Da li ste za razbijanje fasistickog mitinga?

Da li ste spremni na kontra akciju?

  • Da

    glasova: 38 49,4%
  • Ne

    glasova: 39 50,6%

  • Ukupno glasova
    77
  • Anketa je zatvorena .
Obersturmfuehrer:
@Viorija
kako komentarises kicenje organizatora mitinga svastikama i nazi simbolima?

Како ти коментаришеш тадићево смрадићево пријатељство са усташом месићем, и тадићево смрадићево поштовање геноцидне творевине хрватска, натопљеном Српском крвљу и лешевима? Како коментаришеш да је србомрзац чанак још увек на слободи? Како коментаришеш да најпопуларнији хрватски певач томпсон, што пева да Србе треба клати, а Српкиње силовати, како то да томпсон је углавном добродошао на запад, а да Баја Мали што само пева Српске патриотске песме запад сатанизује?
 
Јуначине" неће на србомрзачке лдп и дс, него хоће да ударе на Србе који су против омаловажавања Србије.
ako je taj Srbin i lopov i ubica i fasista i umobolnik...PA AKO SE ZALAZE ZA KOSOVO U SRBIJI DAJ DA GA IZABEREMO ZA PREDSEDNIKA(nema veze sto je malo caknut).:)

Како ти коментаришеш тадићево смрадићево пријатељство са усташом месићем, и тадићево смрадићево поштовање геноцидне творевине хрватска, натопљеном Српском крвљу и лешевима? Како коментаришеш да је србомрзац чанак још увек на слободи? Како коментаришеш да најпопуларнији хрватски певач томпсон, што пева да Србе треба клати, а Српкиње силовати, како то да томпсон је углавном добродошао на запад, а да Баја Мали што само пева Српске патриотске песме запад сатанизује?
Polako,sa svima cemo se obracunati ako su uradili nesto zbog cega treba da odgovaraju.Tema su povampireni fasisti u Srbiji koji su za teritorijanu celovitost,ali je to periferna tema naspram velike opasnosti koja se manifestuje u samom njihovom postojanju.

Mada ne volim Canka ovo je jedino pametno sto je mogao da izjavi(mada je budala):
------------
Pametan je samo po POTEBI
Mislim, otkuda bas ovo da bude JEDINO pametno sto je izjavio
Pa ako je ozbiljno mislio da se obracuna sa fasistima pa makar oni bili i Srbi podrzavama.Ali ako sve to radi samo da bi promovisao sebe i i svoju partiju,onda ga ne podrzavam.Ali sve u svemu svako normalan ce da ucestvuje na kontra-marsu.Kada pogledam anketu,izgleda da preovladavaju umno bolesni u Srbiji,a to je vec stvar lose mentalne higijene kada podrzavate ideje nacional-socijalizma.
 
Pijanista:
Тај исти Чанак је био и против мађарских неонациста ''покрет 64 жупаније'', са којима су радикали правили коалицију у Бечеју.
Ja ne razumem zasto se sad otvara-tema ko ce da bude na kontra-marsu?! :confused: Ko god da bude je dobrodosao.Zar ste stvarno toliko naivni da ce samo LDP,LSV,SDU...i ostale partije koje se zalazu za EU da budu tamo.Koliko sam mogao da vidim na radikalskom forumu,dobar deo biraca i omladine SRS-a ce da ide da razbija skup.Da ne racunam tradicionalno militantne komuniste i anarhiste koji jedva cekaju priliku da rajure gov.a jednom za svagda.

Ovo je pitanje opsteg interesa svih nas,a onaj koji bude bio naskupu kod *****a ne treba da se cudi ako mu se zarije noz u trbuh ili ga pogodi jedna od kise cigala i kamenja koje ce biti bacene.Sve ovo sto govorim, niti je nelaegalno,niti protiv ustavno,niti nezakonito.

