Najkraci i najduzi sex?

Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.

Najkraci .. pa to se meri milisekundama .. ushao i svrshio.

Najduzi .. 12 sati sa kratkim pauzama.
 
jutarnja kafa:
Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.

I neka se naglase upotrebljeni trikovi i pomagala za odlaganje muskog orgazma ili produzenje odnosa:
1.Stipanje za sopstvemno dupe
2.Uvrtanje sopstvenih jaja
3. Zamisljanje matore krezave debele eskimke ili Karle del Ponte
4.Alkohol
5.Lake droge.
6.Sat koji zuri
 
jutarnja kafa:
Koliko vam je trajao najkraci, a koliko najduzi sex? Sprovodili neku anketu medju prijateljima :) pa se naslusah raznih komentara.
Znam da ce biti i dosta lupetanja na temu, ali eto ko hoce nek isprica iskustva..najkraci i najduzi..konkretno sex (znaci od trenutka penetracije, bez predigre..bla bla). Ako je sa kratkim prekidima neka se naglasi.
najkraci-30 sec.(bio sam mlad,sta reci)
najduzi-2 h konstantog sexa...al sam tad bio mrsav :D
 

Back
Top