako ti ih neko upucuje.
naravno ponekad se desi da i mi djaci na neki nachin ismevamo nekoga...al to se zna kod koga mozh a kod koga ne 8)
 
Ben_Adam:
Ma, i ovako tje rulja da je pretvori u spam temu...
Spam! :mrgreen:
Profani koji meni predaju su skroz korektni prema. A mi prema njima....pa,to zavisi od (ne)kulture pojedinaca.
Ali ima slucajeva u nekim drugim razredima kada su profesori izuzetno neprijatni prema ucenicima. Npr.,jedna devojka koju poznajem i koja je pala razred, sada mora da se prebaci u drugo odeljenje jer je nova razredna otvoreno vredja i spusta. Mislim, ja bih tu dnevnikom po glavi, ali to bi se onda vise meni obilo o glavu nego njoj. :roll:
 
jeele:
mi imamo super zajednicu u mg...
prof. jednom cuo kako mi krci stomak na pismenom, pitao me ''hoces da ti kupim djevrek??''
ja malo gledala bledo...''pa...moozee''
i naravno svi smo se isprepisivali zesce... XD

niko nema potrebu da vredja nekog drugog... ozbiljno...

koji lik!!! da, reche mi sestra da se u mg profesori na kraju chasa zahvale shto ste ih slushali :shock: :D
 
jeste. nekada je bilo u mg tako i drago mi je da je i ostalo....akcija jednaka reakciji, sto bi rek'o matori njutn. kad je profa ok, onda i djaci budu kulturni. uvek sam na strani dece. jer su deca, a ovi koji biju decu, pa se 'ladno vrate na posao, kao da se nista nije desilo...ne bih dala ni moju macku zucu da cuvaju. deco, ne dajte se.
 
Ma uopste me nije briga sta cu da mu kazem ako vidim da on mene zajebava i da hoce da se sprda sa mnom odmah mu skrenem paznju tako sam na primer prof iz geografije oterao u picku materinu jer mi se drala.Jeste da me doduse izbacila sa casa i zvala mi razrednog ali posle toga se samo smeskala i bila dobra prema meni cele god a pricala je kako ce da me obori bla bla bla...tako da sa njima treba samo grubo!!
 
Ma zakuni se, ti si neki cvrst momak... Pazi da se tebi to grubo ne obije kad-tad o glavu... Vidim drziz do svog dostojanstva iz gore navedenog - samo nesto ne znam da profani krecu prvi u akciju... Obicno prvo ti nesto uradis, pa ti se onda prof dere... Budi realan, zena da je ZAISTA htela, mogla je da te kazni o-ho-ho... Ne mislis valjda da te se boji. Ako te se boji - nema sta da trazi u skoli.
 
zavisi..ima profesora koji su ok..ali zato logicar je debil...ali u svakom mogucem i nemogucem smislu...izvredja te pa prica vic...samo sto su svi uy fazonu,ma pusti ga lud je...i svi iskuliraju..ali meni se to ensto ne da...pa sam se bas skoro raspravljala s njim..drugaricama je rekao ja mislim prosle nedelje da prodaju laku zabavu....strasno...
ali zato ima profesora koji su skroz ok...:D
ispredaju sta iamju...ako nesto nije jasno-objasne..i dovidjenja prijatno...
a i oni su ljudi....a ima nas raznih...tako da....
 

Back
Top