koje pobedio za tasmajdanu

Little Susie:
hehe..hvala:D
ma bezi,ovaj grand..qq.gde ce nam Srbija?!

heh... nije pitanje "gde ce"... vec "gde je"... jbg :cry:

Neverovatno... no... ima josh ljudi koji nisu potpali pod uticaj gluposti i besmislica!
Ja se nadam savrshenoj drzavi (bar po pitanju muzike)... metal, rep, rok, punk, dzez, soul, rege... festivali na sve strane... valjda ce biti jednog dana...
 
thruo:
heh... nije pitanje "gde ce"... vec "gde je"... jbg :cry:

Neverovatno... no... ima josh ljudi koji nisu potpali pod uticaj gluposti i besmislica!
Ja se nadam savrshenoj drzavi (bar po pitanju muzike)... metal, rep, rok, punk, dzez, soul, rege... festivali na sve strane... valjda ce biti jednog dana...
i ja se nadam...bas smo propali...60%ljudi u Srbiji slusa TF...ocaj...:cry:
 
Meni je DRAGO STO JE POBEDIO DUSAN SVILAR decko kojeg licno poznajem koji je skorma, muzicki obrazovan, pametan i vredan i koji NE SLUSA NARODNJAKE i kojie je POBEDIO iako je pevao SAMO ZABAVNU MUZIKU!!!

E sad to sto se u ovoj drzavi fura GRAND i sto vecina populacije slusa samo GRAND I imitira te pevaljke i pevace to je UZAS BOZIJI i ZAO mi je sto u ovoj zemlji moras da se prijavis u GRAND da bi pokazao svoje kvalitete....JER NEMA DRUGI NACIN DA NEKO OD 16god bez para snimi svoj album!!!
 
Samantha Jouns:
Meni je DRAGO STO JE POBEDIO DUSAN SVILAR decko kojeg licno poznajem koji je skorma, muzicki obrazovan, pametan i vredan i koji NE SLUSA NARODNJAKE i kojie je POBEDIO iako je pevao SAMO ZABAVNU MUZIKU!!!

E sad to sto se u ovoj drzavi fura GRAND i sto vecina populacije slusa samo GRAND I imitira te pevaljke i pevace to je UZAS BOZIJI i ZAO mi je sto u ovoj zemlji moras da se prijavis u GRAND da bi pokazao svoje kvalitete....JER NEMA DRUGI NACIN DA NEKO OD 16god bez para snimi svoj album!!!
da...iako ne pratim to i meni je drago zbog njega...bash deluje fin i to :shock:
 
Haha... a shto se tiche evrope (namerno pishem malim pochetnim slovom) - ja uopshte ne bih troshi dragocene politichke sate na to... eto shta se deshava... taman se politichari okrenu ka glupoj evropi... pregovori, ovo, ono... a ovi im iza ledja prave "grand" festival... ccc... shta se sve deshava... ako je cena evrope grand i slichne gluposti - eVROPA NAM NIJE POTREBNA!!!
 
thruo:
Haha... a shto se tiche evrope (namerno pishem malim pochetnim slovom) - ja uopshte ne bih troshi dragocene politichke sate na to... eto shta se deshava... taman se politichari okrenu ka glupoj evropi... pregovori, ovo, ono... a ovi im iza ledja prave "grand" festival... ccc... shta se sve deshava... ako je cena evrope grand i slichne gluposti - eVROPA NAM NIJE POTREBNA!!!
"hoces u Jevropu?idi u Jevropu,al' kad zavrsis u nekom sex-trafikingu nemoj da me zoves!!!!"
CRNI GRUJA:lol:
 
Samantha Jouns:
Meni je DRAGO STO JE POBEDIO DUSAN SVILAR decko kojeg licno poznajem koji je skorma, muzicki obrazovan, pametan i vredan i koji NE SLUSA NARODNJAKE i kojie je POBEDIO iako je pevao SAMO ZABAVNU MUZIKU!!!

E sad to sto se u ovoj drzavi fura GRAND i sto vecina populacije slusa samo GRAND I imitira te pevaljke i pevace to je UZAS BOZIJI i ZAO mi je sto u ovoj zemlji moras da se prijavis u GRAND da bi pokazao svoje kvalitete....JER NEMA DRUGI NACIN DA NEKO OD 16god bez para snimi svoj album!!!

Sa 16 godina se covek i dalje obrazuje,ne moze da bude obrazovan,ima on jos dosta da uci o muzici.Zna se sta je kvalitet..ako uci solo pevanje onda se tacno zna gde treba da se prijavljuje i pokaze svoj talenat.Ako je mislio da ce prijavom na Grand da snimi svoje pesme i svoj album onda se vara.Tek ima 16 godina i za koju godinu ako sa njima nastavi da saradjuje postace jedan od njih i upropastice glas.Zao mi je talentovanih ljudi koji su pogresno usmereni.Treba na sebi da radi,skoluje svoj glas a ne da razmislja o popularnosti.
 
E sad to sto se u ovoj drzavi fura GRAND i sto vecina populacije slusa samo GRAND I imitira te pevaljke i pevace to je UZAS BOZIJI i ZAO mi je sto u ovoj zemlji moras da se prijavis u GRAND da bi pokazao svoje kvalitete....JER NEMA DRUGI NACIN DA NEKO OD 16god bez para snimi svoj album!!!
a zasto nema drugi nacin??
jer niko nece da ulaze u muziku koju niko nece da slusa..jednostavno,ne?
 
Nije mi jasno zasto pljujete po decku koji je pobedio.Svilar je sjajno dete ,prelepo peva.Vidi se da ne pripada Grandu .Nije on kriv sto je to ubedljivo najorganizovanija audicija,takmicenje ili sta vec.Ni j ane volim Sasu Popovica ,ali ,mora se prizanti da je dao mladim ljudima sansu.Gde su pop i rock takmicenja,sta je sa ljudima koji su pevali u Idolu npr.Osim Cvete,niko nista nije uradio,mada nije ni ona mnogo.Nek se pop i rock muzicari lepo organizuju pa naprave nesto kao Sasa Popovic sa Zvezdama Granda.Nazalost Grand vecini mora da bude odskocna daska.Sta su pevale poznate pop pevacice Ana Stanic i Ivana Negativ ranije.I u kakvim grupama.Jednostavno svi ovi klinci ,koji su pevali na Tasmajdanu fantasticno pevaju. Bolje od mnogih,i narodnih ,i pop i rok pevaca.Samo treba biti realan po nekad.Dule Svilar je novi Cola.Svaka mu cast.
 

Back
Top