suncane pege

K

koba

Gost
prosle godine u maju sam bila na moru,primetil sam nakon jednog dana suncanja da su mi se pojavile suncane pege koje jos uvek imam.one se pojacaju prilikom suncanja ali uvek postoji ''SARENILO''
na licu.Da li je to vitiligo i kako da resim taj problem.
 
Imam slican problem.Lice mi je puno pjega koje vise lice na fleke po licu.Cime da ih mazem da budu manje vidljive ili ako je moguce da potpuno nestanu.znam da treba da podjem dermatologu ali me interesuje prvo vase misljenje.Hvala.
 
Moje misljenje je da odete kod dermatologa! :lol: Salu na stranu u dermatologiji kao i u ostalim granama medicine videti pacijenta je najvaznije,pregled je najbitniji.Postoji more bolesti koje imaju isti opis i sa moje strane bi bilo krajnje neodgovorno da sad nabrajam lekove a da zapravo ne znam o cemu se radi.
 
Imala sam slican problem proslog leta kada sam se sa mora vratila sa braon flekama.Otisla sam kod dermatologa koji mi je preporucio kremu FADEOUT.Posle par nedelja stanje se ublazilo ali ne potpuno.Obaveszno poseti dermatologa.
 
nevesela:
Imala sam slican problem proslog leta kada sam se sa mora vratila sa braon flekama.Otisla sam kod dermatologa koji mi je preporucio kremu FADEOUT.Posle par nedelja stanje se ublazilo ali ne potpuno.Obaveszno poseti dermatologa.

Da si se više kupala, manje tuširala i popila po koji gutljaj mora, tog problema ne bi imala :D :wink:
 
Goscica:
ISTINA I PRAVDA:
Vjerojatno će vam Dermatolog dati ANTIPIRINSKU kremu koja je super!!!! :wink:
Mozete li nesto vise o toj kremi, da li se izdaje i bez recepta, uklanja li i male fleke- pege s lica?
Antipirinska krema sadrži jedan pirazolonski derivat koji štiti prvenstveno lice osoba osjetljivih na dejstvo UV zračenja.Bila je to preteča današnjih UV zaštitnika,ali neprikosnovena!!!Potražite je u BILO kojoj državnoj apoteci!!! :D
 
ISTINA I PRAVDA:
Goscica:
ISTINA I PRAVDA:
Vjerojatno će vam Dermatolog dati ANTIPIRINSKU kremu koja je super!!!! :wink:
Mozete li nesto vise o toj kremi, da li se izdaje i bez recepta, uklanja li i male fleke- pege s lica?
Antipirinska krema sadrži jedan pirazolonski derivat koji štiti prvenstveno lice osoba osjetljivih na dejstvo UV zračenja.Bila je to preteča današnjih UV zaštitnika,ali neprikosnovena!!!Potražite je u BILO kojoj državnoj apoteci!!! :D

Hvala! :)
 

Back
Top