Mračna strana...

Supertajni

Poznat
Poruka
7.329
Koja je vaša mračna strana? Generalno svi je imamo ali mislim da je kod nas muškaraca to daleko transparentnije, čak i samo skrivanje vašeg identiteta iza nekog nicka je po malo mračna strana....delić moje mračne strane je što umem da budem nestabilan u vezama jer mi se nekako uvek čini da je trava zelenija negde na drugom mestu!.......Dakle koja je vaša mračna strana i da li je imate uopšte?
 
da, kad me neko dovoljno dobro nagazi....desavalo mi se da iznenadim samu sebe na kakve sam postupke spremna ili sta mogu da izgovorim. Ovo je naravno esktremni slucaj a ne redovno staje stvari tipa neko me je eto iznervirao
 
imam naravno mracnu stranu,nisam ponosna na nju ali ko treba da zna da se ne iznenadi kad puknem,zna...
kada me neko isprovocira u trenutku postajem jako besna,to je nesto sto nikako ne uspevam da iskontrolisem i sposobna sam da u nekoliko sekundi kazem uzasne i otrovne stvari.ja njih ne mislim zaista i za mene nemaju tezinu,ali ih kazem da bih povredila.i postanem destruktivna,sto znaci da se desi ponekad da razbijem nesto...eto,tesko kontrolisem bes...na svu srecu potrebno mi je bas dosta da me neko isprovocira i retko se desava.
desi se da krenem da kalkulisem vezano za ljude i situacije,ali ne znam koliko je to bas mracna strana,cenim da svi kalkulisu nego da nece niko da prizna.
i desi se da nekoga ko mi nije bitan a moze da bude koristan izmanipulisem za nesto...mada to sam naucila da kontrolisem,griza savesti je cudo....
jedino me jos bes muci,desi se neplanirano i brzo ko uragan i sve za sobom unistavam :neutral: :(
 
Supertajni:
Koja je vaša mračna strana? Generalno svi je imamo ali mislim da je kod nas muškaraca to daleko transparentnije, čak i samo skrivanje vašeg identiteta iza nekog nicka je po malo mračna strana....delić moje mračne strane je što umem da budem nestabilan u vezama jer mi se nekako uvek čini da je trava zelenija negde na drugom mestu!.......Dakle koja je vaša mračna strana i da li je imate uopšte?[/QUOT

da,da to sa travom je uvek tako..koliko god svoju kosio ,zalivao i negovao ..na drugo mestu je zelenija...:-D
 
:lol:jeste,moze negativno da se odrazi za moja buduca zaposlenja na netu ;)
mozda nije fora,ali sta sad ja da ti kazem?uopste mi se ne ceprka po mracnim stranama,nemam pojma sta bi sve moglo da izadje,i to sam shvatila dok sam se upisivala u tvoju temu
 
Eva Braun:
ja ne volim travu!


ti si jedna nevaljala djevojchica.... :)

tema: nazalost imam i zbog toga ne mogu da se druzim sa ljudima koje dobro ne poznajem...za nove ljude u mom zivotu i nema bas mjesta...zbog toga volim neformalna druzenja i prolupavanja gdje ljude nece interesovati ono cime se ja bavim...ali to je moj zivot i nikako ne bih volio da mi ga neko oduzme
 

Back
Top