Koštunica dočekao Đokovića na aerodromu

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
BEOGRAD - Premijer Srbije Vojislav Koštunica dočekao je večeras na aerodromu tenisera Novaka Đokovića, čestitao mu na velikom uspehu u predstavljanju Srbije u svetu i poklonio državnu zastavu "kako bi je razvio kada se sledeći put nađe na pobedničkom postolju".

Na svečanom dočeku Đokovića na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla", posle velikog uspeha i učešća srpskog tenisera u prvom "grend slem" finalu, Koštunica je Đokoviću rekao da su ponedeljak mnogi građani Srbije zakasnili na posao, ali da im niko nije zamerio, jer su noć provbeli gledajući njedov meč.

"Novak nije uspeo da pobedi, ali ni njemu niko nije zamerio, jer je zajedno sa ostalim mladim teniserima od Srbije preko noći uspeo da napravi veliku tenisku zemlju", rekao je Koštunica.

Premijer je Đokoviću poželeo da nastavi sa pobedama i da ih kao i do sada proslavlja u Srbiji.

Đoković je rekao da ga poklon, zastava Srbije, obavezuje da bude još uspešniji.

Mladi srpski teniser je za premijeru poklonio majicu sa svojim likom i potpisom.


Politika
 
Noletu svaka cast! Po mom misljenju ne treba se kaljati njegovo ime u bilo kom politickom kontekstu. Taj je decko uradio na imidzu srbije 3000 x vishe nego celo ministarstvo turizma i .. . .. . ma cela politicka scena bre! Kad sam video nasu srpsku zastavu, pored osecaja ponosa koji sam u tom trenutku imao jer cele godine prasimo sve redom u gomili sportova, imao sam i neki bedan osecaj da ce se polomiti nasi politicari ko ce pre da cestita noletu i pokupi koji poen. A docek ispred skupstine nema?
 
sceliano:
Noletu svaka cast! Po mom misljenju ne treba se kaljati njegovo ime u bilo kom politickom kontekstu. Taj je decko uradio na imidzu srbije 3000 x vishe nego celo ministarstvo turizma i .. . .. . ma cela politicka scena bre! Kad sam video nasu srpsku zastavu, pored osecaja ponosa koji sam u tom trenutku imao jer cele godine prasimo sve redom u gomili sportova, imao sam i neki bedan osecaj da ce se polomiti nasi politicari ko ce pre da cestita noletu i pokupi koji poen. A docek ispred skupstine nema?

Ti si nov ovde. Ovako se ne piše... :wink:
 
sceliano:
nisam primetio razliq... negooo znaci nije bio docek?

To vremenom dolazi, pazi sad>

Koštunica je dobio mudar savet od svog savetnika što mlati 90.000 mesečno, da je lepo da premijer trči na aerodrom sportisti na noge. Time pokazuje da je aktivan političar a ne babažvaka koja melje samo što ima da kaže pred novinarima bez ikakve medjusobne interakcije. Obzirom da nije imao keša pri sebi, uzeo je na revers jednu državnu zastavu a teniser mu dao jednu majicu od onih što vuče u svom koferu.

Velja voli sport ali mu je udaranje lopte nogom nekako muškiji pa je sve prepustio koalicionom partneru.

Zlobnici tvrde da su Radikali dali uzbunu svim opštinskim odborima da nadju makar najbližeg komšiju Djokovića koji je glasao za tu stranku.

I onda počne rasprava...
 
inace novak djokovic je iz zvecana, sa kosova , njegov otac je prodao bukvalno sve sto je imao da bi finansirao sinovljevu karijeru , skupe trenere , karte za putovanja na turnire i tako dalje.a bio je inace poprilicno imucan. to samo pokazuje kako je tenis skup sport (sport bogatih). sramota je sto drzava nije dala dinara novaku djokovicu i sto uopste ne pomaze mlade tenisere.

recimo koliko se secam dali smo nekih 15 miliona dolara da bi se nasa drzava reklamirala na CNN-u. Te pare su za mene uludo bacene zar nije bolje bilo dati taj novac mladim i talentovanim sportistima?

Pa to je na kraju i jeftinije. Vise je vredela ova djokoviceva reklama na US OPEN-u nego jos 1 godinu da se reklamiramo na CNN-u.
 
Iron Lord:
To vremenom dolazi, pazi sad>

Koštunica je dobio mudar savet od svog savetnika što mlati 90.000 mesečno, da je lepo da premijer trči na aerodrom sportisti na noge. Time pokazuje da je aktivan političar a ne babažvaka koja melje samo što ima da kaže pred novinarima bez ikakve medjusobne interakcije. Obzirom da nije imao keša pri sebi, uzeo je na revers jednu državnu zastavu a teniser mu dao jednu majicu od onih što vuče u svom koferu.

Velja voli sport ali mu je udaranje lopte nogom nekako muškiji pa je sve prepustio koalicionom partneru.

Zlobnici tvrde da su Radikali dali uzbunu svim opštinskim odborima da nadju makar najbližeg komšiju Djokovića koji je glasao za tu stranku.

I onda počne rasprava...
Eto ! :lol: :lol: :lol: Samo si zbunio malo čoveka, zato što te ne poznaje ...
 
Novak Djokovic nista ne duguje Kostunici i slicnim parazitima, koji do juce nisu znali razliku izmedju tenisa i p*enisa........a ne znaju ni danas.

Decko da je pametan, oterao bi ih sve tamo gde su bili dok mu je trebala pomoc. Samo , mali je previse fin da im kaze, da su jadnici , i krvopije koji bi sada na njegovom uspehu da s ogrebu za malo popularnosti.
 

Back
Top