Kozmeticki fetisi

Ништа не гомилам нарочито, али увек имам бар двадесетак лакова за нокте и бар десетак различитих дезодоранса...
 
Uhhh parfemi, nagomilali su se. Nesto sam kupila, nesto dobila a najgore od svega je to sto mi je polovina dosadila i sada samo stoje tamo. :? Odlucila sam da ubuduce kupujem samo od 30 ml, tako je najbolje. Inace volim da kupujem kozmetiku i trudim se da ne ulazim u parfimeriju jer me odmah obrlate. :lol: Pre leta sam pobesnela i pobacala gomilu stare sminke koju sam imala godinama. Malo sam se dovela u red, rumenilo imam jedno i ne pada mi na pamet da kupim drugo dok se ovo ne potrosi. Ista stvar je i sa maskarom. Senke i sjajevi za usne su mi veci problem, ima ih u raznim bojama. :lol: Iskontrolisala sam i nenormalnu kupovinu losiona za telo, kupim jedan pa dok se ne potrosi.
 
Olovke, dobro me Suzan podseti, taman da napišem ništa :lol:
Imam ko zna koliko lakova za nokte, ali me ta manija prošla, pa su svi stvrdnuti.
Pasta za zube i nije neki primer, el da? I sapuni :lol:
 
Sve od šminke .... parfema nikad dosta i kupki za tuširanje.

Ali generalno gledajući kozmetika je jedan od mojih fetiša, tako da svega ostalog, imam bar x 3, izuzimajući gore navedene ''artikle'' kojih imam bar x15. Mnogo para dajem na kozmetiku i volim da je kvalitetna i dobra.
 
ja ne znam sta ne gomilam,buduci da nista ne kupujem vec dobijam ja prosto moram da otvorim da vidim kako je,pre neki dan sam pobacala palete chanel,senke ysl i jos svasta nesto sto je postalo malo staro(buduci da nema sanse da potrosim sve u roku trajanja)
sad sam odlucila da otvaram samo ono sto zelim da koristim a ostalo cuvam,poklanjam itd
 
Uh, fetisi....sve mi je fetis od kozmetike. Maskare-svih proizvodjaca, svih mogucih oblika i vrsta cetkica, a najkomicnija sam kad natovarim 5-6 maskara odjednom na ove moje mucne oci, a sve u pokusaju da nacinim trepavice astronomski dugacke, kao u reklami...uzalud...
 
Manija su mi kupke, pa gelovi za tusiranje, pa losioni za telo i nakraju parfemi ( to vise iz razloga sto ih dosta dobijam na poklon pa se nakupi, ono sto mi neodgovara poklanjam).
 
hm, pa verovatno maskare. onda lakovi za nokte, pa zatim sjajevi za usta. lakova za nokte uvek imam više nego što koristim, pa često moram da ih bacam nepotrošene... kao ustvari i svu ostalu šminku. ja sam izgleda hrčak za šminku :shock:
 
nemam kozmeticke fetise,a sminka mi se moze izbrojati na prste jedne ruke.
parfemi su mi se smucili pa ih ne koristim vise.
a losione,kreme i ostalo koristim dok ne potrosim pa tek onda kupim nove.dezodorans isto :neutral:
 

Back
Top