A sta kazete za seriju"LOST"?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Serija je zivo sranje, gledao sam prvu sezonu... Sve klishe do klishea, puno gresaka, nelogicnosti...
Najaca fora serije jeste da grupica muskaraca znajuci da neko cudoviste vreba ostrvom, pocinje da pravi golf teren... Ima ih jos puno, puno!
...Najgora high-budget serija do sad.
 
MRSAVA:
Ova serija me je prikovala za TV.Pogledala sam tri serijala i ne mogu da docekam cetvrti.
Moja omiljena serija!!! Stvarno je fantasticna!
Odgledala sam i ja sva 3 serijala i jedva cekam sledeci!!!

Jesi provalila kako se zavrsava poslednja epizoda?!
Bas me zanima kako ce se dalje odvijati, sta ti mislis?
Hoce se ponovo vratiti na ostrvo?
A Jack je prso skroz
 
Tacno je da ima nelogicnosti ali mi i dalje drzi paznju.Sto se tice toga gde sam pogledala treci serijal-dao mi ga je ortak koji to skida sa neta.Poslednju epizodu sam gledala vise puta i tek sada ne mogu da docekam da vidim sta ce se desavati.Ne verujem da su tako lako otisli sa ostrva,mislim da ce tu biti jos iznenadjenja.Da Jack je totalno pukao,a jesi li shvatila za koga je Jack procitao u novinama da je poginuo?Meni je takodje Sojer naj faca.
 
MRSAVA:
Tacno je da ima nelogicnosti ali mi i dalje drzi paznju.Sto se tice toga gde sam pogledala treci serijal-dao mi ga je ortak koji to skida sa neta.Poslednju epizodu sam gledala vise puta i tek sada ne mogu da docekam da vidim sta ce se desavati.Ne verujem da su tako lako otisli sa ostrva,mislim da ce tu biti jos iznenadjenja.Da Jack je totalno pukao,a jesi li shvatila za koga je Jack procitao u novinama da je poginuo?Meni je takodje Sojer naj faca.
Ne bih to nazvao nelogicnostima.Jedna od najboljih stvari kod ove serije jesu te sitnice, detalji koji na prvi pogled deluju nelogicno, ali u stvari svaka (ali svaka) ima neko znacenje...
Premijera 4. sezone je u februaru.Ostalo je jos 48 epizoda koje su trebale biti prikazane u naredne dve sezone po 24 epizode, ali je abc odlucio da to podeli na 3 sezone po 16, tako da nas veliko finale serije ocekuje u maju 2010. godine.
Bilo je nekih propusta u 3. sezoni, malo su razvuki prve epizode ali posle je sve doslo na svoje mesto.Inace moja omiljena serija ikada.Predpostavlja se da je sahrana bila Majklova, koji se vraca u seriju od 4. sezone.
4. sezona nastavlja pricu na osrvu od onog momenta kad su pozvali pomoc, a ona scena na kraju je flash forward a bice ih jos od februara...
I da, TEMA VEC POSOJI, zar je tako tesko pogledati zadnje dve strane pre otvaranja nove teme?!
 
MRSAVA:
Tacno je da ima nelogicnosti ali mi i dalje drzi paznju.Sto se tice toga gde sam pogledala treci serijal-dao mi ga je ortak koji to skida sa neta.Poslednju epizodu sam gledala vise puta i tek sada ne mogu da docekam da vidim sta ce se desavati.Ne verujem da su tako lako otisli sa ostrva,mislim da ce tu biti jos iznenadjenja.Da Jack je totalno pukao,a jesi li shvatila za koga je Jack procitao u novinama da je poginuo?Meni je takodje Sojer naj faca.
Pa Misko85 sve rece, sta jos da dodam...
Uh kakav trip sa tim flash forward-om iz poslednje epizode, sada jos vise jedva cekam 4 serijal !!!
A sto se omiljenog lika tice Sojer je cool lik ali tu su i Sayid, John i onaj crnac zaboravila sam mu ime. I Kate je super. Hugo je naj smesniji!
 
Za mene je to najbolja serija ikad.Cula sam i ja da se zavrsetak ocekuje tek 2010 i ne mogu ni da zamislim sta nas ceka za finale.Ja sam 4.serijal ocekivala sada u septembru ali nista od toga.Cela ekipa je odlicna,svaka prica je odlicna i svi su povezani...ma nemam reci.
 
Bila sam fan x-Files-a,ali LOST ga je prevazisao.The Shield i Brigadu nisam pratila.Moj decko je pratio Prison Break za koji mislim da je teski shit jedino je onaj Skofild dobar frajer. Heroje sam pocela gledati Ne znam da li neko od vas prati tu seriju,ima kao neku neobicnu pricu ali Izgubljeni su TOP.
 
MRSAVA:
Za mene je to najbolja serija ikad.Cula sam i ja da se zavrsetak ocekuje tek 2010 i ne mogu ni da zamislim sta nas ceka za finale.Ja sam 4.serijal ocekivala sada u septembru ali nista od toga.Cela ekipa je odlicna,svaka prica je odlicna i svi su povezani...ma nemam reci.

Heheheh trebalo bi da otvorimo jos jedan fan club...
Inace ako ti neke stvari u Lost-u nisu jasne pogledaj Lost-The Answers to je kratka emisija u kojoj je objasnjena vecina manje ili vise nejasnih detalja iz Lost-a
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top