NAJGORI KOSMAR

Najgori trip mi je bio kad sam u Francuskoj sanjao da mi je cale jeo jebeni jaffa o'cake i kao zagrizao ga jako nesto kvrcnulo i on umro od izliva krvi u mozak... I sve sam posle sanjao i saranu i zivot bez njega... Svejedno budim se ja sledece jutro ubedjen da je covek mrtav minimum 2 godine, i kao setim ga se i uzdahnem, natocim kafu kad zvoni mi telefon, ja se javljam i zamalo da me srcka strefi kad me cale pozvao...:eek::eek:
 
Meni je najgori kosmar bio kad sam imala 5 godina sanjala sam da me je majka jurila da jedem i ja sam se sakrila u zbunje a ona je toliko trcala i upala je u jezero i udavila se :sad2:.
To godinama nikome nisam smela da ispricam:confused:
 
Bila sam cetvrti razred,neki tamo su igrali fudbal,ja se okrenula i videla loptu kako ide pravo ka meni munjevitom brzinom.Udarila bi me 100% u glavu,tad sam se probudila.Jos od onda nisam imala nikakav kosmar...U stvari,dvaput sam sanjala da padam na dno neke provalije,i ne znam kako ali bih cak i u snu znala da to sanjam..
 
Meni je najgori kosmar bio kad sam imala 5 godina sanjala sam da me je majka jurila da jedem i ja sam se sakrila u zbunje a ona je toliko trcala i upala je u jezero i udavila se :sad2:.
To godinama nikome nisam smela da ispricam:confused:

A sad si ovo rekla na 4umu. =))

Najgori košmar?

Imam ih mnogo, gotovo da i nemam lepe snove.

Mada, najgori je kada sam sanjala da mi je deda umro, da leži na mom krevetu, a da neko vadi organe iz njega. Probudila sam se uz vrisak, mokra kao čep. Uh, olakšanja kada sam nazvala dedu i čula njegov glas.

I često sanjam da padam, da se tlo obrušava, ili da padam niz stepnice... i imam utisak kao da zaista usećam udarce, e to deluje stvarno. Mnogo.
 
Poslednja izmena:
Kad sam sanjao da su mi neka cudovista upala u stan, ja krenuo da se borim sa njima, pa pobegnem kod sestre u sobu da kibnemo kroz prozor....onda se setim da sam zaboravio da povedem kevu pa se vratim po nju, pa je nadjem.....dalje ne zelim da pricam.:(
 
kad sam sanjala da mi je mladji brat umro...Kao,cula sam neki udarac na ulici,istrcim iz zgrade,vidim njegovu jaknu na zemlji,i pocnem da vristim:sad2:....i tad se probudih...

Ne mogu da opisem kako sam se osecala kad sam se probudila.
 
Imala sam tri razlichita jebena sna u jednom... I svi su bili koshmari.
Prvo sam sanjala da mi je mama umrla, i niko oko mene nije mario za tu, ja sam plakala i svi su mi se smejali. :(
Drugi san je bio da je jedna moja drugarica, koja je sa jednim nashim drugom, zatrudnela i ona nas vozi do neke bolnice koja se nalazi u nekom trznom centru, i ja je poradjam dok vozi i na kraju drzim bebu u rukama i iskrvarila mi je belu jaknu. :confused:
Znachi, zlo!
 
Ja sam jednom sanjao bash ozbiljan koshmar (mislim, realan)
Sedim u cvijicevoj sa ortacima u parku, mekdonalC pored mene (bog zna otkud on tu), mi hasamo, odjednom neke siluete izlaze sa svih strana ulice i krenu da bacaju molotovljeve koktele. Nije to toliko strashno, ali je cela stvar bila strashno realna (bukvalno sam osecao toplotu od vatre), krenemo da shturamo, i tad stvarno sve postaje besmisleno, ljudi pucaju u siluete, koje nisu ljudi, bog zna shta su :lol:
Ortaci pucaju u siluete, svi pucaju u siluete, samo ja stojim i gledam, osecajuci toplotu od vatre i staklo kako pada po meni od razmrskanih flasha.
Sve je retardirano, ali je to jedan od mojih najrealnijih snova :D
 

Back
Top