Potrebna pomoc za stariju asus plocu :

Lookeed

Zainteresovan član
Poruka
181
Pozdrav,
Vezano je za hardver a pripada softveru i jako mi je potrebno te molim sve one koji slucajno imaju il znaju kako bi se mogao nabaviti :
ASUS TUSI-M Motherboard Supported CD
da pomognu u cilju pronalazenja istog - moze prerezan nije nikakav problem samo da ga nabavim jer sam poskidao neke drajvere za tu plocu (integrisana grafika ,zvuk , lan ) koji su strasno mali a kad se instaliraju ploca neradi.
Unapred hvala
.......nadoknada sledi.............
 
Klothius:
Pa ne znam mozda bi mogao to da stavis na oglase. Bilo bi (valjda) vise odgovora
Ljudi nemoguce da niko nema takav Cd - predpostavljam da vas mrzi da se bakcete s zastarelim i nefunkcionalnim stvarima al stvarno mi treba i ako neko ima spasao bi me velike muke (izbecio sam se buljeci u monitor i goglajuci u nadi da cu pronaci suported cd za ASUS TUSI-M )
Poslusao sam Klothius-a i postavio sam ovo i na forum oglasi - kompjuteri al nista
Pomagajte
Hvala
 
Unapred hvala,
Jedva cekam ponedeljak (probao sam razne drajvere koje sam skidao ovih dana al uzalud)
proradi mi slika al u minimalnoj rezoluciji s 256 boja) zvuk sam jednom dobio al je bio toliko jadan da sam te drajvere brisao pa sad neznam koji behose a mrezu nisam dobio nikako!
Ploca nije neispravna radila je kod mene perfektno (kao ruter i download masina i nije se gasila nikako a stvar se zeznula kad mi prso HDD od 250Gb na kome su se pored svega nalazili i njeni drajveri! Zamenio sam HDD ali bios vidi plocu memoriju al kad se digne sistem radi kao u safe modu tj .s difolt driverima na kojima sve na minimumu.Da stvar bude crnja ja imam taj suported CD al sam ga nekom dao al neznam kome i sad mogu samo da placem
Spinix pomagaj molim te.
Oduzicu se !!!
 

Back
Top