KAKVA KAZNA ZA ZLOSTAVLJACA IZ PRICE ?

Kakva kazna je po vama primerena

  • istovetna

  • novcana

  • zatvorska

  • neka vasa....


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Maha-maja

Poznat
Poruka
7.375
12.09.2007, KNJAŽEVAC
Izvor: PRESS
GOLU ŽENU ŠETAO GRADOM

Jugoslav M. (30) skinuo suprugu M. M. i naterao je da se po pljusku gola prošeta kroz centar Knjaževac jer sumnja da ga je prevarila.Posle šetnje gradom, odveo ju je u bolnicu u kojoj radi i golu je pokazao kolegama!

Jugoslav M. (30) iz Knjaževca uhapšen je jer je suprugu M. M. naterao da se skine gola i prošeta gola kroz centar grada! Kako Press saznaje, pomahnitali muž, za koga se sumnja da je godinama maltretirao M. M., hteo je da kazni svoju ženu zbog navodne prevare, pa je golu po najvećem pljusku naterao da se prošeta do Zdravstvenog centra u Knjaževcu, gde je radila kao medicinska sestra. Pomahnitali muž ubrzo je uhapšen zbog krivičnog dela nasilje u porodici.

Ovaj nezapamćeni incident dogodio u utorak oko 18 časova u Zdravstvenom centru u Knjaževcu, gde M. M. radi kao medicinska sestra. Marjanović je otišao u ambulantu u vreme pauze i naredio ženi da izađe napolje i uđe u automobil, u kome ih je čekao prijatelj Igor K.

- Kada su se odvezli izvan grada, Marjanović je naredio supruzi da skine garderobu! Onda je morala potpuno gola da se vrati do centra grada i prošeta do Zdravstvenog centra! Uplašena žena morala je da se povinuje naređenjima, jer ju je suprug pratio u stopu i pretio joj da će je ubiti! Žena je bila primorana da dva puta po najvećem pljusku prođe gola kroz grad - prvo od periferije do posla, a potom od centra grada do posla!

Suprug je maltretirao 27 godina!

Tanja Antić (4Cool ubila je u nedelju ujutru svog vanbračnog supruga Radeta Višnjića (51) u njihovom stanu na Dorćolu. Ona rekla je istražnom sudijom da je usmrtila muža jer ju je 27 godina maltretirao! Protiv Tanje Antić doneto je rešenje o sprovođenju istrage, ali joj zbog priznanja nije određen pritvor.

Koleginica M. M., koja je želela da ostane anonimna, potvrdila je za Press da je nesrećna žena žrtva dugogodišnjeg zlostavljanja!

- Svi su znali da Jugoslav godinama maltretira svoju ženu! Ona nije htela da ga ostavi tvrdeći "da ga voli i da je nezgodan samo kad popije"! Jugoslav je bio patološki ljubomoran i stalno je optuživao ženu da ga vara. Sada ju je osramotio na najgori mogući način. Naterao ju je da naga dođe kod nas u Zdravstveni centar. Terao je da nam pokazuje telo, dok je ona pokušala da se pokrije dugom kosom i kolko-toliko zaštiti. Da se ja pitam, trebalo bi ga ostaviti u zatvoru što duže - ogorčeno kaže koleginica M. M.

Očevici kažu da se niko nije usudio da pritekne nesrećnoj ženi u pomoć.

- Muž je uz povike i psovke išao za njom, a prolaznici su samo zabezeknuto gledali! Niko nije pokušao da joj pritekne u pomoć. Bilo je strašno videti takvu vrstu poniženja! Ophodio se prema njoj gore nego prema kučetu! Agoniju nesrećne žene prekinule su njene kolege, koje su joj dale čaršav da se prekrije - kaže Marko M. iz Knjaževca, koji je bio svedok ovog nesvakidašnjeg događaja.

Vesna Stanojević, direktor Sigurne ženske kuće, potvrdila je za Press da je čula za ovaj slučaj, ali da joj nisu poznati motivi zbog kojih je Marjanović naterao suprugu da naga prošeta gradom.

