Postoji li drugarstvo izmedju suprotnih polova?

Naravno da moze.Mislim da je cista glupost kad kazu da ne moze,ja imam druga sa koim se druzim 15 god medju nama nikad nije bilo muvanja,cak se on i ozenio i ima sina a mi se i dalje cujemo tri cetiri puta nedeljno a posto ne zivimo u istim drzavama kad god nam se pruzi prilika da se vidimo to je obavezno.
Zar to nije drugarstvo? Naravno da jeste.
 
jovcke:
Naravno da moze.Mislim da je cista glupost kad kazu da ne moze,ja imam druga sa koim se druzim 15 god medju nama nikad nije bilo muvanja,cak se on i ozenio i ima sina a mi se i dalje cujemo tri cetiri puta nedeljno a posto ne zivimo u istim drzavama kad god nam se pruzi prilika da se vidimo to je obavezno.
Zar to nije drugarstvo? Naravno da jeste.

Da, ali ti njega poznajes dosta dugo. On ti dodje kao brat. Imam i ja tako jednu drugaricu sa kojom sam rastao, i ona mi dodje kao neka sestra. Ali imam utisak da ove nove drugarice koje upoznajem, ocekuju da ce medju nama kad tad nesto da iskrsne
 
Da li postoji?!
Imao sam najbolji drugaricu... nikad nisam ni pokusavao da je muvam... A ni ona mene... Voleo sam je i postovao... Ali onda se desilo nesto zbog cega se sada pomalo kajem... Presli smo granicu... Smuvali se... U tom trenutku sam pomislio da bi to mogla biti savršena veza... Ali pogresio sam... Trajalo je par meseci. Sad nemam drugaricu...
Sami procenite!
 
Moze, toga je bilo i bice...
Relativno skoro sam upoznala decka koji je "andjeo" na zemlji. Nisam stigla ni da zamislim da moze nesto biti medju nama shvatim da mu se svidja moja drugarica. Decko nije krio svoju nameru, ja sm bila njegov zid saveta, sve slusam a nista ne govorim. Vreme je pokazalo da ona ne misli isto, njih dvoje nisu zajedno, sa njim ostajem u kontaktu....on ostaje moj drug i moja zastita.
A ona? Zensko ko zensko sta reci....
 
Sta mislite? Da li muskarac i zena mogu da budu drugari, a da pritom ne strahuju da ce neko nekog da muva?

Ne znam.. Po mojoj definiciji :) drug je isto shto i momak,
sa tom razlikom shto izmedju druga i drugarice nema hemije.. :?

Mislim, glupo je biti u vezi sa nekim ko ti ne mozhe biti i drug, a
glupo je samo se druzhiti sa nekim ko ti mozhe biti neshto vishe.. to
mi malo mirishe na frustracije..
 

Back
Top