Đelić:Direktor univerzijade će biti smenjen(Šta će nam Varteks,kad imamo naše?)

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
BEOGRAD - Potredsednik Organizacionog komiteta Univerzijade 2009. u Beogradu Božidar Đelić najavio je danas da će biti smenjen direktor organizatora manifestacije, Preduzeća Univerzijada Siniša Jasnić.

"Na sledećoj sednici Organizacionog komiteta, 4. oktobra, biće predloženo smenjivanje direktora", kazao je novinarima potpredsednik Vlade Srbije.

Na pitanje da li je takva odluka doneta zbog sklapanja ugovora Preduzeća Univerzijada sa hrvatskim Varteksom, on je rekao da ima više razloga za smenjivanje, među kojima je i potreba da se firma menadžerskih ojača zbog značaja manifestacije.

Univerzijada Beograd je sa varaždinskim Varteksom sklopila ugovor vredan 250.000 evra, kojim je to preduzeće postalo ekskluzivni dobavljač odeće i obuće za sportiste i srpske predstavnike na Univerzijadi, koja se za dve godine održava u Beogradu.
Politika
Šta je motiv ovog smenjivanja? :confused:
 
OK . ovo je stvarno bruka, da nasi reprezentativci nose "Varteksova " odela.......

Iz aviona se vidi da je korupcija, samo sto ovaj lopov, direktor te firme "univerzijada" nema Velju iza sebe, pa da moze da kraducka ko covek :)

Jos veca je bruka, da se tek sada saznalo , da su nasi studenti olimpijci nedavno na studentskoj olimpijadi , vec nosili "Varteksova" odela........brooka nevidjena
 
WIBU:
Mito - korupcija!

Том директорчићу, смраду црногорском би јавно јајца отфикарио..... :evil:
па мало ли је што је Динкић онако због Италијана уништио текстилну индустрију,
па још оно мало неких фабрика одеће што се грче да зезне тај олош тако
што ће да ангажује усраше....... ма иди...... 8-)
 
IDI_DADA_AMIN:
OK . ovo je stvarno bruka, da nasi reprezentativci nose "Varteksova " odela.......

Iz aviona se vidi da je korupcija, samo sto ovaj lopov, direktor te firme "univerzijada" nema Velju iza sebe, pa da moze da kraducka ko covek :)

Jos veca je bruka, da se tek sada saznalo , da su nasi studenti olimpijci nedavno na studentskoj olimpijadi , vec nosili "Varteksova" odela........brooka nevidjena

*ebo te Velja :D Jel mozes u nekom postu da ga ne spomenes :D
 
IDI_DADA_AMIN:
OK . ovo je stvarno bruka, da nasi reprezentativci nose "Varteksova " odela.......

Iz aviona se vidi da je korupcija, samo sto ovaj lopov, direktor te firme "univerzijada" nema Velju iza sebe, pa da moze da kraducka ko covek :)

Jos veca je bruka, da se tek sada saznalo , da su nasi studenti olimpijci nedavno na studentskoj olimpijadi , vec nosili "Varteksova" odela........brooka nevidjena


zasto bruka...
Varteks je opremljac vise evropskih sportskih timova..
ima izuzetno dobar imidz u svijetu...dobar kvalitet, dobar dizajn
e sad, dali je bilo korupcije to je druga stvar...
 
Karlito Brigante:
BEOGRAD - Potredsednik Organizacionog komiteta Univerzijade 2009. u Beogradu Božidar Đelić najavio je danas da će biti smenjen direktor organizatora manifestacije, Preduzeća Univerzijada Siniša Jasnić.

"Na sledećoj sednici Organizacionog komiteta, 4. oktobra, biće predloženo smenjivanje direktora", kazao je novinarima potpredsednik Vlade Srbije.

Na pitanje da li je takva odluka doneta zbog sklapanja ugovora Preduzeća Univerzijada sa hrvatskim Varteksom, on je rekao da ima više razloga za smenjivanje, među kojima je i potreba da se firma menadžerskih ojača zbog značaja manifestacije.

