Put do "savrshenstva"...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Za forumashice:

Navedite spisak stvari (ponashanje) koje su vrlo bitne da bi odnos sa vashim partnerom bio bolji. Znachi koje bi ponashanje jedne devojke bilo najproduktivnije da bi se njen dechko (muz) osecao savrsheno zadovoljno i srecno?

Za forumashe:

Shta smatrate da je potrebno da radite u odnosu da bi usrecili svoje lepshe polovine?
 
SINDI:
e, meni su juce rekli sta treba da radim.da budem umiljata i lukava.jel ima neki kurs, jel znate nesto?:D


Evo nabrojacu par stvari koje su mi bile na umu kad sam otvarala temu.
Zenama je potrebno da se osecaju voljeno, i privlachno....na vishe romantichan nachin...

Mushkarcima je potrebno da se osecaju mocno i jako, znachi da im se njihova partnerka divi ...odnosi se vishe na njegove sposobnosti na bilo kom polju....

Chini mi se da ljudi chesto to zaboravljaju, i da vremenom pored ostalih faktora jedan odnos poprilichno umire i zbog gore pomenutih stvari. Ljudi jednostavno prestaju da veruju jedni u druge.
 
Butterflies And Hurricane:
Za forumashice:

Navedite spisak stvari (ponashanje) koje su vrlo bitne da bi odnos sa vashim partnerom bio bolji. Znachi koje bi ponashanje jedne devojke bilo najproduktivnije da bi se njen dechko (muz) osecao savrsheno zadovoljno i srecno?

Za forumashe:

Shta smatrate da je potrebno da radite u odnosu da bi usrecili svoje lepshe polovine?

Vazno je sigurno da se moze o svakom problemu da se prica u vezi veze ili bilo koje druge stvari koje se radiju o vezi u bilo kojim odnosu, mislim da je to vec basa sa sve ostalo, onda je barem sa mene iskrenost jako vazna, nijedna iskrenost nemoze biti toliko gadna koa neki laz, a i postovanje je jako vazna stvar sa jednu vezu, takodje i poverenje!!
 
Mr Gentleman:
Vazno je sigurno da se moze o svakom problemu da se prica u vezi veze ili bilo koje druge stvari koje se radiju o vezi u bilo kojim odnosu, mislim da je to vec basa sa sve ostalo, onda je barem sa mene iskrenost jako vazna, nijedna iskrenost nemoze biti toliko gadna koa neki laz, a i postovanje je jako vazna stvar sa jednu vezu, takodje i poverenje!!

Znachi ti cesh potpuno biti zadovoljan ukoliko tvoja devojka ispunjava samo 3 uslova:
1.Iskrenost
2.Poshtovanje
3.Poverenje

I to je to?

Da ti kuva, chisti, pere?
Da se divi "njegovoj velichini i tvojoj sposobnosti u sexu?
Da je ponosna shto je sa tobom zbog xy razloga?
Itd...


Postoji mnogo stvari koje ukljuchuju ovu temu, medjutim akcenat je stavljen na odredjene radnje (tachnije ponashanja) koja doprinose boljem odnosu.
 
Butterflies And Hurricane:
Znachi ti cesh potpuno biti zadovoljan ukoliko tvoja devojka ispunjava samo 3 uslova:
1.Iskrenost
2.Poshtovanje
3.Poverenje

I to je to?

Da ti kuva, chisti, pere?
Da se divi "njegovoj velichini i tvojoj sposobnosti u sexu?
Da je ponosna shto je sa tobom zbog xy razloga?
Itd...


Postoji mnogo stvari koje ukljuchuju ovu temu, medjutim akcenat je stavljen na odredjene radnje (tachnije ponashanja) koja doprinose boljem odnosu.
jedino je priroda savrsena...
znam da kuvam..bivsoj sam pomagao u spremanju kuce i nije mi bilo tesko...malo preterujes kada su sposobnosti muskarca u pitanju...
 
divlja:
Ali ceo spisak proizilazi iz jedne stvari- DA ME VOLI!
Ako me ne voli, onda moras da razmisljas sta treba da radis. Kapiras?:razz:


Divlja kapiram ja to. Nemoj banalizovati ono shto ja pokushavam da kazem. Ljubav se podrazumeva. ALI, veza je biljka koju je potrebno zalivati redovno. Za to su ipak potrebne neke odredjene "radnje" koje proistichu iz ljubavi. Zar ne?
 
