Jočić izjavio i ostao živ...

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Čujem da je Dragan Jočić izjavio i ostao živ, zdrav, prav i nesmenjen, kako je policija razbucala organizovanu međunarodnu kriminalnu grupu koja se bavila švercom cigareta. KAd nisam umrla od smeha. U stvari, htela sam, pa sam se u smehovnom koprcu setila da je to moj ministar, u mojoj zemlji, pa mi prestalo smešno. E, pa to izjavljuje onaj isti koji je ne tako davno obijao trafiju da bi marno cigare. A sad hapsi ove što su prodavali, a još nije dokazano da su baš baš SVI krivi... Majčice moja. Što ti je život. Rodiš se jednom, i rodiš se u zemlji gde je Jočić minsitar unutrašnjih poslova!!!
 
BettyBlue:
Čujem da je Dragan Jočić izjavio i ostao živ, zdrav, prav i nesmenjen, kako je policija razbucala organizovanu međunarodnu kriminalnu grupu koja se bavila švercom cigareta. KAd nisam umrla od smeha. U stvari, htela sam, pa sam se u smehovnom koprcu setila da je to moj ministar, u mojoj zemlji, pa mi prestalo smešno. E, pa to izjavljuje onaj isti koji je ne tako davno obijao trafiju da bi marno cigare. A sad hapsi ove što su prodavali, a još nije dokazano da su baš baš SVI krivi... Majčice moja. Što ti je život. Rodiš se jednom, i rodiš se u zemlji gde je Jočić minsitar unutrašnjih poslova!!!
Kad budeš imala tekst sa jasno navedenim izvorom, onda se može raspravljati.
U ovom slučaju, može se zaključiti i da je tema tj. zaključak izveden na osnovu ličnih nesimpatija.
 
A sta drugo moze da se ocekuje od obijaca trafika i ljudi koji ga brane? Ta stoka je zajahala na celu Srbije i ma sta se desilo oni se te vlasti nece odreci.

Ja stvarno ne znam ni jednu zemlju u evropi i civilizovanom svetu gde bi takav covek mogao da zasedne na mesto ministra policije? Je l neko od ovih DSS-ovaca ima primer zemlje gde je na mestu ministra policije dosao covek koji voli da krade i koji iza sebe ima pljacke trafika, banki, prodavnica i slicno?
 
BettyBlue:
Čujem da je Dragan Jočić izjavio i ostao živ, zdrav, prav i nesmenjen, kako je policija razbucala organizovanu međunarodnu kriminalnu grupu koja se bavila švercom cigareta. KAd nisam umrla od smeha. U stvari, htela sam, pa sam se u smehovnom koprcu setila da je to moj ministar, u mojoj zemlji, pa mi prestalo smešno. E, pa to izjavljuje onaj isti koji je ne tako davno obijao trafiju da bi marno cigare. A sad hapsi ove što su prodavali, a još nije dokazano da su baš baš SVI krivi... Majčice moja. Što ti je život. Rodiš se jednom, i rodiš se u zemlji gde je Jočić minsitar unutrašnjih poslova!!!

Је л'? А сада НЕ ВАЉА што је похапсио мафијашку банду....е, свашта? Да ниси можда и ти умешана БетиБлу у ту "работу"...... :roll: :roll: :roll:
 
Pa da, betty i njoj slicni bi pre na mestu ministra nekog lopova i nesposobnjakovica sa besprekornom prosloscu, npr. Dusana Mihajlovica, koji je za vreme svog mandata nije rasturio nijednu organizovanu kriminalnu grupu. (ne racunam sablju jer nje nebi ni bilo da nije bilo atentata)
 
urospo:
Pa da, betty i njoj slicni bi pre na mestu ministra nekog lopova i nesposobnjakovica sa besprekornom prosloscu, npr. Dusana Mihajlovica, koji je za vreme svog mandata nije rasturio nijednu organizovanu kriminalnu grupu. (ne racunam sablju jer nje nebi ni bilo da nije bilo atentata)
A koga je to ''sablja'' rasturila? :lol:
Jedino čega se sećam jeste to da pokušana da se iskoristi za obračun sa političarima neistomišljenicima.
 
