Трансформација Кине 2- Девојке са аутосалона у Шангају 2007 (слике великог формата)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
autoblog_2007_dsc00955.jpg


autoblog_2007_dsc00934.jpg


autoblog_2007_dsc00920.jpg


autoblog_2007_dsc00824.jpg


autoblog_2007_dsc00821.jpg
 
volunteer:
Nesto sam nervozan,trazim patike po gradu da kupim a ono sve neka kineska sranja,nista kvalitetno i u najboljim prodavnicama, a ovaj zapeo ko mazga sa Kinom.....

Купи Адидас или најке- то су скупи квалитетни, Кинески производи.
 
volunteer:
Nesto sam nervozan,trazim patike po gradu da kupim a ono sve neka kineska sranja,nista kvalitetno i u najboljim prodavnicama, a ovaj zapeo ko mazga sa Kinom.....

Е баш и волим да си схватио да НЕ МОЖЕШ да нађеш било шта квалитетно да купиш. Како, бре, не разумете.....све велике светске фирме су због јевтиније радне снаге и бољих услова пословања пренеле своју производњу У КИНУ - даклеМ, ти ВИДИШ МАРКУ светског произвођача - АЛИ ТО ЈЕ ПРОИЗВЕДЕНО У КИНИ, од лошег материјала, доста је јевтино за трговце али не и за нас - А У ПРИНЦИПУ ЈЕ СВЕ ПЛАСТИЧНО ЂУБРЕ ЗА ЈЕДНОКРАТНУ УПОТРЕБУ.......... код нас НЕ ПОСТОЈИ ни један једини ОРИГИНАЛНИ производ било које фирме....... да ли вам то допире до мозга.........

*ебала вас ЕУ............
 
Karlito Brigante:
Ove Kineskinje imaju u proseku 50 kila zajedno sa krevetom...Tu se uklapa samo ona otkačena...a možda je i ona Kineskinja.


imam 52 i to bez kreveta... :lol: .i koji ti je vrag da me prozivas stalno... 8-)

mora da ti se ipak svidjam.. :wink:

p.s. i znas dobro da nisam... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top