"Ti si mi drugi!"

U ovom gradu ima mesta samo za jednu divljakusu! :cool:
U 20h kod OK korala.
a106.gif
 
divljakushica:
Najcesca recenica koju zene izgovaraju je upravo naziv ove teme. Licno to nisam nikada izgovorila, pa ni onda kad je to bilo tacno. Da li neko uopste veruje u takve izjave?
...nije istina...

ja mnogo cheshce izgovaram - gladna sam ili pishki mi se... ili mogu josh... ili dodaj mi chashu vode... da, to sa vodom chesto govorim.... i sl.... i sl...

...kad malo bolje razmislim...
...sve rechenice mnogo cheshce govorim od ove...

jerbo onom koji mi je stvarno bio drugi sam rekla da mi je prvi. :) a svima ostalima nisam ni pominjala. :)
 
gluposti..ako se plasi decko odgovora neka ne pita...a ako se devojka plasi odgovora...ma glupost...
to koji sam ti zvuci tako egoisticno i ofucano....sta te briga koji si mi,sad sam sa tobom ne pitaj i uzivaj:?
 
Lusy Lusy:
gluposti..ako se plasi decko odgovora neka ne pita...a ako se devojka plasi odgovora...ma glupost...
to koji sam ti zvuci tako egoisticno i ofucano....sta te briga koji si mi,sad sam sa tobom ne pitaj i uzivaj:?


ma znas kako, pada im moral. Kad je prvi onda ne mozes da ga uporedis sa drugim muskarcima, a cim imas vise iskustva onda sumnjaju. svi se pomalo plase da nisu bas neki je...ci.
 

Back
Top