- U Srbiji je pravilo da muškarac svoju suprugu smatra ličnom svojinom, poput kuće i automobila! Muževi ne dozvoljavaju da im iko takne žene, a kada su ljuti na njih, problem rešavaju u četiri oka, a retko pred drugima. Na osnovu toga pretpostavljam da u ovom slučaju nije reč o preljubi, već da suprug, najverovatnije, boluje od neke vrste psihičkog poremećaja. Mogu samo da konstatujem da je suprug u ovom slučaju demonstrirao silu na najgori mogući način - upozorila je Vesna Stanojević.
 
Ајд што има кретена који праве идиотизме, ал што има кретена који уживају наслађујући се таквим идиотизмима! При томе мислим на жуту штампу и њене конзументе, и сензационалистичко писање, преувеличавање, разоткривање идентитета жртве (ко да јој није доста што је већ жртва)...па до објављивања фотографија са лица места (не би ме чудило ни да је неко фотографисао несрећну жену тако голу и објавио на насловној страни)...
Баш се гадим...

Неко ко учини кривично дело треба да одговара по закону. То је све.
Не кажем да не треба да се пише о томе у новинама, али ово што се код нас ради и како се ради је чисто лешинарство!
 
sve je to uzasno.Kaznila bih ih zatvorom,jer takve kukavice tamo prolaze najgore.Mada,ja ne bih sebi nikad dozvolila da budem zrtva,ali ne osudjujem te zrtve.Jednostavno,ima ljudi koji ne umeju da se odbrane,koji su navikli da trpe druge. Nije mi samo jasno,sto se ove nesrecne zene tice,kako da se nije setila da udje u neku prodavnicu i zamoli za pomoc.........nije vazno sto ju je muz pratio kolima,mogla je to lako da izvede.ocigledno da je ona stvarno bila preplasena.To je sve strasno raznih psihopata ima,a da mi to i ne znamo.
 
Hellen, slazem se sa Tobom, ali opet mi nisu jasne zene koje zive u zajednici sa takvim covekom i josh plus toga izjave da ga vole i da je dobar samo dok ne popije - igra bez granica.
Nisu mi jasni ni ljudi koji se zatvaraju u kuce, dok komshija leshi zenu od batina, ili su gledali ovu jadnicu kako gola sheta, a nishta nisu ucinili da joj pomognu - jer boze moj neki mushkarci misle da su zenidbom kupili zenu i da mogu da joj rade shta pozele jer ona je njihovo vlasnishtvo.
Nisu mi jasni ni roditelji takvih zena ,gde su - ne daj boze da neki mushki stvor podigne ruku na moje dete, mislim da bi ostao bez iste, nisam je rodila da je tamo neko maltretira ili ne daj boze bije.
 
NatasaNatasa:
Ko dozvoljava da ga maltretiraju i treba da bude maltretiran.
Takve ljude ne sažaljevam uopšte.... naročito ne ovu koja je gola šetala po gradu .... ovca.

Neki ljudi nemaju dovoljno jaku licnost i karakter, pa bivaju maltretirani jer ne znaju da se brane. Takodje strah i zastrasivanje ima veliku ulogu u maltretiranju nekoga. Mi mozemo sa strane da pricamo sta hocemo, ali ne znamo na koje nacine je taj covek sve preplasio tu zenu, i ko zna cime je ucenio kad je ona pristala da uradi ovako nesto.
U vecini patrijathalnih porodica zene su odgajane da misle da su tu da bi sluzile a ne mislile svojom glavom i branile se. To jeste van poimanja mog i tvog zivota, ali neki ljudi jednostavno ne umeju drugacije da zive. Zato i postoji zakon, policija i sud - da se ovakvi kao ova zena zastite od takvih nasilnika. Da su svi jaki i sposobni sami da se odbrane pravosudje nam uopste ne bi trebalo.
 
