Metal KV

Butcher84:
e ja sam nov u kv tacnije 5 meseci i nisam primetio da ima neke kvalitetne mjuze osim kad je bio hit live 202 hmm...inace izasao je novi broj najboljeg srpskog metal casopisa Butcherian vibe br.20
mozete ga kupiti kod mene butcher84free@yahoo.com
Ti 'ladno distribuiras Butcherian?! Kol'ko je zadnji broj? Najbolja svirka u Kraljevu ti je skoro svaki dan u Cibukovcu, na probama PunisheD-a.
 
Bice svirke, samo polako. I meni se svira, katastrofa, al' takvi su uslovi. Ne znam kako bi ti se svidelo kod nas na probi: izolovana prostorija 3,5 x 3,5 m, puna opreme plus cetri lika, pa kad' se popale sva pojacala i mikser, a ono zraci, pa se od sve muke i znoja poskidamo do pojasa, samo sto varnice ne izlecu.
 
da ja sam distrubuter Butcherian vibe i ponosni clan ehhehe...koliko sam razumeo ispravi me ako gresim Warlord sviras u Punished? zanimljivo mogli bi smo jedan intervju Butcherian vibe br.20 sa cd i big big big posterom 250din imam u ponudi i stare brojeve
Butcherian Vibe #20
(July/August)

and it brings on 68 pages:
28 interviews with bands such are:

Bon Jovi, Capricorns, Cephalic Carnage, Chris Cornell, Civilization One, Clawfinger, Downstroy, Entombed, Freevil, Funeral For A Friend, Gotthard, Joe Lynn Turner, Kamelot, Kill The Romance, Linkin Park, Lord Belial, Manticora, Marilyn Manson, Morian, Myrkgrav, Nostradameus, Ozzy Osbourne, Pig Destroyer, Queens Of The Stone Age, Rush, Sacred Reich, Vintersorg, W.A.S.P.


--------------------------------------------------------------------------------

+ 18 TRACK
FREE CD SAMPLER


1. ENTOMBED - Masters Of Death 5:00
2. NILE – Papyrus Containing The Spell To Preserve Its Possessor Against Attacks From He Who Is In The Water (02:58)
3. GOREFEST – Revolt (05:26)
4. DEATHCHAIN-Serpent Of The Deep 6:32
5. TANKARD - (Empty) Tankard 5:01
6. CLAWFINGER – The Price We Pay (03:34)
7. SAMAEL – Slavocracy (03:30)
8. BECOMING THE ARCHETYPE - The Monolith 3:46
9. MACHINEMADE GOD -Forgiven 4:25
10.THE ABSENCE -Riders Of The Plague 4:01
11.AMORPHIS – The White Swan (04:50)
12.MORIAN-The Legion Of Two 3:37
13. MEKONG DELTA - Purification 5:06
14. TURISAS - To Holmgrad And Beyond 5:17
15. PITCHBLACK - Angelized 4:42
16. FREEVIL - Deathblow 4:16
17. TRAGEDIAN - Immortality 3:32
18. MORBID LANDSCAPES - Venomous Eyes 4:48


--------------------------------------------------------------------------------



News + Domestic Metal Informer + In Memoriam: In The Woods + Live reports + 200 reviews (albums, DVD's, books) + Comic + Soundcheck + Dimmu Borgir, Gotthard, Samael, Nile, Candlemass 85x60 cm color posters + Candlemass sticker


#21 is sheduled for 15.11.2007.
 
a jel' vas boli glava posle koncerta?

639scg0.gif


meni bi otpala da radim ovo i pola sata :-D
 
Pazi uvako Utata, jedno 2-4 dana (zavisi od zagrevanja) posle toga svako koriscenje vratnih misica (Gitar Bejbe, potseti me koji to bejahu, sternocleidomastoideus i jos neka ekipa, jel" da) je veoma neprijatno i bolno iskustvo. Te veceri osecas samo kako ti je glava mnogo teska, a muka pocinje ujutru. Preko ulice gledas okrecuci se iz kuka :D. Tako mi je bilo da ja sviram ili da idem na neki dobar koncert, ali sam posle toga kao drogiran, ali mnogo bolje (bar za moj ukus). Dobar je to ventil. Ma kojih pola sata; od 45 - 120 minuta! ;)
 
Butcher84:
koliko je ziv metal u Kv mislim na metal muziku ? i nisam nesto primetio Warlord kako ti se svidja Butcherian vibe ovaj novi broj
A, pa svidja mi se, naravno, nisam se pokajao. Ima par nekih bendoba za koje ne znam sta traze tu, al' sta da se radi. ;)
 

Back
Top