Najkraci i najduzi sex?

jutarnja kafa

Početnik
Poruka
25
Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.
 
Najkraci 10 sec, kad sam bas bas uzbudjena... ali on to ne zna uvek... ne zna da sam svrsila za 10 sec... to je prednost zena... on nastavlja, a ja ih dobijem jos i jos... hehhhhe

Najduzi... pa dugo... ne znam stvarno koliko... al ni otprilike... uzivim se skroz... izgubim pojam o vremenu... OMG... volim sex. :lol:
 
Bez prekida...tj ono - jedan odnos - ne vishe vezanih za redom?

Cenim da smo dogurali do sat i kusur vremena - stvarno nisam konkretno obratjao pazhnju - jbg ipak je tome predhodio vetj dobar period razmene intime, tad smo i zagazili u dvocifrene brojku odnosa za redom...al ubedljivo jedan od najboljih, bash zbog te blage "izcrpljenosti" od ranije je tako bilo ekstra, onako primalan i sirov...full. Jedna od retkih prilika kad sam trebao da isqliram i kad mi bilo "dosta" xD

Najkratji, hm to ide uz moj tezu da Red Bull deluje mega na to - jer mi se to desilo samo kad sam 10 minuta pre toga popio 2 red bulla za redom - cenim da je bilo oko 5 minuta ako ne i manje - shto mi se nikad u zhivotu nije desilo sem tad i jednom prilikom kad sam imao duzhu pauzu sa partnerom zbog...vishe stvari je tu bilo i manje vishe su ne bitne za temu.

Dragantaur:
oko 1h je trajao najkraci,a za docek 2006 je trajao oko 4 h..bez vadjenja...sa malim stimulansima u vidu dzidze i vina..

Dobro cenim da se to ne rachuna, non? Posle dzidze i alkohola je bruka podvig svrshiti...
 
gossca:
Najkraci 10 sec, kad sam bas bas uzbudjena... ali on to ne zna uvek... ne zna da sam svrsila za 10 sec... to je prednost zena... on nastavlja, a ja ih dobijem jos i jos... hehhhhe

Najduzi... pa dugo... ne znam stvarno koliko... al ni otprilike... uzivim se skroz... izgubim pojam o vremenu... OMG... volim sex. :lol:
znaci da ti mozes 10 puta...a i vise... :lol:
 
gossca:
Najkraci 10 sec, kad sam bas bas uzbudjena... ali on to ne zna uvek... ne zna da sam svrsila za 10 sec... to je prednost zena... on nastavlja, a ja ih dobijem jos i jos... hehhhhe

Najduzi... pa dugo... ne znam stvarno koliko... al ni otprilike... uzivim se skroz... izgubim pojam o vremenu... OMG... volim sex. :lol:

Pa nije baš da se ne primeti, kada odmah svršite. Zavisi od osobe kako se
ponaša tokom sexa, ne mislim da dreku i sl, nego nekako, prosto se oseti.
 
@Dragan
... mogu puno. Da. Al to nije pozeljno reci na forumu. Prosto nisam imala lose iskustvo u sexu do sad, pa to sve normalno funkcionise... jer mislim da je normala zene da moze puno puta da svrsi... ako ne moze, to je samo faza ili nedostatak njene volje i zelje za sexom...
Mada, bolje je jednom fantsticno, nego vise puta mlako.
 
Dragantaur:
oko 1h je trajao najkraci,a za docek 2006 je trajao oko 4 h..bez vadjenja...sa malim stimulansima u vidu dzidze i vina..


najkraci ikada ti je sat vremena,auu...sa kakvim skrndeljima si ti bio???A ako si prirodna vijagra,svaka cast,forumasice stanite kod Gagija u red... :p :p :p

@tema...vise od sata mogu tek drugi put,prvi put sam kao komarac,ubodem pa odem...mozda 7-8 min intenzivno,ali tih 8 min ja diktiram tempo,koji je ihhh.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top