Kada se decko plasi veze

ja imam coveka od 30 godina kome se mnogo svidjam, i previse cak, ali je resio da nece vezu.
nekada se namesti situacija u zivotu da iako postoji mnogo toga izmedju dve osobe, jedna od njih jednostavno ne moze, nazalost to se desilo i meni:-(
i ne bi mi bilo tesko da prihvatim da iskreno ne zeli, ili da mu se ne svidjam dovoljno, najgore je kada znam da je sve suprotno od toga
 
da da...u potpunosti te razumem.....ne mora da znaci da se nekome ne svidjas, da ga ne privlacis...cak znas i osecas da te voli...ali je jednostavno takav...sem ako ga nisu neke zivotne okolnosti...itd navele na tu odluku.. :roll:

S*anje..

P.s najbolje je bataliti...i pustiti ga da se koprca kako zna i ume...nastavitii sa svojim zivotom...
 
Ma kakva sudbina...Zar verujes u to? Kao dvoje su namenjeni jednom drugom...u vezu ulazes, radis na njoj...ako radis bice vam lepo, ako ne radis nece...

Price ala sudbina itd..je zavaravanje sebe i nadanje....a mislim da nema nista gore od cekanja....prolazi ti zivot pred nosom...propustas razne prilike, nova poznastva....

Jos kad bih mogla sebi to da utuvim u glavu...bilo bi super... :lol: :p :p
 
Sandy_BG:
Los izgovor. Da mu je stalo do devojke, ne bi se nicega plasio vec bi samo zeleo da je sa njom. Ali ljudima je nekada lakse da sami sebe zavravaju, trazeci izgovore zasto neko ne zeli da bude u vezi, a ne da se suoce sa istinom..mama ga je tukla kao malog pa ima traume od zena, tetka je bolesna pa treba da joj odnese lek, ima puno ispita pa ga veza ometa itd itd.
Hehe Sendi se slikala čekajući Beovoz :lol: :shock: :)
 
ja bih da budemo skupa jer je veza bila super.a ako ne,onda bi da prekinemo pa da ga prebolim.ali on hoce da se vidjamo kao prijatelji pa mozda da se kasnije pomirimo.ja radim a on jos uvek studira pa mozda oseca da je manje vredan ili da sam udavaca.
 
onixss:
ja bih da budemo skupa jer je veza bila super.a ako ne,onda bi da prekinemo pa da ga prebolim.ali on hoce da se vidjamo kao prijatelji pa mozda da se kasnije pomirimo.ja radim a on jos uvek studira pa mozda oseca da je manje vredan ili da sam udavaca.

Ја се бојим да си му само резерва, или да нема муда да те сасвим откачи него оставља отворена врата....

Надам се да нисам у праву. :-?
 

Back
Top