BettyBlue:
Čujem da je Dragan Jočić izjavio i ostao živ, zdrav, prav i nesmenjen, kako je policija razbucala organizovanu međunarodnu kriminalnu grupu koja se bavila švercom cigareta. KAd nisam umrla od smeha. U stvari, htela sam, pa sam se u smehovnom koprcu setila da je to moj ministar, u mojoj zemlji, pa mi prestalo smešno. E, pa to izjavljuje onaj isti koji je ne tako davno obijao trafiju da bi marno cigare. A sad hapsi ove što su prodavali, a još nije dokazano da su baš baš SVI krivi... Majčice moja. Što ti je život. Rodiš se jednom, i rodiš se u zemlji gde je Jočić minsitar unutrašnjih poslova!!!
Čula si da je neko nešto rekao, i zbog toga zamalo da umreš od smeha???

Šta bi tek bilo da si lično čula Jočića?
 
Najveca mane Sablje je samo sto je kratko trajala pa nije uspeo sav olos da se nadje u zatvoru, ali ipak je i za kratko vreme uspela da sasece organizovan kriminal u korenu.

Mislim mozete vi da pricate sta hocete, ali u Srbiji se najsigurnije zivelo dok je trajala ta operacija. Tuzno je samo sto je moralo da se desi Djindjicevo ubistvo pa da se ona pokrene.
 
robespjer:
Najveca mane Sablje je samo sto je kratko trajala pa nije uspeo sav olos da se nadje u zatvoru, ali ipak je i za kratko vreme uspela da sasece organizovan kriminal u korenu.
Uništen jedan kriminalni klan, ali ne i suparnički... Divan rezultat... Država se obračunava sa jednim kriminalnim klanom, čiji suparnici zadovoljno trljaju ruku...


robespjer:
Mislim mozete vi da pricate sta hocete, ali u Srbiji se najsigurnije zivelo dok je trajala ta operacija. Tuzno je samo sto je moralo da se desi Djindjicevo ubistvo pa da se ona pokrene.
Mnogo sam se sigurno osećao tada. Razmišljao sam hoće li se naći neka budala koja će na mene lažno pokazati rukom: "Ovaj se veselio kada je Đinđić ubijen.", pa da me strpaju u bajbokanu - kao što je najavio tadašnji ministar (ne)kulture Branislav Lečić (inače, mnogo dobar glumac). Čuo sam da je bilo hapšenja zbog komšijskih prijava da su pojedinci glasno slušali muziku...
 
sevilja:
Kad budeš imala tekst sa jasno navedenim izvorom, onda se može raspravljati.
U ovom slučaju, može se zaključiti i da je tema tj. zaključak izveden na osnovu ličnih nesimpatija.
Sevilja, rode, pa današnja "Politika", naslovna strana, naslov udarnog teksta "Švercovali lažni "Memfis". Pa kaže u drugom pasusu:..."Ministar policije Dragan Jočić izjavio je na jučerašnjoj konferenciji za novinare u Vladi Srbije da je sada uhapšen deo grupe koji policija prati mesecima i dodao da je juče ujutro na srpsko-crnogorskoj granici zaustavljen kamion sa švercovanim cigaretama..."
I lepo je što oni nahvatavaju švercere, lopove, organizovane međunarodne bande, lokalne obijače... super je to, da se više stane lopovima na put, da postanemo pravna država, da smanjimo kriminal... ali kada bi podneo ostavku jer je kao mlad imao taj nestašluk zbog kog su mu izvukli uši, postao bi simbol neke nove ozbiljnije Srbije. Srbije koja pretenduje da jednoga dana postane ekološko-politički čistija. Nije da sam prestroga pa nisam za oprost, pokajanje i to... Neka se on bavi bilo kojim drugim poslom, eto... neka pređe u drugo ministarstvo, samo ne PRAVDA i samo ne KULTURA, aman!
 
urospo:
Pa da, betty i njoj slicni bi pre na mestu ministra nekog lopova i nesposobnjakovica sa besprekornom prosloscu, npr. Dusana Mihajlovica, koji je za vreme svog mandata nije rasturio nijednu organizovanu kriminalnu grupu. (ne racunam sablju jer nje nebi ni bilo da nije bilo atentata)
Ali rodjo zaboravljas da je ta akcija zvana SABLJA bila pre svega da se zastite mafijasi od legije i njegovih sledbenika kako ih nebi ovi legoijini naterali da propevaju ko im sve dozvoljava od vlasti da rade sta im se prohte, i stvarno toliko pohapsenih a nijedan neosudjen i svi pusteni posle ubistva siptara i kuma!! Bar su zatvorenici imali sigurnost u zatvorima sto se nebi moglo reci za kuma i siptara koje su podmuklo ubili iz pistolja ispaljenog pravo teme, klasicna egzekucija ubijanjem iz pistolja pucnjem u mali mozak!! Bas su humani ovi nasi specijalci, samo neznam zasto i dalje nose one crne nindza kapice na glavama kada hapsre, pa valjda u celom svetu specijalna policija ima na sebi pancir i slem a ne fantomke, izgleda da vole glumiti nindze!
 
