Airbrush - novi nacin tamnjenja

Miss coco

Obećava
Poruka
91
Redovno posecujem solarijum iako znam da lose utice na kozu,brze stari i isusuje je.
Da li ste cule za airbrush-navodno potpuno bezbedan nacin da se trenutno pocrni,udje se u kapsulu,isprskaju te nekom tecnoscu i u roku od 10-ak minuta dobijes presplanuli ten kakav zelis.
Da li je neka od vas probala,u kojim salonima u Beogradu to rade,koja je cena i kakva su vam iskustva?
 
Ja sam radila, ali ne u Bg-u, i nisam ulazila u kapsulu, vec su me prskali nekom masinom. Stvarno je bezbedno (cak i u trudnoci je dozvoljeno), zato sto je obicna biljna "farba" u pitanju.
Ali mana je sto se boja skida veoma brzo, tj, traje 7 dana, a i, ostaje po beloj odeci (kao puder).
 
to je cisto njesra ako mene neko pita prirodno je prirodno i nema nista bolje po meni a i poslednje dve godine je u modi biti beo preko leta deluje nekako autenticno i kraljevski mada ja nisam takva volim leto, sunce, more, plaze, kupanje, (ne toliko da se suncam*....
 
Tehnika ravnomernog prskanja je bitna.Ako te isprskaju dobro, nikakvo tuširanje ili kontakt sa vodom narednih (bar) par sati( pranje ruku posle upotrebe toaleta dozvoljeno- a i poželjno).Ako i to odradiš kako valja- ne ginu ti fleke po odeći. Beloj. :( A ja takvu najviše volim. :grin:
Traje 6-7 dana. Suma sumarum- više sam očekivala... ... :???:
 
Drugarica mi je rekla da negde ima za 1000din , ali nisam pitala gde...Jedino je mana sto se skda za samo 7 dana.Najbolje je "kombo" - solarijum , airbrush + kreme za postepeno tamnjenje u vidu mleka za telo - meni se svidela nivea .... ne ostavlja fleke jer postepeno tamnis,jako lepo mirise.Ako treba nekom pitacu za broj ovog salona gde kosta 1000....
 

Back
Top