Seljoberizam

a što su zvezde granda u mojoj kući preko tv za koju plaćam pretplatu...koji sam debil! :oops: ne mogu da objasnim mojoj sopstvenoj deci koji je to seljoberizam. :sad: i'll die, a neću razumeti u čemu je štos. :shock:
 
Beograd ce biti glavni-prestoni grad jos dugo... A to sto je muzika (i opsta kultura) postala plitka i kic nakicena... sam Beograd nema mnogo sa time... A posto je lakse praviti plitku zabavu, koja ce do sutra ujutru da se zaboravi (uz pomoc dovoljne kolicine piva)... pretvaramo se u amerikance... Masa zabavljena nakicenom kakofonijom :-|
 
Vise me nerviraju oni koji govore da je BG prestonica seljakluka...
Skupilo se njih 15, ili koliko vec, hiljada, pa sta?!?
Koliko je ljudi bilo na Stonesima, RHCP, EXIT-u?...
Ili na bilo kojem drugom desavanju koje nema prefix PINK...
Samo, kad oni naprave koncert, onda se udari na sva zvona, i mi koji to ne slusamo se kao grozimo... Pa sta, turbo-folk jedno vece, i gotovo... Ne znam uopste zasto mu se vise toliko poklanja paznja, i zasto se polemise o tome kao o smaku sveta???
Jedan, slovima i brojem, 1 (JEDAN) program to forsira, a kablovska vam nudi 70 i kusur???
U poslednjih par meseci isto tako je 1 (JEDAN) koncert odrzan, pored toliko svetskih imena koja su stigla ovde, i odmah BG "seljoberizam"???
Dajte, ljudi, batalite mlacenje prazne slame; vise mu mi ovde dizemo rejting, nego sto to stvarno turbo-folk i jeste...
Evo, cinjenice: koliko je ljudi bilo na koncertu gore pomenutih grupa (placalo se papreno), a koliko na Cecinom (besplatnom)?
Koliko je ljudi proslo EXIT-om, ili Beer Fest-om i sl.?
Na koliko mesta u gradu se pusta turbofolk muzika, a na koliko ostale vrste?
I tako dalje, smorih se vec...
Poenta: nije to uopste toliki bauk, koliko oni ljudi kojima se to gadi prave od toga "big deal"...
Ocigledno je gde ja sebe svrstavam...;-)
 
branaaa:
De gustibus non est disputandum
.. de gustibus non disputantum est....
AMIN-1.jpg
 
Najvisi Clan Foruma:
Koliko je ljudi bilo na Stonesima, RHCP, EXIT-u?...
Ili na bilo kojem drugom desavanju koje nema prefix PINK...
Samo, kad oni naprave koncert, onda se udari na sva zvona, i mi koji to ne slusamo se kao grozimo... Pa sta, turbo-folk jedno vece, i gotovo... Ne znam uopste zasto mu se vise toliko poklanja paznja, i zasto se polemise o tome kao o smaku sveta???
Jedan, slovima i brojem, 1 (JEDAN) program to forsira, a kablovska vam nudi 70 i kusur???
U poslednjih par meseci isto tako je 1 (JEDAN) koncert odrzan, pored toliko svetskih imena koja su stigla ovde, i odmah BG "seljoberizam"???

Ma jeste, al' malo sutra! RHCP u Indjiji... Cak ni U Indjiji, nego na njivi PORED Indjije, u vukojebini!
Exit u Novom Sadu...
A sva pink gov.na u Beogradu... AJde malo ne! :-|
 
nisam uopšte ukapirala juče kada sam videla temu...
ali danas gledajući šA ima na tv, prođem i pink, i shvatim da se tO dešavalo na tašu!
na tašu !!!!!
pa jbt tamo letos svirao toto!
i bajaga ranijih godina i gipsy kings...
i ...ma znate bre u ostalom.
tužno mi bre.
jeste, starke 5100kec ili lee, bela Tshirt:p
pili bip ili pećko...
eh...
 
e, a sećam se kada je brena imala koncert tamo, krajem 80ih...
jbt osećala sam se ko da mi neko zalepio šlajmaru...
ali pomislih, ok, ipak je to brena, ostale šuše se ne pojavljuju..
kad ono jes q.
 
u trenutku mi je preko celog ekrana bila uplakano devojce(ko na koncertu prislija,al` u boji),zaustavih se da vidim zbog koga su emocije proradile :shock: :shock: razularena publika nekome klice a celni covek granda kaze `ovo je srbija,ovo je buducnost srpske muzike` :shock: :?
 
šta bre taš...pa bio je onaj koncert na tašu....ne znam ko je sve svirao...bjekersi, prezir..i jedno 5-6 bendova....nisu imali ni 1000 ljoodi...od toga pola nije ni bila iz beograda.......
 
Ajde sad da ne preterujemo pa pisemo kako svaki bend, ili par njih, zasluzuje pun Tas...
Corba je to uradila, kasnije ponovila na Karaburmi...
Ni grandovci ponaosob ne mogu da skupe gomilu... ne verujem ni da mogu i mesnu zajednicu...
Lepo kazem, samo mi od toga pravimo famu i hvatamo se za glavu...
Srbija NIJE zemlja turbo-folka, argumenti govore...
 

Back
Top