Konacna Istina

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Naucnici iz Amerike su ustanovili konacnu istinu kada je u pitanju muski princip biranja partnera. Ne postoji vise kriterijuma po kojima oni to rade, vec samo jedan jedini- fizicki izgled. Ako neki muskarac kaze da mu je vazan karakter, intelekt, ili bilo koja druga vrednost- laze. Nijedan muskarac nece pristati da izadje sa devojkom koja mu se fizicki ne dopada, ma koliko ona fino, pametno i ljubazno izgledala ili pak vazila za takvu. To samo potvrdjuje onaj iskonski nagon koji tinja u coveku a koji je usko vezan za seskualnu privlacnost. "Covek je jedina razumna zivotinja, ali ipak zivotinja", rekao je jedan od naucnika koji su sprovodili test.

Tekst je iz jucerasnje stampe, manje-vise sam ga prepricao. 8-)
 
Karamazov:
Naucnici iz Amerike su ustanovili konacnu istinu kada je u pitanju muski princip biranja partnera. Ne postoji vise kriterijuma po kojima oni to rade, vec samo jedan jedini- fizicki izgled. Ako neki muskarac kaze da mu je vazan karakter, intelekt, ili bilo koja druga vrednost- laze. Nijedan muskarac nece pristati da izadje sa devojkom koja mu se fizicki ne dopada, ma koliko ona fino, pametno i ljubazno izgledala ili pak vazila za takvu. To samo potvrdjuje onaj iskonski nagon koji tinja u coveku a koji je usko vezan za seskualnu privlacnost. "Covek je jedina razumna zivotinja, ali ipak zivotinja", rekao je jedan od naucnika koji su sprovodili test.

Tekst je iz jucerasnje stampe, manje-vise sam ga prepricao. 8-)
od biraca nema jebaca...cuo sam ja da je i slanina losa pa je jedem
 
da press jel tako
ja sam tamo procitala clanak o piranama koje pojedose silnu stoku.
i o seksomniji. jes video sta tu kazu naucnici?
cudo!
ne znam kako bi se jedna posebna kategorija forumasa mogla nazvati?
**** sam te kad te stignem?
 
Karamazov:
Ako neki muskarac kaze da mu je vazan karakter, intelekt, ili bilo koja druga vrednost- laze. Nijedan muskarac nece pristati da izadje sa devojkom koja mu se fizicki ne dopada, ma koliko ona fino, pametno i ljubazno izgledala ili pak vazila za takvu.

a šta ta konačna istina kaže za partnere koji su slepi ili od kojih je jedan slep?
 
Struja:
da press jel tako
ja sam tamo procitala clanak o piranama koje pojedose silnu stoku.
i o seksomniji. jes video sta tu kazu naucnici?
cudo!
ne znam kako bi se jedna posebna kategorija forumasa mogla nazvati?
**** sam te kad te stignem?
Hehe, pa moglo bi i tako...
P.S. Avatar ti je super, skoro nisam video tako cudan/lep avatar... :)
 
Karamazov:
Naucnici iz Amerike su ustanovili konacnu istinu kada je u pitanju muski princip biranja partnera. Ne postoji vise kriterijuma po kojima oni to rade, vec samo jedan jedini- fizicki izgled. Ako neki muskarac kaze da mu je vazan karakter, intelekt, ili bilo koja druga vrednost- laze. Nijedan muskarac nece pristati da izadje sa devojkom koja mu se fizicki ne dopada, ma koliko ona fino, pametno i ljubazno izgledala ili pak vazila za takvu. To samo potvrdjuje onaj iskonski nagon koji tinja u coveku a koji je usko vezan za seskualnu privlacnost. "Covek je jedina razumna zivotinja, ali ipak zivotinja", rekao je jedan od naucnika koji su sprovodili test.

Tekst je iz jucerasnje stampe, manje-vise sam ga prepricao. 8-)
Tacno je i to da zene nece izaci s nekim ko im nije fizicki privlacan.
Zene su uvele i jedan novi kriterijum, a to je velicina penisa, kao i uspesnost u krevetu, sto ranije verovali ili ne, nije bilo cak ni na prvih 10 mesta na zeninoj listi, a danas je to u samom vrhu.
 
ne znam kome da se zahvalim Ivanu ili Dmitriju?
i meni se avatar dopao cim sam ga ugledala.
to je kojotov poklon nekoj forumasici, kojeg sam bestidno prisvojila.
koja je veoma zadovoljan i pored toga.
 
gossca:
Tacno je i to da zene nece izaci s nekim ko im nije fizicki privlacan.
Zene su uvele i jedan novi kriterijum, a to je velicina penisa, kao i uspesnost u krevetu, sto ranije verovali ili ne, nije bilo cak ni na prvih 10 mesta na zeninoj listi, a danas je to u samom vrhu.
U tekstu je takodje stajalo da zene neverovatno poklanjaju paznju izgledu da bi se muskarcima dopale na fizickom nivou, sto znaci da su i one postale svesne cele price, i da su odavno pristale na igru macke i misa. 8-)
 
Samo kazem da muskarci moraju da se pomire s tim da je zenama vazno kako izgleda muskarac isto koliko je njima vazno kako izgleda zena i da nismo vise u srednjem veku.

Znaci, izgled je podjednako vazan i jednima i drugima.

Naravno, kao sto postoje zene koje mogu da istolerisu manje lepe crte, ako muskarac ima nesto drugo, tako postoje i muskarci koji ce biti i s manje lepom zenom iz nekih svojih razloga.

Ali kazem gledajuci u celini, izgled je vazan i zenama i muskarcima i danas tu nema neke bitne razlike u dozivljaju... samo su to muskarci tek sad saznali i malo ih to plasi.
 
Pa znash to je ona fora evolucija itd.,.zena ostjajala kod kuce u petjini i odgajala decu pa su njima u rachunicu podsvesno pored fizichkih atributa u glavi i drugi "kvaliteti".
Ali to se sad kao menja....mushke reklame za gace i to...
 
zbog takvih ispitivanja i novinarskih objavljivanja naucnih istina
zene masovno ugradjuju implante da bi bile sto lepse, tj pozeljnije.
medjutim, u istim novinama je pisalo da je broj samoubistava medju zenama koje ugradjuju silikonske grudi veci u odnosu na broj nas koje smo se sazivele sa ravnogrudnoscu.
to povezuju zapravo sa nesigurnoscu i nervnom labilnoscu zena koje se odlucuju za. navodno ce u buduce morati da prodju ozbiljne psiholoske razgovore.
sve se svodi na sklapanje tajnog pakta svih muskaraca sveta u borbi protiv zena.to je takoreci masovno ubistvo sa predumisljajem. dakle,prvostepeno.
ali, Struja vas je provalila.mene necete da zajebete.
 

Back
Top