Nikada ovde nece biti bolje...

MaGnEt

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
297
Juce sam procitao da su neka fabrika secera i fabrika kvasca pustile otpadne vode u Tisu.Do tog momenta iz nje je izvadjeno 36 tona mrtve ribe.Pre dve nedelje je neka treca fabrika pustila otrov u ne znam koji kanal koji se opet uliva u Tisu(o tome je bilo i na TV-u ) i pobila jos koju desetinu tona...Interesantno je da sam bas tih dana bio na toj reci i pecao i da mi je ekipa ribocuvara rekla,kada sam im ispricao da sam video osamucenu stuku kako je nosi matica,da je to riba iz Begeja koja je osamucena jer nema u Begeju dovoljno kiseonika?!Znam da su znali sta je ali mi nije jasno zasto su precutali?!
I koje je sad moje pitanje?!Pa ima ih vise...
Kako to da ove godine ima toliko trovanja reka u Srbiji??!
Za koji kur4c su oformili "Ministarstvo za ekologiju"??!
Sta rade ljudi u tom ministarstvu??!
Za cije babe zdravlje oni uzimaju plate??!
Pisam se i na tranziciju i na ovu kvazi demokratiju i na Vladu Srbije i nek se j3bu svi od reda!!!
Ovde srece nema niti ce je ikada biti!!
Mi smo goveda a ne ljudi eto!Nema zakona,nema reda,nema casti ni postenja,ovo je jebbeni Divlji zapad....
Mozemo mi da kuckamo ovde i da palamudimo jos 100 godina ali od toga slaba vajda...
Probacu sad da nadjem zvanicni sajt J3benog "Ministarstva za ekologiju" i tako cu slatko da ih napusim....
 

Back
Top