Butterflies And Hurricane:
Divlja kapiram ja to. Nemoj banalizovati ono shto ja pokushavam da kazem. Ljubav se podrazumeva. ALI, veza je biljka koju je potrebno zalivati redovno zar ne? Za to su ipak potrebne neke odredjene "radnje" koje proistichu iz ljubavi. Zar ne?
sve je pola pola..ti mi zvucis kao da muskarac treba sve da radi u vezi...da bi ti imala slobodu....
 
Butterflies And Hurricane:
Znachi ti cesh potpuno biti zadovoljan ukoliko tvoja devojka ispunjava samo 3 uslova:
1.Iskrenost
2.Poshtovanje
3.Poverenje

I to je to?

Da ti kuva, chisti, pere?
Da se divi "njegovoj velichini i tvojoj sposobnosti u sexu?
Da je ponosna shto je sa tobom zbog xy razloga?
Itd...


Postoji mnogo stvari koje ukljuchuju ovu temu, medjutim akcenat je stavljen na odredjene radnje (tachnije ponashanja) koja doprinose boljem odnosu.

Sve to sta zelis, moras i sam da nudis a to je u tvom smeru koliko zelis!!
Te stvari koje sam nabrojio to su basa sa sve ostalo!!
 
Butterflies And Hurricane:
Ajde da probam na drugi nachin da formulishem temu...

Koji je spisak potreba koje trebaju da budu ispunjene da bi ste se osecali srecnim u jednom odnosu?

Pa, recimo, bitno je da se osecam pozheljno. Kao, da ne mozhe da se uzdrzhi kad me vidi. Ako sam srecna kad sam sa njim, uopshte na razmishljam o tome shta on radi kad nije samnom. Mislim da bih u takvoj situaciji, kad bi me neko stvarno zadovoljavao u svakom smislu, lako preshla i preko prevare.....preko bilo chega.
 
Luna la Strada:
Pa, recimo, bitno je da se osecam pozheljno. Kao, da ne mozhe da se uzdrzhi kad me vidi. Ako sam srecna kad sam sa njim, uopshte na razmishljam o tome shta on radi kad nije samnom. Mislim da bih u takvoj situaciji, kad bi me neko stvarno zadovoljavao u svakom smislu, lako preshla i preko prevare.....preko bilo chega.
jedno je veza koja kratko traje,a drugo je brak...
 
Butterflies And Hurricane:
Divlja kapiram ja to. Nemoj banalizovati ono shto ja pokushavam da kazem. Ljubav se podrazumeva. ALI, veza je biljka koju je potrebno zalivati redovno. Za to su ipak potrebne neke odredjene "radnje" koje proistichu iz ljubavi. Zar ne?

Recept za zalivanje- s vremena na vreme sprovedes detaljnu samoanalizu. :smile:
 
Treba da me razume, da bude iskren i odan, da mi bude najveci prijatelj kojeg imam i oslonac u zivotu. Da mi govori da sam samo njegova, da se i posle 5 godina veze svojski trudi da me zavede i da ne odustaje ni od svojih zelja i interesovanja... Treba da bude inicijativan ali ne i control-freak...
Ma, svasta nesto treba da bude.. Sto nije.. A ja ga svejedno volim :???:
 
felix the cat:
Treba da me razume, da bude iskren i odan, da mi bude najveci prijatelj kojeg imam i oslonac u zivotu. Da mi govori da sam samo njegova, da se i posle 5 godina veze svojski trudi da me zavede i da ne odustaje ni od svojih zelja i interesovanja... Treba da bude inicijativan ali ne i control-freak...
Ma, svasta nesto treba da bude.. Sto nije.. A ja ga svejedno volim :???:
i ti to isto treba da budes prema njemu,zar ne...?
 
Poenta je sto ja to verovatno i jesam... Ali, snage mi ponestaje :(
Znas, posvetis se nekom u potpunosti jer, naravno, zaljubljena si do usiju; i spremna si sve za njega da ucinis i cinis sve samo da bi on bio srecan (u sustini kao i bilo koja druga zaljubljena klincica sa 18 god). A on vremenom prestane da bude zaljubljeni momcic i postane covek koji je uljuljkan u sigurnost duge veze... I sve moje pokusaje da vratim romantiku u vezu naziva "simpaticnim" :confused:
Ajd' ti budi pametan?
 

Back
Top