Hellen:
Ајд што има кретена који праве идиотизме, ал што има кретена који уживају наслађујући се таквим идиотизмима! При томе мислим на жуту штампу и њене конзументе, и сензационалистичко писање, преувеличавање, разоткривање идентитета жртве (ко да јој није доста што је већ жртва)...па до објављивања фотографија са лица места (не би ме чудило ни да је неко фотографисао несрећну жену тако голу и објавио на насловној страни)...
Баш се гадим...

Неко ко учини кривично дело треба да одговара по закону. То је све.
Не кажем да не треба да се пише о томе у новинама, али ово што се код нас ради и како се ради је чисто лешинарство!
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/Septembar/13/index.shtml
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/Septembar/13/H-05-13092007.shtml
Naravno da ima ko da objavi na naslovnoj strani!
Onaj kreten je ucinio da ovu nesrecnicu vidi golu stotinak ljudi, a da je vidi jos par miliona potrudili su se novinari.
Jadna zena...
 
Naime suprug je poznati knjaževački narkoman i u vreme dok je vršio ovaj čin dosad nezapamćen po brutalnosti bio je potpuno "ufiksan". Pre nego što je suprugu golu izveo na ulicu J. M. ju je prebio tako da je ona bila sva u modricama i po licu i po telu.
Dok su zaprepašćeni roditelji sklanjali decu i okretali glavu u stranu, mladi iz Knjaževca su vadili svoje mobilne telefone sa aparatima i slikali ovu, kako kažu, izuzetno zgodnu i lepu medicinsku sestru. Tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje ako bi se njena slika uskoro pojavila na nekom domaćem internet sajtu, rekao nam je jedan meštanin Knjaževca.

Милсим, не могу да дођем к себи!!!
И онда Курур објави ово са све сликом!!!
Узгред, полиција је дала званично објашњење да су новинари надували целу ствари, да тип уопште није наркоман и да је није тукао....

Али све једно... јебо народ који вади телефон да фотографише место да зове полицију!!!!


Ал сам сад бесна!!!!
 
onda bih ga na kastraciju

Ја бих ту придодала и новинара и уредника који су ово објавили...
Чисто да не буде усамљен!

Чак сам на њих више бесна... Он, човек, можда има ''оправдање'', можда је био у афекту, бесан, повређен, желео је да је повреди и понизи, скривила му је нешто...ал које је њихово оправдање да је овако излажу пред 10 милиона читалаца у Србији?
 
meni je bilo ponizavajuce,hm nije dobra rec, da pogledam onu fotku!kad sam ispricala muzu za slucaj kaze "pa sigurno ga je prevarila" samo sam mu rekla "zamisli da je tvoja cerka prevarila muza" dovoljno!
inace naravno ne moze kastracija,to su puste zelje,ali kazne su sramotno niske,to je cinjenica!!!njega treba po slobodi ali i po dzepu!ili neki drustveno koristan rad,da cisti septicke jame rucno...
a tek ljudi koji su vadili mobilne da snime to,bljuv za drustvo:x
 
Uzas! Grozota! Ne znam koji izraz mogu da iskoristim da opisem gadjenje koje osecam prema takvim novinama i ljudima koji rade za njih. Ovo je zaista ne sramno, nego bezobrazno i totalno bez ikakvog morala! Trebalo bi da se uvede neki zakon kojim bi zabranjivali ovakvim tabloidima da postoje. :evil:
A da ne spominjem sto su objavili ranije sliku onog decka sto je upao u kavez sa medvedima. Pa ti ljudi nemaju osnovno vaspitanje. Koji skup ljigavih, odvratnih i...fuj nazovi novinara! :evil: :evil: :evil:
 
Harmony:
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/Septembar/13/index.shtml
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/Septembar/13/H-05-13092007.shtml
Naravno da ima ko da objavi na naslovnoj strani!
Onaj kreten je ucinio da ovu nesrecnicu vidi golu stotinak ljudi, a da je vidi jos par miliona potrudili su se novinari.
Jadna zena...
Slika je montirana, zena nema svoju senku, osencenost ne odgovara dnevnoj svetlosti. Rekla bih da je ova zena slikana u zatvorenom prostoru i fotosopom prebacena na ulicu.
 

Back
Top