Партнер vs. форум

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Тема је намењена пре свега људима који на овом форуму проводе доста времена, а имају сталног партнера који не посећује форум, тј. не постује или бар не тако често.

Биће доста питања, одговорите по свом избору, више ћу их наређати као неке смернице.

*Да ли ваш партнер зна да проводите време на Крстарици? Какав став има о томе? Ако не зна, да ли мислите да је то нешто што партнера не би требало да занима, да је то само ваша ствар?

*Да ли партнера интересује шта пишете, да ли чита ваше постове? Сматрате ли да треба да их чита, да ће вас тако боље упознати или да је то део ваше приватности?

*Да ли му смета то што се дописујете са непознатим људима, од којих је већина у потрази за партнером?

*Ако идете на окупљања, шта ваш партнер мисли о томе? Да ли сматрате да партнера треба повести са собом или га држати подаље?

*Штитите ли интиму своје везе у постовима? Ако бисте на форуму писали о вашој интими, да ли би то сметало вашем партнеру?
 
1. Ne zna da je bas Krstarica u pitanju, zna da forumashim, jednom sam to pomenula, ali nije reagovao... Mislim da je to moja stvar.
2. Pa kad bi znao gde postujem, kapiram da bi ga interesovalo, isto tako mislim da mu ne bi prijalo da nesto sto mu nisam rekla sazna tako sto bi procitao na forumu, zamerio bi mi da sam otvorenija sa nepoznatim ljudima nego s njim, i bio bi u pravu, posteno. Svoje ucesce na ovim diskusijama definitvno smatram delom svoje privatnosti.
3. Mislim da bi mu smetalo, a mozda i gresim, veza nam je jos sveza i ne poznajem ga bas ko svoj dzep :) Svakako bi pokusala da mu objasnim da u tome nema niceg loseg.
4. Ne idem na okupljanja, a koliko sam shvatila nije ih ni bilo prakticno...
5. U odredjenoj meri da, ali poenta cele ove price je razmena iskustava valjda
 
*Да ли ваш партнер зна да проводите време на Крстарици? Какав став има о томе? Ако не зна, да ли мислите да је то нешто што партнера не би требало да занима, да је то само ваша ствар?
- Zna da provodim vreme na Krstarici u radno vreme .... kad nemam baš puno posla. Nikada nije rekao da mu to smeta.

*Да ли партнера интересује шта пишете, да ли чита ваше постове? Сматрате ли да треба да их чита, да ће вас тако боље упознати или да је то део ваше приватности?
- Ne može da ih čita, jer je komp na poslu ... a i da može ne bi to uradio sigurno... nije takav tip.

*Да ли му смета то што се дописујете са непознатим људима, од којих је већина у потрази за партнером?
- Ne smeta mu .... bar se do sad nije izjasnio da mu smeta.

*Ако идете на окупљања, шта ваш партнер мисли о томе? Да ли сматрате да партнера треба повести са собом или га држати подаље?
- Ne idem na okupljanja ... sve ostaje u domenu virtuelnog .... a da idem, povela bih njega sigurno.

*Штитите ли интиму своје везе у постовима? Ако бисте на форуму писали о вашој интими, да ли би то сметало вашем партнеру?
- Ponekad napišem nešto što može da se uvrsti u 'intimu'' ali ne detaljišem previše .... da li mu smeta - ne znam ..... jer ne zna za ovakve postove.
 
storm cloud:
Тема је намењена пре свега људима који на овом форуму проводе доста времена, а имају сталног партнера који не посећује форум, тј. не постује или бар не тако често.
Pa, partner je na Krstarici.

Ali, da nije... Ne bi znao sta ja pisem ovde, tj. ne bih mu pokazivala.
 
storm cloud:
Тема је намењена пре свега људима који на овом форуму проводе доста времена, а имају сталног партнера који не посећује форум, тј. не постује или бар не тако често.

Ta sam.
Биће доста питања, одговорите по свом избору, више ћу их наређати као неке смернице.

*Да ли ваш партнер зна да проводите време на Крстарици? Какав став има о томе? Ако не зна, да ли мислите да је то нешто што партнера не би требало да занима, да је то само ваша ствар?

Zna da idem na forume. Ne smeta mu, jer misli da je to cisto zezanje. Smeta mu samo onda kad ne popijem kafu s njim, vec je pijem ovde s vama.
Smeta mu kad me neko toliko iznervira, da onda zovem njega u pomoc, jer bolje barata s istorijom, matematikom, itd., ali to je uglavnom kad je rec o religiji ili politici... onda mi kaze daj, bre sta ti je, smiri se, pusti budale... al ja nekad ne mogu da odustanem kad znam da sam u pravu... :lol:

*Да ли партнера интересује шта пишете, да ли чита ваше постове? Сматрате ли да треба да их чита, да ће вас тако боље упознати или да је то део ваше приватности?

Nekad nesto i procita,smeje se, svidi mu se, kaze da sam najsimpaticnija na forumu :lol:

*Да ли му смета то што се дописујете са непознатим људима, од којих је већина у потрази за партнером?

Ne, jer zna da ako bih htela nesto konkretno bolje bih se sakrila i presla bih na fon. :lol: Salim se. On misli da su ovde sve neki pacenici i da mi se niko ne bi svideo.

*Ако идете на окупљања, шта ваш партнер мисли о томе? Да ли сматрате да партнера треба повести са собом или га држати подаље?

Ne idem na okupljanja.

*Штитите ли интиму своје везе у постовима? Ако бисте на форуму писали о вашој интими, да ли би то сметало вашем партнеру?

Kazem ti ne smeta mu jer misli da su ovo gluposti, mlacenje prazne slame. Smetalo bi mu kad bi video sta mi pisete na private... :lol: Salim se.
Mozda mu i smeta nekad, ali bilo bi uzasno da mi jos i to zabrani...
 
chika_doktor:
pa pitam nebi li se ogrebao za snoshku...tu ne treba mnogo da mislim...a i da primam...mislim informacije :)
Ogrebi snoshku! :D

untitled1copyha5.gif
 
storm cloud:
Тема је намењена пре свега људима који на овом форуму проводе доста времена, а имају сталног партнера који не посећује форум, тј. не постује или бар не тако често.

Биће доста питања, одговорите по свом избору, више ћу их наређати као неке смернице.

*Да ли ваш партнер зна да проводите време на Крстарици? Какав став има о томе? Ако не зна, да ли мислите да је то нешто што партнера не би требало да занима, да је то само ваша ствар?
Zna. Misli da je to gubljenje vremena i glupost; ali ne smeta mu.

*Да ли партнера интересује шта пишете, да ли чита ваше постове? Сматрате ли да треба да их чита, да ће вас тако боље упознати или да је то део ваше приватности?
Ne interesuje ga i nema nameru da ih čita; ačk ni kad bih ja insistirala... Nešto bih volela da pročita; a nešto ne.

*Да ли му смета то што се дописујете са непознатим људима, од којих је већина у потрази за партнером?
Ne

*Ако идете на окупљања, шта ваш партнер мисли о томе? Да ли сматрате да партнера треба повести са собом или га држати подаље?
Meni je svejedno, ali njemu ne bi palo na pamet da ide

*Штитите ли интиму своје везе у постовима? Ако бисте на форуму писали о вашој интими, да ли би то сметало вашем партнеру?
Ranije sam pisala previše, ali sam naučila lekciju. Ne verujem da bi mu smetalo
Kiss :wink:
 

Back
Top