наћи партнера

Pa, izbegavam mesta gde se okupljaju mladji, ali isto tako ne idem i u ona okarakterisana kao 40+... Ne znam, mozda omiljena poslasticarnica, neko manje setaliste, neko mesto gde cesto idem, pa mozda se desi da ima jos onih kao ja koji tu dolaze cesto, neko mi zapadne za oko itd...


Ja nemam 40, ali mislim da bih ovako postupala.
 
Znaci mi od 30-50, a? :)

Sta me privlaci? Yebemliga ako znam...
Kako biram partnerku? Yebemlije ako znam...
Ma, kod mene je to na srednjoskolskom nivou, ne umem da racunam i razmisljam...
Sve se ili desi ili ne desi, ne umem da planiram, pa da se kao foliram, pa da se priblizavam... Kod mene to ide bum-tras i gotovo.
Jel to dobro? :roll:
 
Zex:
Znaci mi od 30-50, a? :)

Sta me privlaci? Yebemliga ako znam...
Kako biram partnerku? Yebemlije ako znam...
Ma, kod mene je to na srednjoskolskom nivou, ne umem da racunam i razmisljam...
Sve se ili desi ili ne desi, ne umem da planiram, pa da se kao foliram, pa da se priblizavam... Kod mene to ide bum-tras i gotovo.
Jel to dobro? :roll:
Ocigledno nije, cim si non-stop na neyebitzi... :lol:
Sala. ;)
 
Jao, Zex ja sam bila ubedjena da si mladji od mene... hehhe... komplimenti...
Zasto nam ne date na temu... ja bas volim one koji imaju oko 40... imam 29... ladno cu za samo 11 godina imati 40, covece... cudno mi to skroz... da ja imam toliko jednom...
 
Е, сада питање за све који су у најбољим годинима ( значи око 40). Ако нисте у браку како проналазите партнера, шта вас привлачи?
Па не бих рекао да су то најбоље године ако имаш такве проблеме ...
 
gossca:
Jao, Zex ja sam bila ubedjena da si mladji od mene... hehhe... komplimenti...
Zasto nam ne date na temu... ja bas volim one koji imaju oko 40... imam 29... ladno cu za samo 11 godina imati 40, covece... cudno mi to skroz... da ja imam toliko jednom...
:lol: сада ти је чудно, али веруј ми на реч када дођеш у те године, видиш да то није ништа страшно, сем што некако имаш мањи "избор". :wink:
 
I dalje pravim iste greske, biram neodgovarajuce muskarce, kao da mi je glavni kriterijum da mi bude zabavno. A kad niej pravo, nije bas ni zabavno...
U tom kontekstu mladji slobodni muskarci su mi privlacniji od onih razvedenih, ili sa pustenim stomakom...
 
JelaZrela:
I dalje pravim iste greske, biram neodgovarajuce muskarce, kao da mi je glavni kriterijum da mi bude zabavno. A kad niej pravo, nije bas ni zabavno...
U tom kontekstu mladji slobodni muskarci su mi privlacniji od onih razvedenih, ili sa pustenim stomakom...
А шта ако није разведен, па још и очуване форме?
 
dudulence:
А шта ако није разведен, па још и очуване форме?

Neprivlacni bez obzira na formu. Smanjeno im je polje dejstva i sloboda kretanja. Nemaju nikakav adut nad onima koji su slobodni i zeljni ili ne vezivanja. Ti ozenjeni nose sobom miris svog promasenog izbora i nedostatka hrabrosti da to javno priznaju. Potpuno neprivlacni.
 
JelaZrela:
Neprivlacni bez obzira na formu. Smanjeno im je polje dejstva i sloboda kretanja. Nemaju nikakav adut nad onima koji su slobodni i zeljni ili ne vezivanja. Ti ozenjeni nose sobom miris svog promasenog izbora i nedostatka hrabrosti da to javno priznaju. Potpuno neprivlacni.
Моја грешка. Нисам мислио разведени, већ неожењени.
 
dudulence:
Е, сада питање за све који су у најбољим годинима ( значи око 40). Ако нисте у браку како проналазите партнера, шта вас привлачи?
E, redovi u supermarketima! Znash kakvih koka sve ima tamo? Onda joj virnesh u korpu, i uz malo vezhbe, mozhesh savrsheno da joj procenish lichnost, brachno i materijalno stanje...
Aj pa srecno...
 

Back
Top