* * * NAJBOLJI SPORTISTI * * *

Heheehe,sad sam proverio na Wikipediji,ali sam i pre to ga bio suiguran da je to neki NASCAR vozac :D :D :D
Ma najbolji je Bil Rasel i kraj price,uzeo covek najvise trofeja...Ili eventualno Sergej Bubka :D

Sta cu kad cenim ljude koji uzmu najveci broj trofeja...
 
hmmm.. naš... baš razmišljam postoji li neko ko se istakao u individualnim sportovima.
kod nas uglavnom timski sportovi prave rezultate..
trenutno mi ja pala na pamet Jasna Šekarić. Mislim da je bila na najviše olimpijada, i koliko mi je poznato na svakoj je uzela medalju, kao i kad su svetska prvenstva u pitanju.
ispravite me ako grešim
 
Svaki sportista je na svoj nacin dobar i treba ceniti svaciji trud. Mislim, ne mozemo porediti fizicki napor koji ulozi, na primer, Olivera Jevtic dok trci maraton i Jasna Sekaric kada puca, ali to ne znaci da je jedna od njih dve bolja od druge. Svi sportovi su razliciti i tesko se mogu uporedjivati.
Bar je to moje misljenje...
 
iwan88:
Svaki sportista je na svoj nacin dobar i treba ceniti svaciji trud. Mislim, ne mozemo porediti fizicki napor koji ulozi, na primer, Olivera Jevtic dok trci maraton i Jasna Sekaric kada puca, ali to ne znaci da je jedna od njih dve bolja od druge. Svi sportovi su razliciti i tesko se mogu uporedjivati.
Bar je to moje misljenje...

ok, kontam te, slažem se s tobom, ali eto, postavila sam ovaj forum iz radoznalosti, ko je ustvari naš najbolji sportistam koga najviše cenite, i koji je razlog. Naravno da je svaki sport priča za sebe, različiti ljudi cene različite sportove, zato i služe forumi da svako iznosi svoje mišljenje, i da svako napiše ime svog favorita.
pozz
 
Ja mislim da smo ovo vec imali,i da se 87.5 % foruma slozilo da je najbolji sportista zapravo iz karatea, nama poznat pod imenom:"Bela Andjelka".

Mada moram spomenuti i Nastov Blazu,ninjucu sensea,i Jeremic Milana Aikidoku kod kojih sam ucio...spomenucu i mog trenera wing chuna gospodina X koji ne zeli da se sazna da sam ucio kod njega :) :) :)

Smatram ih vrsnim sportistima zbog entuzijazma koji gaje prema vestini i poducavanju vestine.Da nema takvih ljudi borilacke vestine ne bi postojale.(naravno oni nisu jedini,ali su oni koje poznajem pa eto.)
 
:) Novak Djokovic-teniser, Sara Grbic-karatiskinja (jako mi je zao sto je skoro zaboravljena posle porodjaja) :cry: , (ne mogu da se setim kako se zove nas vaterpolista koji je proglasen za najboljeg strelca u Italiji, sa njim je nas tim osvojio sve nagrade na evropskim, svetskim, olimpijskim takmicenjima...)-vaterpolista, Vlade Divac-kosarkas . . . . . . . . . .
 
SF I/7:
:) Novak Djokovic-teniser, Sara Grbic-karatiskinja (jako mi je zao sto je skoro zaboravljena posle porodjaja) :cry: , (ne mogu da se setim kako se zove nas vaterpolista koji je proglasen za najboljeg strelca u Italiji, sa njim je nas tim osvojio sve nagrade na evropskim, svetskim, olimpijskim takmicenjima...)-vaterpolista, Vlade Divac-kosarkas . . . . . . . . . .

koliko je meni poznato ona nije zaboravljena, jednostavno se sama malo povukla, posvetila se više svojoj porodici, mislim da ima dvoje dece, to nije mala stvar, svaka čast, i muža koji ima fenomenalnu karijeru, sve to treba uskladiti.
 
Srlesrle:
KOliko vidim,ovde glasaju samo deca 199x godiste...Pa tako da ova tema nema smisla. Jer nasa zemlja ima toliko zasluznih sportista da je to fenomenalno...Ali akd vidim fore tipe Djokovic,Ivanovic...Smesno...
Alo jesi ti budala ili mi se cini!!! Ova andjelka nas pita ko je trenutno najbolji sportista :evil: !!! I ako ja mislim da je to Ana i Nole onda cu to i reci!!! A ti idi budi pametan negde drugde!!! :evil:
 

Back
Top