Kupujem novi štampač!

1972

Aktivan član
Poruka
1.037
Zdravo,imam HP3845 e dešava se da kada štampam da moram svaki put da čistim kertriđže ,oba, potopim ih u vrelu vodu,pa neće drugačije zapekli su,valjda,punjeni su više puta.I pošto mi je muka više da to radim razmišljam o HP Photosmart 5160 31 24 ppm 4800dpi *stampa na CD-u.
Ili...........................?
 
_Quark:
Kupujem i ja stampac pa me interesuje sta tacno znaci ona memorija u stampacima?
Jel to znaci da nece istampati fajl veci od memorije u stampacu?

To ne znaci da nece stampati.. Stampati hoce, samo je pitanje koliko je dokument velik i koliko ce brzo da odstampa trazeni dokument..
Sjecam se kada su stampaci imali i po 2 MB memorije, pa ce sekalo po nekoliko minuta na stamopanje nekog veceg dokumenta iz word-a...

Sad i nisam u toku koliko printeri nove generacije imaju svoje memorije, ali svakako da to nije razlog da ne stampaju trazeni dokument..
 
1972:
Zdravo,imam HP3845 e dešava se da kada štampam da moram svaki put da čistim kertriđže ,oba, potopim ih u vrelu vodu,pa neće drugačije zapekli su,valjda,punjeni su više puta.I pošto mi je muka više da to radim razmišljam o HP Photosmart 5160 31 24 ppm 4800dpi *stampa na CD-u.
Ili...........................?
pa i na ovom stampacu ces imati isti problem sa kertridzima!
 

Back
Top