Zive svirke po Kraljevu?!

Neki doom/avantgarde. Mislim da bi pola ljudi zaspalo a druga polovina bi otisla. \m/

Ajde neki ska.
icon_nod.gif
 
A sta mislite o nekim predvecernjim varijantama svirki,gde bi se izvodio neki komercijalni dzez, obrade stranih pop rock hitova,uglavnom instrumentalne verzije...nesto sto bi se odrzavalo radnim danima,svirka bi trajala 2,3,sata,ne vise? Pitam jer je u planu tako nesto,ali me zanima misljenje javnog mijenja :)
 
hhe,javljam kad bude. Jos samo da nadjemo razumnog vlasnika lokala koji ce da rizikuje sa necim sto nije turbo folk ili tuc tuc sheet:)
A sto se tice priznavanja obrada,ne znam sta da kazem,...sve su stvari manje vise obrade,cim su u tudjem izvodjenju,makar bile i verodostojne. Mi cemo pokusati da stvari koje izvodimo,uradimo na neki svoju nacin. Mislim da ne bi dobili paradajz posle premijere :):):)
 
E to je pravi smisao obrade. Znaci uzmes pesmu i preradis je na neki svoj nacin, das joj neki svoj smek, a da se to i dalje prepoznaje, a ne ono sto rade oni klinci Govorna Mana i The Spiders i jos neka bagra. Sad' si me bas zaintrigirao. Sta sviras ti?
 
Klavijature ,tj stage piano. Mada,meni se svidja i to sto rade ove lokane grupe,jbg odrzavaju kvalitetnu muziku koliko toliko u zivotu. Pa zamisli sta bi bilo kad ne bi njih bilo,bili bi osudjeni na par lokala sa narodnjacima. Mada, i neki bendovi iz pasaza su umeli da odrade par blokova zestokog rocka,da ne poverujes sta slusas. Prestiz bend i Akapulko su na par svirki przili odliznu ziku. Al sta ces,od neceg mora da se zivi,pa ljudi predju na sund i kic...potpuno ih razumem.
 
ilicpetre, vidite nešto sa atosom, znam da su oni vazdan imali neke svirčice. i okači na net kada nastupate!

e, znam, jedno popodne se lik iz pasaza "rasviravao", zagrevao klavijature Bahovom Tokatom i fugom (fugom, tačnije)
nego, jbg, od nečeg mora da se živi...
 
Bila je odlicna svirka u Pozoristu pre par dana.Svirao je decko koji studira dzez akademiju u Minhenu sa jos dvojicom fenomenalnih dzezera. Svirali su bip bap,pozoriste je bilo PREPUNO,raja je sedela po podu izmedju redova. To mi uliva nadu da ovde jos ima nade za kvalitetnom publiko. Ako neko nije bio na koncertu,a bio u KV, sram ga bilo :) :) :)
 

Back
Top