НОВО ПСИХОТРОНИЧНО ОРУЖЈЕ !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Када је овај чланак објављен на руском језику, молио сам и кумио овдашње учеснике да га преведу, али узалуд... данас сам добио мејлом усрашки превод
тј. "ауторску обраду" овог чланка објављеног у Русији... мислим да је више него интересантан:

clanak iz hrvatskog CLICK-a
nASLJEĐE HLADNOG RATA
Postoji li psihotronično oružje?
Objavljeno: 31.8.2007 12:43:38
Autor: Petra Smoljak








Vojnici koji telepatski komuniciraju s generalima, oružje koje ne ubija na mjestu već djeluje na pojedine organe koji zatim otkazuju, topovi koji ljude pretvaraju u zombije...začudo nije riječ o nekom SF ostvarenju ili novom Romerovom nastavku. Ako je, naime, vjerovati znastvenicima i generalima još od vremena Hladnog rata radi se upravo na razvoju ovakvih tipova oružja. Uostalom tko kaže da ako se o njima ništa ne zna u javnosti oni uistinu i ne postoje negdje?


Jedno od najčešće spominjanih oružja definitivno je 'psihotronično topništvo'. O čemu je zapravo riječ? Radi se o uređaju koji je u stanju na daljinu djelovati na mentalno zdravlje pojedinca. Psihotronični bi top tako trebao od neprijateljske vojske napraviti gomilu psihički neuravnoteženih pacijenata koji boluju od halucinacija i sumanutih misli. I dok je ovakvo oružje za sada još uvijek većim dijelom samo priča iz SF-a, postoje vrlo konkretni podaci da se radilo na sličnim uređajima, te su čak napravljeni i prototipovi.


Eksperimenti s hipnozom na početku 20 stoljeća neupitno su dokazali da je moguće djelovati na ljudsko ponašanje izvana. Danas nije tajna da Američki stručnjaci konstantno izučavaju nove oblike neurolingvističkog programiranja te psihotehnologija koje se mogu koristiti i u vojne svrhe. U tome im pomažu i Izraelci, koji su posebnom psihoterapijom ( primjenjujući čak i kabalističke simbole ) uspijeli poboljšati fizičko tijelo atletičara- a takav bi se tretman mogao dati i vojnicima.

Ruski general Boris Ratnikov u jednom je razgovoru s novinarima izjavio da je oružana primjena takvih tehnologija stvar bliske budućnosti. Ratnikov smatra da će prvo takvo oružje biti svojevrsni top koji može ljude pretvoriti u zombije. Dok za poznatu kanibalističku stranu zombija general nije ništa rekao, načelno se smatra da će ona ostati u Romerovim filmovima. Kada bi učinak tog oružja bio izbrisiv, moguće je da bi oružje moglo dovesti humaniji pristup u ratovanju- budući da njegov učinak nije smrtonosan. Ratnikov je spomenuo da se radi i na drugom tipu takvog oružja, takozvanom „psihotroničnom generatoru“ koji bi svojim elektroničnim poljem mogao djelovati na različite organe. U slučaju da se nađete u takvom polju, frekvencija na kojoj pojedini organi vašeg tijela funkcioniraju će biti narušena. U slučaju srca, neće trebati dugo da dobijete srčani udar- u slučaju mozga, moguće je da ćete iskusiti psihičke probleme.







Nije nužno da takva oružja uvijek budu masivna- postoje informacije da Japanska vojska proučava mogućnost parapsiholoških fenomena koje proizvode sami ljudi svojim umom. Eksperimenti koji se provode mogli bi jednog dana na bojište dovesti vojnika koji je u stanju telepatski komunicirati sa svojim generalom, ili telekinezom micati prepreke koje mu stanu na put. Postoje glasine da Pakistanska vojska koristi svojevrsan uređaj koji je u stanju utjecati na organe ljudi iz daljine, remeteći njihovu ulogu i dovodeći na kraju i do smrti osobe koju se izlaže.


Ratnikov je jednako tako rekao da primjena psihotroničnih tehnologija nije nužno samo militarna, već se može koristiti i kao sredstvo kontrole masa. Djelujući na veću populaciju, psihotronični uređaji mogu poboljšati njihovo raspoloženje, povećati produktivnost, smanjiti stres i pojačati moral. Na taj način smanjilo bi se nezadovoljstvo u narodu i mogućnost ustanka ili pobune smanjila bi se na najmanju moguću mjeru. S druge strane, moguće je napraviti i suprotan efekt- što može biti presudno u ratu ako se psihotronici izlaže neprijateljska populacija.



U svakom slučaju, ako se osjećate loše, ili barem čudno- ništa se ne bojte. Moguće je jednostavno da na vas netko djeluje s ogromnim generatorom koji mijenja vaše raspoloženje.
 
eremita:

Ratnikov je jednako tako rekao da primjena psihotroničnih tehnologija nije nužno samo militarna, već se može koristiti i kao sredstvo kontrole masa. Djelujući na veću populaciju, psihotronični uređaji mogu poboljšati njihovo raspoloženje, povećati produktivnost, smanjiti stres i pojačati moral. Na taj način smanjilo bi se nezadovoljstvo u narodu i mogućnost ustanka ili pobune smanjila bi se na najmanju moguću mjeru. S druge strane, moguće je napraviti i suprotan efekt- što može biti presudno u ratu ako se psihotronici izlaže neprijateljska populacija.



U svakom slučaju, ako se osjećate loše, ili barem čudno- ništa se ne bojte. Moguće je jednostavno da na vas netko djeluje s ogromnim generatorom koji mijenja vaše raspoloženje.