Univerzijada Beograd je sa varaždinskim Varteksom sklopila ugovor vredan 250.000 evra, kojim je to preduzeće postalo ekskluzivni dobavljač odeće i obuće za sportiste i srpske predstavnike na Univerzijadi, koja se za dve godine održava u Beogradu.
Politika
Šta je motiv ovog smenjivanja? :confused:

Dobro pitanje. Sta je motiv?
Mislim da nije došlo do podele plena onako kako su neki očekivali.
Jer naposto mi ne ide uz Djelića da nekog smenjuje jer je ušao u dil sa Hrvatima, tačnije njegova politika je baš suprotna- okrenuta Hrvatima.
 
Karlito Brigante:
BEOGRAD - Potredsednik Organizacionog komiteta Univerzijade 2009. u Beogradu Božidar Đelić najavio je danas da će biti smenjen direktor organizatora manifestacije, Preduzeća Univerzijada Siniša Jasnić.

"Na sledećoj sednici Organizacionog komiteta, 4. oktobra, biće predloženo smenjivanje direktora", kazao je novinarima potpredsednik Vlade Srbije.

Na pitanje da li je takva odluka doneta zbog sklapanja ugovora Preduzeća Univerzijada sa hrvatskim Varteksom, on je rekao da ima više razloga za smenjivanje, među kojima je i potreba da se firma menadžerskih ojača zbog značaja manifestacije.

Univerzijada Beograd je sa varaždinskim Varteksom sklopila ugovor vredan 250.000 evra, kojim je to preduzeće postalo ekskluzivni dobavljač odeće i obuće za sportiste i srpske predstavnike na Univerzijadi, koja se za dve godine održava u Beogradu.
Politika
Šta je motiv ovog smenjivanja? :confused:


Varteks ima super odjelaza poslovne ljude, al sportsku odjeću i obuću moram priznat nikad nisam tamo kupio

doduše i nisam neki sportaš...al Varteks odlično u posljednje vrijeme posluje, malo je firmi na tlu bivše Juge koje nisu dobile katanac na vrata

u Varaždinu eto uz Varteks i Vindija posluje sa dobitkom
sve su to poznate firme na tlu bivše nam Juge

al baš me neobično ova suradnja iznenadila, ja sam mislio da će ostat na rekla kazala...

eto a zato u poslednje vrijeme viđam i po Varaždinu BG registracije
sad mi je sve jasno:D
 
Sasvim je opravdano davanje tog posla Varteksu iz jednostavnog razloga sto su domace firme Prvi maj Pirot i jos neke mislim Zekstra ili tako nesto dale ponudu koja je bila skuplja za nekoliko desetina hiljada evra od Varteksove koji je bio ubedljivo najjeftiniji tako da jeste da imamo mi i nasa preduzeca ali niko nije lud da im placa mnogo vecu cenu samo zato sto su domace jer to nema nikakve poslovne logike a nasa preduzeca nisu Valentino i Armani pa da je opravdana toliko veca cena koju su oni ponudili.
 
tokyo:
Varteks ima super odjelaza poslovne ljude, al sportsku odjeću i obuću moram priznat nikad nisam tamo kupio

doduše i nisam neki sportaš...al Varteks odlično u posljednje vrijeme posluje, malo je firmi na tlu bivše Juge koje nisu dobile katanac na vrata

u Varaždinu eto uz Varteks i Vindija posluje sa dobitkom
sve su to poznate firme na tlu bivše nam Juge

al baš me neobično ova suradnja iznenadila, ja sam mislio da će ostat na rekla kazala...

eto a zato u poslednje vrijeme viđam i po Varaždinu BG registracije
sad mi je sve jasno:D
Pa naravno da nikada nisi nosio sportsku odecu i obucu jer si PEEEDDDEEERR i nosis iskljucivo suknjice!! aj idi malo do butika i kupi si sebi stiklice! I jesi u pravi od kad to usrase prave nesto dobro? Jedino bi izdvojio nekadasnju firmu BOROVO koja je nekada pravila odlicne pumine patike!
 

Back
Top