SUTKAAAAAAAAAAAAAAAAAA

o da...da ti ne opisujem atnosferu kad je krenuo raining blood najezio sam se...ortak je podivljao i poceo da skace i gura...jednostavno kad cujes neku pesmu te energije ona predje na tebe do kraja....kakav nastup pamticu do kraja zivota
 
aaah na zalost...sanse da ih ponovo vidim live su male do nikakve ali ipak da ne ispadnem nezahvalan neki nisu uspeli ni taj jedan put.... a ja sam bio in the middle of the pit rokanje i sutiranje uz njihove najjace pesme..
 
ја сам то прерастао ... а најјаче шутке нису биле на великим концертима већ на свиркама андерграунд и демо бендова ... некада ...

Ех ... то су била времена док је још 202 била у дому омладине недељом и уфур скоро за џабе .. фазон за те паре ниси мого ни паклу пљуга да купиш а после се са екипом откинеш и заглавиш у КСТ-у ил холидеју ...

сад поред ових места ни не пролазим који су шит постала ...

оде ја мало више у офтопик, извинте људи понеле ме мало емоције ...
 
na zadnjoj motorijadi, sutirali smo se sa skinsima, secam se bila je pesma Aces of Spades, tad sam popio kik u glavu, srecom bio sam pijan pa nisam ni primetio nego sam nastavio da se sutiram, posledice su se videle tek nekolko sati posle svirke :D
 

Back
Top