OVO BI TREBALO DA SE UPOTREBI U NOVOM SADU!
Čim na ulice izadju skinheadsi onako nadrndani, pustiš gejove i UKLJUČIŠ TAJ HEPEK.

Da vidiš posle... :mrgreen:
 
eremita:
"У казанче" - не знам шта то уопште значи? :roll: :roll: :roll:

Kazance.jpg
 
Bivsi pomocnik Nac.Generalstaba Vojske Srbije i Crne gore za moral i informisanje, pukovnik Radisic je vec o toj temi od 98 godine pa na ovamo govorio i objasnjavao, cak ima i objavljenih par knjiga na tu temu, Komanda ondasnja RV i PVO imala je grupu oficira koja je tu temu obradjivala kao i ujedno o postojanosti meteoroloskog-meteo-oruzja.
E sad jesu li oni puno citali "Obeliska" pa upali u kazance ne znam, ali da ima osnove za ovu pricu Ps.Tr.oruzja.IMA.
 
Ne znam detalje o novim oružjima. Samo imam utisak o proleću 1999 godine u toku i nešto posle američkog anđelisanja.
Može biti da je deo tog utiska i posebno psihološko stanje izazvano nenormalnim prilikama. Dobro se sećam boje borova i listopadnog drveća, ovde kod mene u Čuburskom parkiću. Tako jake boje ni pre a ni posle nisam primetio. Čak je i nebo (ne baš uvek) imalo drugačije svetlo. To smo komentarisali tada moja žena i ja međusobno. Slična zapažanja.
 
Lacibg:
Ne znam detalje o novim oružjima. Samo imam utisak o proleću 1999 godine u toku i nešto posle američkog anđelisanja.
Može biti da je deo tog utiska i posebno psihološko stanje izazvano nenormalnim prilikama. Dobro se sećam boje borova i listopadnog drveća, ovde kod mene u Čuburskom parkiću. Tako jake boje ni pre a ni posle nisam primetio. Čak je i nebo (ne baš uvek) imalo drugačije svetlo. To smo komentarisali tada moja žena i ja međusobno. Slična zapažanja.


Nisi primetio zato što nisi ni gledao u drveće i razmišljao o boji neba ni pre, ni za vreme bombardovanja.

Ranije si imao pametnija posla, a za vreme bombardovanja si takodje imao pametnija posla, pa kad je sve prošlo, onda si počeo da primećuješ i drveće i ptice.... :lol:

Meni stvarno ove priče liče na zonu sumraka, potpuno... čudno. :roll:
 
Registra.:
Nisi primetio zato što nisi ni gledao u drveće i razmišljao o boji neba ni pre, ni za vreme bombardovanja.

Ranije si imao pametnija posla, a za vreme bombardovanja si takodje imao pametnija posla, pa kad je sve prošlo, onda si počeo da primećuješ i drveće i ptice.... :lol:

Meni stvarno ove priče liče na zonu sumraka, potpuno... čudno. :roll:
Mislim da nisi u pravu. Sin mi je tad imao 5,5 a najmlađa 3,5 godine. Pre i posle sam visio po parku čuvajući decu. Mada, opet, glava je čudo ... Možda ipak jesi u pravu. A baš imam običaj da posmatram drveće, i šta bih orezao, doterao ... Osim ako se tu pojavi i neka interesantna mama ... :wink:
 
tanananatananan tananatana you are entering in the twighliht zone :):)

a ja sam jednom za vreme rata u bosni cuo i video drekavca....dobro ne licno da sam ga video,ali am ga cuo...a jedan vodnik iz druge cete tvrdi da ga je i video

ne nije u pitanju onaj milanov drekavac...koji je zapalio radionicu i zaklao staru....vec pravi...neznam kako izgleda,ali pusta zvuke kao dete kad se smeje,ali nekako statanskije

sad neko drugi;)
 
Lacibg:
Ne znam detalje o novim oružjima. Samo imam utisak o proleću 1999 godine u toku i nešto posle američkog anđelisanja.
Može biti da je deo tog utiska i posebno psihološko stanje izazvano nenormalnim prilikama. Dobro se sećam boje borova i listopadnog drveća, ovde kod mene u Čuburskom parkiću. Tako jake boje ni pre a ni posle nisam primetio. Čak je i nebo (ne baš uvek) imalo drugačije svetlo. To smo komentarisali tada moja žena i ja međusobno. Slična zapažanja.
To su malo probali HAARP na nama... meni je ostala u sećanju ona nenormalna grmljavina!
 
Original postavio Lacibg
Ne znam detalje o novim oružjima. Samo imam utisak o proleću 1999 godine u toku i nešto posle američkog anđelisanja.
Može biti da je deo tog utiska i posebno psihološko stanje izazvano nenormalnim prilikama. Dobro se sećam boje borova i listopadnog drveća, ovde kod mene u Čuburskom parkiću. Tako jake boje ni pre a ni posle nisam primetio. Čak je i nebo (ne baš uvek) imalo drugačije svetlo. To smo komentarisali tada moja žena i ja međusobno. Slična zapažanja.

Није то само твој утисак и ја и моја породица и многи су то исто запазили и при том

била је енормно бујна вегетација.

KoscheiBesmertnii:
To su malo probali HAARP na nama... meni je ostala u sećanju ona nenormalna grmljavina!

Такође памтим муње, које су ишле, не као што је уобичајено, вертикално, већ

хоризонтално...

Затим још једна ствар, ако се сећате, оног дана кад је бомбардовање било веома

интензивно у Београду, таман кад је престала ваздушна опасност, догодио се и

земљотрес!!! :shock:

Да ли је и то било случајно?!
 

Back
Top