DEVOJKE KAKVE MOMKE VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOLA U.F.

Početnik
Poruka
5
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?
 
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?
JA OBOZAVAM MOMKE KOJI IMAJU CRNU KOSU I BRAON OCI ,KOJI SU NARAVNO LIJEPI!LOVA ME NE INTERESUJE JER STA MU VRIJEDI BOGATSTVO KAD NEMA NISTA U GLAVI I NIJE LIJEP!NAJVISE ME PALE BILDERI,BOKSERI,REPERI I FUDBALERI.A STIDLJIV MOMAK NE VREDI !A HUMOR KOD MOMAKA JE BAS COOL!A I MORAJU BITI PAMETNI!! :wink:
 
da se razumemo devojci kojoj je vazno materijalno stanje momka je sponzorusa , meni to uopste nije vazno ,ali mi je vazno da je snalazljiv , lep , i nemora da bude nesto preterano pametan (ali da nebude ni neki glupi idiot) , visoki momci me pale ,
pogotovo sportisti i ako je navijac onda jedino navijac vojvodine. moje misljenje.
 
Ovako...pisala sam to jos i ranije...nemam neki odredjeni tip...nijedan dechko nije bio isti,ma ni slican prethodnom..tako da :wink: Inache volim kad je dechko sportista,jer se i ja bavim sportom... bolje receno bavila :cry: ali dobro...vaterpolisti su mi najsladji....Sto se tiche pameti,naravno da mora da bude pametan...ne mora da bude Albert Ajnstajn,ali da budemo na istim "talasnim duzinama"....
Navijaci...hhmmm...no thanks ;)
 
Meni fizicki izgled nije presudan,ali omiljeni su mi crnokosi sa zelenim ocima.Inace,volim buntovnike-duga kosa,da slusaju dobru muziku,volim gitariste i muzicare uopste.I naravno,pozeljno je da bude inteligentan sa sopstvenim pogledom na svet,idejama,razmisljanjima...
 
Crna kosa,crne okice,buntovnik,Otkacena frizura,muzicar,smisao za humor-po mogucnosti da voli morbidne viceve kao i ja,sto otkaceniji to bolji :twisted: :evil: ne zanima me materijalna situacija,ne mora da vozi besna kola ,bolje da vozi skejt,da ne trazi ozbiljnu vezu,naravno da bude pametan.
Ne trazim mnogo jel da.
 
skrbina:
Crna kosa,crne okice,buntovnik,Otkacena frizura,muzicar,smisao za humor-po mogucnosti da voli morbidne viceve kao i ja,sto otkaceniji to bolji :twisted: :evil: ne zanima me materijalna situacija,ne mora da vozi besna kola ,bolje da vozi skejt,da ne trazi ozbiljnu vezu,naravno da bude pametan.
Ne trazim mnogo jel da.
Ja sam sve to samo nisam muzicar a da sam otkacen do daske dokaz je sto imam 2 iz vladanja :roll: Jer moze :?:
_____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
girl:
Ovako.Ja se naj vise palim na tipov sa plavim ocima(mada mi je biusi imao crne.)Vazno mi je da je romantican,sportista,da slusa istu vrstu muzike kao ja...Ne znam zasto, ali me uvek privuku"BUDALE"! :!: :!: :!:
:D :twisted:
______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?

Pa, ovako...Kod momka prvo primetim osmeh, zube, kosu, oci, pa tek onda telo. Obozavam sportiste i mozda je isfurano ali LUDIM za plocicama /na stomaku, ne u kupatilu/, volim kada decko ima izrazen smisao za humor i volim kada me zasmejava i odvaljuje gluposti.Znaci padam na munje- lepota i humor. Sto se tice materijalnog stanja...To me uopste ne zanima, nisam sponzorusa i gadim se takvih devojaka, stvarno su JADNE. Ne znam kakve su navijacice rada ali navijacice kao navijacice ne volim bas jer su uglavnom sve isfolirane, napadne i napaljene...Ne trpim stidljive momke, jer stidljiv momak za mene nije musko!Sta ce mi takav lik. Naravno da decko mora da bude pametan, sta ce mi neki sonja koga ce drustvo da ismejava jer je nesto lupio /i ostao ziv/. To me nervira...Sta ce pametnoj devojci kao sto sam ja glup decko...AL SAM NARCISOIDNA. Salim se uopste nisam takva. Jel vas smorilo? Pa, O.K pitali ste eto vam ga. Sad mogu mirno da spavam...
8)
 
skrbina:
Crna kosa,crne okice,buntovnik,Otkacena frizura,muzicar,smisao za humor-po mogucnosti da voli morbidne viceve kao i ja,sto otkaceniji to bolji :twisted: :evil: ne zanima me materijalna situacija,ne mora da vozi besna kola ,bolje da vozi skejt,da ne trazi ozbiljnu vezu,naravno da bude pametan.
Ne trazim mnogo jel da.
To što ti tražiš, ti ćeš i naći jer takvih džabolebaroša ima na svakom ćošku, još kad ti naprave bebicu pa zbrišu... E tek tada ćeš da promeniš mišljenje :( :idea: ... Nije sve u tome šta tvoje drugarice misle o njemu, i da si ti super riba pored njega, ima nešto i u drugim sferama života, da ne davim više.....ćao
 
Kris:
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?

Pa, ovako...Kod momka prvo primetim osmeh, zube, kosu, oci, pa tek onda telo. Obozavam sportiste i mozda je isfurano ali LUDIM za plocicama /na stomaku, ne u kupatilu/, volim kada decko ima izrazen smisao za humor i volim kada me zasmejava i odvaljuje gluposti.Znaci padam na munje- lepota i humor. Sto se tice materijalnog stanja...To me uopste ne zanima, nisam sponzorusa i gadim se takvih devojaka, stvarno su JADNE. Ne znam kakve su navijacice rada ali navijacice kao navijacice ne volim bas jer su uglavnom sve isfolirane, napadne i napaljene...Ne trpim stidljive momke, jer stidljiv momak za mene nije musko!Sta ce mi takav lik. Naravno da decko mora da bude pametan, sta ce mi neki sonja koga ce drustvo da ismejava jer je nesto lupio /i ostao ziv/. To me nervira...Sta ce pametnoj devojci kao sto sam ja glup decko...AL SAM NARCISOIDNA. Salim se uopste nisam takva. Jel vas smorilo? Pa, O.K pitali ste eto vam ga. Sad mogu mirno da spavam...
8)
Taj sam!!!!!!!! 8)
 
Malo si krivo shvatio situaciju.Ali pretpostavljam da bih se po tvom misljenju trebala muvati sa lovatorima i sponzorima jel.A to za bebe i tako to,dovoljno sam inteligentna da se cuvam .Nisam bas glupa klinka da ulecem u krevet sa prvim koji naidje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top