DRUGARSTVO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

j-a-c-a

Primećen član
Poruka
525
AVO JEDNE TEME O DRUGARSTVU,ROMANTICI NARAVNO,I AKO ZELITE DA SE DRUZIMO SAMO PISITE MOZE I DRUZENJE UZ KAFICU,MOZEMO DA RESIMO I POMOGNEMO JEDNI DRUGIMA ,AKO IMA NEKIH PROBLEMA DA SE POSAVETUJEMO..A MOZETE DA OSTAVITE I ISKUSTVA SA RRIJATELJIMA ITD...
 
Ja da vam pozelim dobro druzenje i dobro dosli na ovu temu!!!
Za pocetak hocu da kazem da sam jako naivna sto se tice drugarstva....svima bi izasla u susret i pomogla onoliko koliko je u mojo moci.
ali nazalos ljudi takvu vrstu zloupotrebljavaju i meni se to nesvidja..zato pisem vama u nadi da ovde postoje osobe za dobro i opusteno druzenje,da negledaju na materjalno stanje,na skolsku spremu,na lepotu itd. vec iskreno drugarstvo. 8-) 8-) 8-)
 
Jaco,
zelim da ti tema koju si otvorila uspesno krene,
da traje i da okupis vrsnjake ......ako se ne varam 70-e....70 i neke..... :-D :-D :-D
moja procena je da tvojih vrsnjaka ima najvise na net-u,
pa samim tim i moja zelja , kao i tvoja ocekivanja nisu bez razloga :-D :-D
srecno devojko.... :-D
moja omiljena misao ;

.....jedan prijatelj nije malo, hiljadu prijatelja nije mnogo.....
love37-1.gif
 
Moram da vam kazem da sam imala jednu jako ,jako dobru drugaricu......mislim da vise nikad necu sresti takvu osobu.mada pokusavam,pa mozda cak i sa neta,zasto da ne,,,ako se razumemo i itd....sve je moguce.imam Kao prijatelja da jedu ,piju,zajebavaju,iskoriste i tako dalje.ali treba imati prijatelja za sve i da mozes uvek da racunas na nju-ga. E zato sam sve otkacila i zelim da pronadjem nove drugarice...
 
Zdravo drugari!
Juce samse ubila setajuci,ali sam morala da smirim moju jednu drugaricu,ona ima cerku 19god.mala se zaljubila i sad pravi neke ispade a ona nezna kako da postupi ...pravo da vam kazem nebi ni ja znala.po njenoj prici taj decko je jako problematican mali je katastrofa,a ona se zaljubila i to je to.....tako da sam ja pokusala da je smirim i da joj ohladim glavu da mora polako i oprezno sa njom ,da ne moze nista da resi na silu samo lagano i tako ...videcemo..
 
Stvarno mi se svidja tema...Drugarstvo...Ponekad zna biti...ufff...Ja imam veliki problem... Decku koji mi se prije pravo svidjao i trebali smo se smuvati ali nismo se sada svidja moja najbolja drugarica, i rekao joj je da meni ne kaze...STA DA RADIM???? :confused: :confused: :confused:
 
pa saska,ako vec niste se smuvalli kao sto rece,i ako se svidja tvojoj drugarici treba im dati sansu,nekazes dali se on i dalje tebi svidja ili ne,to je jako bitno u ovoj situaciji.?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top