Nezakonito ce biti od strane drzave ako dozvoli da se kojekavi Bajba Jagodinac,Davidovic,Strahinja Ljoticevac i ostali rasprde na skupu...A onog Davidovicevog advokata treba odvuci u neki podrum i tuci ga dok se ne usere.Zato sto je ADVOKAT DJUBRE KOJI CE DA BRANI I IDIJOTA SAMO DA BI UZEO STO VISE KESA.
 
SSSR_:
Samo da objasnim neke stvari:

Podrzao sam samo Cankovu izjavu i poziv antifasistima da uzmu letve u ruke i obracunaju se sa olosem nacistickim.Inace ideoloski ja Canka ne podrzavam,narocito ne ulazak Srbije u EU.


Ej, ej, šala. :lol: Meni je on skroz simpatičan.

Naročito mi je milo čuti njegovo pitanje: "Gde su pare?".

Volim kad ih to pita, a oni počnu tuc..muc..... Niko mu nikad nije odgovorio. :lol:

Ali mi nije jasno zašto je Čanak sad sporan, a govori se o mitingu na kome on sigurno neće učestvovati, naprotiv, protivnik je održavanja iz sve snage.
 
SSSR_:
Ovo je pitanje opsteg interesa svih nas,a onaj koji bude bio naskupu kod *****a ne treba da se cudi ako mu se zarije noz u trbuh ili ga pogodi jedna od kise cigala i kamenja koje ce biti bacene.Sve ovo sto govorim, niti je nelaegalno,niti protiv ustavno,niti nezakonito.

Nezakonito ce biti od strane drzave ako dozvoli da se kojekavi Bajba Jagodinac,Davidovic,Strahinja Ljoticevac i ostali rasprde na skupu...A onog Davidovicevog advokata treba odvuci u neki podrum i tuci ga dok se ne usere.Zato sto je ADVOKAT DJUBRE KOJI CE DA BRANI I IDIJOTA SAMO DA BI UZEO STO VISE KESA.
Potpis.
 
SSSR_:
onda se povezi sa nekim ljudima i via novi sad...ko nije spreman ili ko se plasi neka ne ide!!!

Tamo su nam poterbni krvolocni ljudi...
Pa sad, da sam krvolocan, bas i nisam, ali ako dodje do fizicke konfrontacije sa praznim celavim glavurdama, sigurno necu stajati po strani.

Utoliko pre sto su mi fasisti pobili dobar deo porodice u WW II, pa sam na iste malo alergican.
 
Ja ne razumem koji patolosko-bolesni mozak moze da velica one koji su streljali decu u Kargujevcu i Kraljevu 1941.? One koji su bacali nase ljude u logore sto po Nemackoj, sto po Srbiji, Hrvatskoj? Velicaju Hitlera.... Pa koliko covek mora da bude umno poremecen da velica takvog degenerika? Sve te Davidovice, Ljoticevce i ostala g.ovna treba tako unakaziti, da bukvalno ostanu u invalidskim kolicima ceo zivot. Da p.isaju i k.enjaju u kateter ceo zivot. I sve te koji dodju na miting.
 
DellBoy-011:
Ajde za radikale sam znao, ali ovi tradicionalno militantni komunisti....:roll: :lol:
Mada, ako bi se zavijorila zastava KP na čelu kolone....pa kad narod krene....bilo bi svašta:-D
Au burazeru pa ti imas aktiviste Partije rada koji su spremni na sve,ali to nije za forum.Oni cak malo i preteruju u tome.

Ili omladince NKPJ-a koji su zajedno sa Grckim komunistima 1998 u parku kod zeleznicke izgazili 6 naci skinsa....nisu ni hteli da zovu muriju.A ti ako ces da pravis svadju na kontra-mitingu slobodno tako reci:Ja sam taj koji ce da podbada klip u tockove!!!:mrgreen:
 
Извини СССР комуњаро, да ли можеш овде да изнесеш податак КОЛИКО СУ ФАШИСТИ ЗА ВРЕМЕ 2.СВ.РАТА ПОБИЛИ ЉУДИ У СРБИЈИ - А КОЛИКО СУ УСТАШЕ У НДХ ПОБИЛИ СРБА.....мислим само да се обавестимо..........
 

Back
Top