BettyBlue:
Čujem da je Dragan Jočić izjavio i ostao živ, zdrav, prav i nesmenjen, kako je policija razbucala organizovanu međunarodnu kriminalnu grupu koja se bavila švercom cigareta. KAd nisam umrla od smeha. U stvari, htela sam, pa sam se u smehovnom koprcu setila da je to moj ministar, u mojoj zemlji, pa mi prestalo smešno. E, pa to izjavljuje onaj isti koji je ne tako davno obijao trafiju da bi marno cigare. A sad hapsi ove što su prodavali, a još nije dokazano da su baš baš SVI krivi... Majčice moja. Što ti je život. Rodiš se jednom, i rodiš se u zemlji gde je Jočić minsitar unutrašnjih poslova!!!
Nije to nista...Ceda je do pre neku godinu odlazio kod mafijasa u kucu,sklapao poslove,vadio ih iz zatvora...a sad...sedi u skupstini...stvarno smo jadna zemlja...
 
minos:
Nije to nista...Ceda je do pre neku godinu odlazio kod mafijasa u kucu,sklapao poslove,vadio ih iz zatvora...a sad...sedi u skupstini...stvarno smo jadna zemlja...
Ma sta ces, demokratska zemlja, ima se moze se!!! A posle to uradio milosevic, taj je milosevicev covek koji se skrivao pod imenom demokrata, a nikako da priznaju da su mnogo veci kriminalci od SPS i SRS ove dosmanlije(DS-DSS-G17-LDP i ko ce ti ga znati koje jos sektaske partije u njima)
 
robespjer:
Najveca mane Sablje je samo sto je kratko trajala pa nije uspeo sav olos da se nadje u zatvoru, ali ipak je i za kratko vreme uspela da sasece organizovan kriminal u korenu.

Ko priča o Sablji? Sad je nafatao novu međunarodnu grupu koja se "radno" zove "Memfis" jer su valjali lažni "Memfis".
Sad je samo pitanje, dok apse ove šta nam rade iza leđa. Obratite ovih dana pažnju na Kosovo. Čim nam mašu ispred očiju sa naslovnim stranama i pohvatanim bandama, nešto će da prodaju krupno da bi sačuvali svoje pozicije.
 
rdeki:
Mnogo sam se sigurno osećao tada. Razmišljao sam hoće li se naći neka budala koja će na mene lažno pokazati rukom: "Ovaj se veselio kada je Đinđić ubijen.", pa da me strpaju u bajbokanu - kao što je najavio tadašnji ministar (ne)kulture Branislav Lečić (inače, mnogo dobar glumac). Čuo sam da je bilo hapšenja zbog komšijskih prijava da su pojedinci glasno slušali muziku...

Apsolutno je samo tvoj problem sto si se veselio kada je Djindjic ubijen. To sto si se kasnije plasio da ce zato da te strpaju u bajbok je problem tvoje savesti, jer nijedan pacenik zbog toga nije uhapsen. Al u krajnjem slucaju sto bi meni pucala kita za tvoju savest?

Slazemo se da je Lecic mnogo dobar glumac.
 
filatelista:
Jeste, Jočić je bruka za ministarstvo, jer on šefuje onima koji su ga navatali kad je malo obijao trafiku, ali ovo je Srbija i ovo ovako može
Kad čovek razmisli, nikad nismo ni imali čestitog ministra policije :-? :-?

Da, ali ovde se konstantno pravi od uspeha policije neka sprdnja...Čemu to?

Od 5.oktobra na ovamo nije bilo više uspešnih akcija policije, koliko je bilo u poslednjih 3-4 godine...Ne branim Jočića, niti njegovu prošlost, samo mi nije jasno zašto se omalovažava svaka uspešna policijska akcija...
 

Back
Top