Kada se decko plasi veze

Los izgovor. Da mu je stalo do devojke, ne bi se nicega plasio vec bi samo zeleo da je sa njom. Ali ljudima je nekada lakse da sami sebe zavravaju, trazeci izgovore zasto neko ne zeli da bude u vezi, a ne da se suoce sa istinom..mama ga je tukla kao malog pa ima traume od zena, tetka je bolesna pa treba da joj odnese lek, ima puno ispita pa ga veza ometa itd itd.
 
Sandy_BG:
Los izgovor. Da mu je stalo do devojke, ne bi se nicega plasio vec bi samo zeleo da je sa njom. Ali ljudima je nekada lakse da sami sebe zavravaju, trazeci izgovore zasto neko ne zeli da bude u vezi, a ne da se suoce sa istinom..mama ga je tukla kao malog pa ima traume od zena, tetka je bolesna pa treba da joj odnese lek, ima puno ispita pa ga veza ometa itd itd.
o kakvim traumama ti govoris? dal je tebe mama tukla?
 
evo ja...evo ja....evo ja...
dečko je 3,14čka, i ona se njemu ne dopada, pa joj rekao da nije spreman.
pominjao je i da se plaši,ali ona sigurno nije dobro čula.
hteo je da kaže da se plaši napadnih devojaka:p



sorry, sorry šalim se..
 
njaaaaah.. a sto ste je svi napali? :(
znam za slucajeve tipova koji ne zele da imaju ozbiljnu vezu. koji furaju sa ribama koje znaju da mogu lako da otkace. a one za koje bi mogli da se vezu njih zaobilaze u sirokom luku.
pa iskrena da budem, mislim da je to generalno strah od veza koji podjednako imaju i muskarci i zene. bar u mom okruzenju znam i devojke koje izbegavaju tipove sa kojima bi mogle da imaju nesto ozbiljno.
 

Back
Top