ANDREI KIRILENKO!!!!!

vinsanity

Početnik
Poruka
12
Iskazhite v@she mishljenje o ovom igrachu!!J@ i$kreno mi$lim da je KRALJ!!!
Moj najbolji igrach,evropljanin koji je nezaustavljiv!!!




B@r na ovom evrop$kom prvenstvu-nemam ******* satelitte pa ne gledam NBA! :-( :-(
Ne znam kakav je u Utah-NBA!!
 
bate, najbolji je bate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kakav car, mangup, faca!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kako igra, ma UBICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja ga nisam gledao, ne znam ni ko je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a zurim se na cas prirode i drustva aj cao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a kosarka bese ona igra sto se lopta baca u obruc, a? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

e, da...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:) :D :)
 
vinsanity:
Iskazhite v@she mishljenje o ovom igrachu!!J@ i$kreno mi$lim da je KRALJ!!!
Moj najbolji igrach,evropljanin koji je nezaustavljiv!!!




B@r na ovom evrop$kom prvenstvu-nemam ******* satelitte pa ne gledam NBA! :-( :-(
Ne znam kakav je u Utah-NBA!!
Ja u Banjaluci mogu da gledam nba.Utah je odlicno startovala i imala je dobru sezonu.Ja mislim da je istala u drugom kolu play-off.Kirilenko je bio solidan.Bolji je bio prosle sezone
 
To se zove sarkazam/ironija, interesantni su mi klinci 199x godišta koji su preplavili forum sa oduševljenjem tipa "ovaj mi je idol, a nisam gledao ni 3 njegove utakmice" ili "ovi momci su bolji od Džordana jer dobro zakucavaju i provlače loptu kroz noge protivnika"

P.S. Nemam ništa protiv, samo mi je zanimljivo :)
 
Kirilenko MVP Eurobasketa

Posle završetka finalne utakmice ovogodišnjeg Eurobasketa proglašen je i najbolji igrač turnira, kao i najbolja petorka Evropskog prvenstva u Španiji.



Za najboljeg igrača proglašen je Andrej Kirilenko, koji se nalazi i u idealnoj petorci.

Prvu postavu šampionata čine Hoze Kalderon, Ramunas Šiškauskas, Andrej Kirilenko, Dirk Novicki i Pau Gasol.
 
Bocky94:
Svejedno ih vishe necesh gledati,danas je poslednja utakmica. :lol: :lol: :lol:
kad kazem SPANCI, mislim na sve sportske reprezentacije...ne znam zbog cega,al su mi gadni. dobri su sportisti,ali ja ih nesto ne podnosim,..kao ni Hrvate. Spanci dobili Ruse u Moskvi finale u odbojci,ali im se brat Kirilenko revansirao u sred Madrida. Radovao sam se kao da je nasa reprezentacija...sta ces,pusta navika,za nekog u finalu moras da navijas,kad vec ovih nasih pacijenata nema
 

Back
Top