Za duga krstarenja...

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Da li Vam u dugoj vezi kad-kad smeta kada Vas dechko/devojka posmatra kao drugara? Obrati Vam se tonom koji usled nedostatka termina lichi vishe na drugarski nego ljubavni, zove Vas nadimcima koje koristi kada pricha telefonom sa drugarom sa kojim se karta petkom i sl.?
 
rastamann:
Da li Vam u dugoj vezi kad-kad smeta kada Vas dechko/devojka posmatra kao drugara? Obrati Vam se tonom koji usled nedostatka termina lichi vishe na drugarski nego ljubavni, zove Vas nadimcima koje koristi kada pricha telefonom sa drugarom sa kojim se karta petkom i sl.?
Ne.
To znaci da sam mu i prijatelj.
To mi laska.
 
Ne smeta... Mada u stvari se i ne dešava, postoji nazovi nadimak kojim mi zovemo jedno drugoga i nikad se oslovljavamo drugačije.
Što se tiče tona, ne smeta mi takođe, ne verujem da može da postoji ton i način priče kojim uvek on meni treba da se obraća; mislim najveći deo dana prođe u trivijalnim stavrima ili razgovorima. A uveče kad se konačno osamimo, onda se promeni i ton...
Šta htedoh da kažem... Sve u svoje vreme:wink:
 
rastamann:
Da li Vam u dugoj vezi kad-kad smeta kada Vas dechko/devojka posmatra kao drugara? Obrati Vam se tonom koji usled nedostatka termina lichi vishe na drugarski nego ljubavni, zove Vas nadimcima koje koristi kada pricha telefonom sa drugarom sa kojim se karta petkom i sl.?


Ne smeta mi ... i meni se omakne po nekad .... ustvari, to je super stvar, jer sem toga što smo u vezi, kapiram da postajemo i prijatelji, a samim tim je naša vezanost još čvršća..... :D
 
ako tako govori onda bi u svim segmentima trebalo da se ponasa tako.
smetalo bi mi ako bi bilo trajno i pokazatelj nestanka ili izostanka emocija koje su bile sustina.
mislim da bi decko trebalo da mi bude prijatelj.i to je s te strane u redu.
 
Smetalo bi mi... Ipak sam ja neshto vishe od drugarice... Nisam bilo ko... Verovatno mu ne bih rekla na pochetku, ali bi mi vremenom sve vishe smetalo... I onda bih pukla... Jer su mi te situacije (i slichne) takve... Stalno trpim, pa pucam..
 

Back
Top