izbjeci vojnicku duznost

otkacena slavonka:
ovo je istinito pismo(ukoliko se bas moze vjerovati svim izvorima interneta :lol: )
kojim je nepoznati mladic u Hrvatskoj pokusao izbjeci vojnicku duznost..

Stovani gospodine ministre obrane,
dozvolite mi da Vam objasnim svoju situaciju u nadi da cete moci rijesiti moj slucaj. Trenutno cekam poziv u redove HV.Imam 23 godine, ozenjen sam 47-godisnjom udovicom, koja ima 26-god. kci.Sa tom kceri ozenjen je moj otac.Ozenivsi kci moje zene, moj je otac postao i moj zet.U isto vrijeme, moja je zena tasta mome ocu, a kci moje zene moja je maceha.U sijecnju(januar) zena i ja dobismo sina.To je dijete brat oceve zene, a zet moga oca.U isto vrijeme, to je dijeto i moj stric, jer je brat moje macehe.Nedavno zena moga oca rodila je sina.To je dijete moj brat, jer je sin moga oca. U isto vrijeme, to je dijete i moj unuk jer je sin zenine kceri. Dakle, ja sam brat svoga unuka, a s obzirom da je muz necije majke i otac toga djeteta, ja sam otac zenine kceri, te brat njenog sina.Jasno je dakle, da sam ja svoj vlastiti djed.
Nadam se da sam sve jasno objasnio i da cete me gospodine ministre, razrijesiti vojne duznosti, jer zakon nalaze da sinovi vise od dviju generacija ( dakle djed, otac, unuk) ne smiju istovremeno sluziti vojsku.
Hvala vam na razumijevanju....



Odgovor Ministarstva Odbrane RH usljedio je nakon 2 tjedna.U izvjestaju je pisalo:
Osoba je permanentno razrijesena vojnicke duznosti, zbog sumnje psihickih nedostataka i mentalne nestabilnosti koje su posljedica kaoticnih odnosa unutar obitelji...

:lol: :lol: :lol:

ajde da vas cujem..koje slucajeve poznajete vi kada je u pitanju izbjegavanje vojnicke duznosti?

ludilo...mada i malo spukiii

mogao i na jednostavniji način da zaobiđe služenje vojnog roka...

eto kad sam ja bio 99.e godine u vojsci imali smo dva slučaja gdje su odmah prvi tjedan dečki rekli da su gej i bili su odmah pušteni kući :mrgreen:

dakle nisu morali pisati tolike čitabe

samo kažeš "gej sam" i "home sweet home"
naravno ako ima koji poručnik koji ne razumije tu riječ kažeš onda onu iz žargona p_der

i čiča mića :mrgreen:
 
tokyo:
ludilo...mada i malo spukiii

mogao i na jednostavniji način da zaobiđe služenje vojnog roka...

eto kad sam ja bio 99.e godine u vojsci imali smo dva slučaja gdje su odmah prvi tjedan dečki rekli da su gej i bili su odmah pušteni kući :mrgreen:

dakle nisu morali pisati tolike čitabe

samo kažeš "gej sam" i "home sweet home"
naravno ako ima koji poručnik koji ne razumije tu riječ kažeš onda onu iz žargona p_der

i čiča mića :mrgreen:


a dokazi :confused: :lol:
 
Ima ona fora da stavis cokoladu u gace, pa kad te na pregledu za vojsku pitaju sta je to, ti zavuces ruku, uzmes malo cokoladice na prst, oblizes prst i odgovoris: "G_ovno, gospodine."

Dosta ljudi je tako izbeglo Vukovar, ali kapiram da je do sada fora provaljena.
 
Има више прича попут ове... рецимо о оном мотористи који је као "возио" мотор кроз касарну, па кад су га ослободили, а он лепо кренуо на капију, капетан га пита да није нешто заборавио?
А, мотор, рече војник, ма не, остављам га теби!
 
... или онај што је наводно сваки папирић у кругу касарне узимао и гледао, па га онда остави... касније када је добио потврду да може кући и да је ослобођен војске рекао је показујући папир: То сам тражио!
 
KoscheiBesmertnii:
... или онај што је наводно сваки папирић у кругу касарне узимао и гледао, па га онда остави... касније када је добио потврду да може кући и да је ослобођен војске рекао је показујући папир: То сам тражио!

hahahah..ovo je dobro..
 
otkacena slavonka:
ma daj tokyo..ovo je..cccc...nemam rijeci..gay bomba... :lol: :lol: dobar vic

ma nije vic niti sam ja to izmislio

ima sajt pa poigledaj....


uostalom čemu takva čuđenja kad većinu današnjih bolesti uzrok njihova nastajanja je čovjek

što u laboratoriju što u premaloj brigi o higijeni i prehrani...

a sve je moguće...kemijsko oružje svakakvo postoji...samo se čeka prva 8-udala da počne i da ga ostale mogu verno da slede :roll:
 
tokyo:
ma nije vic niti sam ja to izmislio

ima sajt pa poigledaj....


uostalom ćemu takva čuđenja kad cećinu današnjih bolesti uzrok njihova nastajanja je čovjek

što u laboratoriju što u premaloj brigi o higijeni i prehrani...

a sve je moguće...kemijsko oružje svakakvo postoji...samo se čeka prva 8-udala da počne i da ga ostale mogu verno da slede :roll:

ma dobro je ..kemijsko oruzje je jedno..ali promijeniti nekome sexualnu naklonost :confused: hallo pa da je to moguce..bile bi klinike pune gay-eva..sta ti je.. :roll:
extremisti bi jedva docekali da mogu da ih ljece.. 8-)
 
"uostalom ćemu takva čuđenja kad cećinu današnjih bolesti uzrok njihova nastajanja je čovjek

što u laboratoriju što u premaloj brigi o higijeni i prehrani..."
--------------
Ja se davim u "briGi" za tebe:)
Za otkacene ne brinem, i sami priznaju da su otkaceni-pola im se oprasta:)

Izvinite sto ometam ovako visokoumne diskusije, samo sam u prolazu.......
Cao:)
 
E da, jedan lik iz kraja se skinuo tako sto je malo dao veni, usao u tenAk i zakucao isti u oficirsku kantinu (na srecu praznu). Vojsci bilo jeftinije da ga posalje kuci nego da objasnjava kako se on bas u vojsci navukao na heroin.

otkacena slavonka:
u takvom pakovanju..jesam.. :lol:

Ne znas ti sta valja...
 

Back
Top